WIZZ AIR 6

  • 65 013
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 402
Ако е направено в ДСК това наистина изглежда като проблем.
Случвало ми се е при коректен превод , но в ПИБ  до Wizz да не стига потвърждение и след контакт по телефона някъде на 6-7 -ия ден ми искаха да им пратя по мейл сканирана вносната бележка. След около час-два всичко вече беше наред.
Точно в ДСК го направихме превода, понеже и за Рим там бяхме платили... Пише до 5 работни дни ако не получим потвърждение, тогава да звъним. Ох, дано се окаже някакво стандартно забавяне.  PraynigБлагодаря за информацията  Hug

# 31
  • Мнения: 119
Да , изчакайте до понеделник-вторник и се свържете ако няма резултат дотогава.

# 32
  • Мнения: 184
Моля за малко информация за летището в Будапеша. smile3503

Мисля че вече се каца на другия терминал, на 1. Иначе отвън е автобуса за Кобаня Кишпещ (да ме извинят по-запознатите с унгарския език) 200Е и после метрото и си в самия град.. Лесно е за намиране. Виж в темата за Будапеща, там има страшно много информация.

@DaliaLaLa
Виж в предишните теми за Wizz имаше един неимпулсен телефон, с 4 започваше, но сега не мога да го намеря. Да не се набутваш поне за това.

Последна редакция: пт, 29 юни 2012, 22:32 от Данира

# 33
  • Мнения: 4 402
Цитат
@DaliaLaLa
 Виж в предишните теми за Wizz имаше един неимпулсен телефон, с 4 започваше, но сега не мога да го намеря. Да не се набутваш поне за това.

Супер си!   bouquet Намерих го! Дано не се налага, но е хубаво да го има човек.

Може би да го постнем пак!?!

Телефон (неимпулсен) на WIZZ на летище София: 02 /4917048

# 34
  • Мнения: 469
Здравейте и от мен! Обновения сайт наистина е ужасен. Онзи ден купих билети за Будапеща, първо беше едно ровене за определяне на най-подходящите цени, направо ужас. След това отидох да платя билетите в ДСК оказа се, че са ми пратили несъществуваща банкова сметка и касиерката ми даде друга на която превеждали за Уиз, за сега от тях нямам потвърждение, но това са бели кахъри.
За Венеция кога пътувах до Тревизо на излизане от летището имаше 4-5 автобуса за Местре -Венеция, попитах и се качихме на първия възможен за 7евро. Слязохме на Местре. На връщане последно летях през Марко Поло.
Моля за малко информация за летището в Будапеша. smile3503
Здравей, придвижването от летището в Будапеща е много лесно. Каца се на терминал 2 и оттам както е обяснила Данира.
Линк към темата за Будапеща:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=656491.0
Аз се завърнах от там преди две седмици и ако имаш въпроси съм на среща.

Последна редакция: сб, 30 юни 2012, 09:46 от eti_82

# 35
  • Мнения: 99
 Благодаря ви момичета  smile3525

# 36
  • Мнения: 327
Еййй,този обновен сайт ще ме побърка  Laughing
Днес чекирах полета и багажа,но дали успях  newsm78
Влезох си в резервацията ,попълних данните на пътниците.След това ми даде бордните карти и за багажа,но до там ли свършва всичко  newsm78?
Вижда ми се доста елементарно в сравнение с друг път.
Така ли се извършва чекирането сега?

# 37
  • София
  • Мнения: 178
Здравейте и от мен! Обновения сайт наистина е ужасен. Онзи ден купих билети за Будапеща, първо беше едно ровене за определяне на най-подходящите цени, направо ужас. След това отидох да платя билетите в ДСК оказа се, че са ми пратили несъществуваща банкова сметка и касиерката ми даде друга на която превеждали за Уиз, за сега от тях нямам потвърждение, но това са бели кахъри.
За Венеция кога пътувах до Тревизо на излизане от летището имаше 4-5 автобуса за Местре -Венеция, попитах и се качихме на първия възможен за 7евро. Слязохме на Местре. На връщане последно летях през Марко Поло.
Моля за малко информация за летището в Будапеша. smile3503
Здравей, придвижването от летището в Будапеща е много лесно. Каца се на терминал 2 и оттам както е обяснила Данира.
Линк към темата за Будапеща:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=656491.0
Аз се завърнах от там преди две седмици и ако имаш въпроси съм на среща.
При пристигане има ли от къде да се купят билети за 200Е и метрото? Колебаем се дали да не си вземем Wizz трансфер в едната или двете посоки.

# 38
  • Мнения: 469
И аз имах твоето колебание преди да тръгна към Будапеща и не съжалявам, че не ползвах трансфер. Общественият транспорт е много добре уреден и от и до летището се стига много лесно. Още щом излезеш от контролираната част на летището, има Relay-там се продават и билетите за автобуса.

# 39
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 581
magi_todorova има разбира се  Peace Като излизаш от пристигащи в дясно има Тур инфо, а след него има магазинче за цигари и алкохол - от там се купуват билетчетата. Струват по 320 фт, от шофьора са 400, ако въобще има.  Peace Автобусите спират в ляво от изхода, между 2А и 2Б, пред Скайкорт (мол-оподобното нещо между двата терминала).

Слиза се на Къъбаня кищпещ, на предпоследната спирка на която казват, ако си за метрото да останеш  Mr. Green последната е на отсрещния тротоар и трябва пак да пресечеш и да се върнеш. Качваш се по стълбите на надлеза и следваш табелите за метрото, и се насочваш към стълбите в ляво. На машинката си перфорираш билетчето и толкова  Peace

Аз да си призная купувам по едно билетче само за метрото, в автобуса карам гратис. До сега не е имало проверка, може и късмет да е било. Но и не забелязах някой въобще да перфорира там билетче, освен едно момиче  newsm78 А съм се возила в автобуса 3 пъти вече...

Както Ети е казала, транспорта е много уреден и адски бърз  Peace Уиз трансфера не си заслужава, чела съм само негативни мнения за тях. Връзката до летището е изградена много добре, и самото то е достъпно и транспорта евтин, така че...

# 40
  • Мнения: 469
При нас на връщане в Е 200 имаше проверка-до нас не стигнаха. Голяма пародия. Две млади момчета за 10 спирки всеки провери по един пътник. Бяха нередовни, бяха чужденци и не ги глобиха в крайна сметка. А иначе при пристигането ми направи впечатление, че всички с един билет караха в автобуса и след това в метрото.

# 41
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 581
Еми аз забелязах, понеже имахме дневна карта и много се возехме, в автобусите и трамваите нямаше никакви проверки и никой не дупчеше билети. Само в метрото бяха супер стриктни  Peace

# 42
  • Мнения: 3 727
Здравейте! На 3.07. пътувам за Лондон. Мога ли да нося в ръчния багаж гребен,стик дезодорант,мокри кърпички? А вода?

# 43
  • Мнения: 4 402
Здравейте! На 3.07. пътувам за Лондон. Мога ли да нося в ръчния багаж гребен,стик дезодорант,мокри кърпички? А вода?

За гребен, стик дезодоронат и мокри кърпички няма проблем. Вода - не. Течностите в ръчния багаж трябва да са в опаковки не повече от 100 мл. Прочети внимателно условията за това, какво е разрешено да се носи в ръчни багаж.

# 44
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 581
Гребен да, дезодорант не, мокри кърпички да, вода само ако е купена от летището (4 лв е 0,5 л)  Peace

Забранени са аерозолите (дезодоранти, лак за коса, спрейове против изпотяване и прочие), другите течности трябва да са до 100 мл бройката, общо не трябва да са над литър.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт