промяна на бюста при кърменето

  • 7 575
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 481
Бебета, бебета, но в един порастват, цял живот ще сме майки и жени, не само кърмачки, не може да се игнорира обезобразен от  бременност и/или кърмене бюст, това е положението. Като родиш на 30, на 35 да отбиеш, животът не е свършил, на някои жени психиката адски им се скапва от това, особено ако промяната е драстична и нямат пари за корекция. Все пак гърдите освен за кърмене, са и един от основните белези на женствеността в днешно време.

Явно важна е превенцията- хубави сутиени, не много качени килограми, хубави мазила, студени душове, спорт и...стискане на палци.

# 46
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Ми аз още от тийн имах голям бюст, после като студентка взех, че отслабнах цели 4 кг и те се отразиха с цели 4 см надолу в бюста и само 1 в ханша. По-голямата част от първата си бременност изкарах на легло и все пак напълнях само 16 кг, а бюста ми се върна към старите размери. Нямам нито една стрия никъде, а не съм се мазала с никакви специални кремчета, само с тези, които си ползвам и преди и след бременностите.
Кърмих голямата 2 г и 3 месеца, след отбиването бюста си ми остана същия както и по време на кърменето /подуването, препълването на гърдите от мляко изчезна след първите 6-7 месеца/.

С малката щерка наддадох 13 кг. Като при това не бях свалила килограмите в горница след първото раждане, че и бях качила още 4 след като се върнах на работа, т.е. дето се казва постепенно ги качих след като отбих. Бюста през бременността порасна още малко и такъв и си остана след 3 години кърмене. Грижите за 2 деца обаче подпомогнаха плавното сваляне на килограми и още на 9-тия месец след раждането бях килограмите от преди да забременея и плавно продължиха надолу.

Да си кажа, че не съм спазвала никакви диети, нито съм правила специални упражнения. Ползвала съм помпа, с малката дори и силиконови зърна, защото от неправилно засукване ги беше разранила, за малко с малката да хвана мастит, но ми се размина. Със зърната дето се казва и след повече от 5 години общо сукане - никаква разлика.

# 47
  • Мнения: 916
Все още по малко суче и се опитваме да отбием... Доскоро и аз си бях прежалила бЮста, но отпреди месец-два чудо  Mr. Green Върна се където беше и както си беше, не се вижда,че съм кърмила. Много се радвам, че изтраях дотук. Родих на 32, отбивам на 36 (дай Боже, че ми е нанагорно вече), много по малко съм цедила, банели не понасях доскоро и кой знае какви грижи не съм полагала.

Общи условия

Активация на акаунт