Алтернативна козметика 5

  • 66 658
  • 335
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 708
ОМ, благодаря.

Ani Ka, би ли споделила защо?

# 196
  • Мнения: 236
Аз съм поръчвала това. Мисля е по-добро от ФЛивинг. Органично е и в стъклена опаковка.За мен пластмасова опаковка за хранителен продукт/добавка не е приемлива. Също го влагах в сутрешното си смути.

# 197
  • Мнения: 3 051
Аз съм поръчвала това. Мисля е по-добро от ФЛивинг. Органично е и в стъклена опаковка.За мен пластмасова опаковка за хранителен продукт/добавка не е приемлива. Също го влагах в сутрешното си смути.
не е излязло коя е марката (ако за алое става въпрос), моля кажи.

# 198
  • Мнения: 41
На първата страничка не видях линк към този сайт http://vivasan-bg.com/bg/ възможно е и да не съм видяла хубаво. Пия Артишок и Витал+ и ползвам козметиката. Чувствам се млада и красива. Пък и съм здрава.

# 199
  • Мнения: 236
Може би модератор е премахнал линка заради сайта, знам ли.
На PUKKA e алоето.

http://www.theorganicbodycareshop.com/product-details.asp?SID=10 … s-Aloe_Vera_Juice

# 200
  • Мнения: 3 021
Здравейте, не съм сигурна че пиша на правилното място, но не намерих по подходящо.

Може ли да ми споделите някакви рецепти за продукти за интимна хигиена? Имам предвид нещо като това http://blog.ekomama.net/2012/07/04/domashen-intimen-gel/ или идея с какво може да се замени интимната козметика, например отвара от лайка или не знам още какво. Така че ако имате идеи и опит, моля споделете ги.

Ако съм сбъркала темата, насочете ме къде мога да питам.

# 201
  • Варна
  • Мнения: 758
Има тема Алтернативни продукти за дамска хигиена, но там не сме обсъждали много сериозно въпроса с измиването.
Аз съм от мързеливите и се мия само със сода, разтворена в топла вода, като нямам идея за пропорциите, защото всеки път е както дойде. Ако трябваше да си държа гела в хладилника, всяка сутрин щях да се разхождам между кухнята и тоалетната поне 3 пъти и да се чудя какво забравям  Laughing

# 202
  • Мнения: 3 021
Мерси, аз намерих само първата тема за дамска хигиена и тя беше заключена, а линка към следващата не водеше никъде и затова не съм намерила най-новата, ще питам и там.

# 203
  • Мнения: 961
Някой има ли идея, откъде човек може да се снабди с розова вода без "бонуси"? Досега на Химакс Фарма в състава й пише само "продукт получен при добиване на розово масло", но истински това нищо не значи. 
На Рефлан е истинска отрова, същото е и за Милва.  Confused

# 204
  • Пловдив
  • Мнения: 691
И мен ме вълнува този въпрос. Аз ползвам една, която ставала и за готвене, ще видя марката и ще пиша за са видим дали е истинска Simple Smile

# 205
  • Мнения: 3 021
Някой има ли идея, откъде човек може да се снабди с розова вода без "бонуси"? Досега на Химакс Фарма в състава й пише само "продукт получен при добиване на розово масло", но истински това нищо не значи. 
На Рефлан е истинска отрова, същото е и за Милва.  Confused

Аз ползвам това Флорална вода Роза, но не знам дали това се разбира под розова вода и не е много евтино.

# 206
  • София
  • Мнения: 9 940
Някой има ли идея, откъде човек може да се снабди с розова вода без "бонуси"? Досега на Химакс Фарма в състава й пише само "продукт получен при добиване на розово масло", но истински това нищо не значи. 
На Рефлан е истинска отрова, същото е и за Милва.  Confused

Предполагам, че на Българска роза е без добавки:
http://www.bulgarianrose.bg/index.php?p=product&id=129

Не успявам да намеря рецепти за сапун за ръце/тяло - някой прави ли си, също и за пране.
Намерих на едро кокосово масло (60лв/18кг) - рафинирано - чудя се дали си заслужава, но то нерафинирано освен за зехтин помас - не се сещам (в този ценови диапазон).

Чудя се как да съхранявам/съдържам пастата за зъби (освен да използвам стара опаковка от паста за зъби).

# 207
  • Мнения: 961
  bouquet за отговорите, ще я проверя Карловската, междувременно намерих на Алтея. 250мл в Зоя е близо 9лв.

# 208
  • Мнения: 289
Аз само на Алтея се доверявам (е, до сега само 1 път съм купувала и не я харча много, по 1 ч.л.). Може да се употребява външно и вътрешно, т.е. като подправка без никакви притеснения. Всички други за мен са чисти химии, след като не могат да се ядат.

# 209
  • Мнения: 1 708
Розовата вода на Карлово съдържа и разни други нечитави съставки /поне преди 3 години, когато си взех за пръв и последен път, беше така/. Оттогава ползвам водата на Алтея, която за 500 мл излиза малко по-изгодно. Сертификатът ми вдъхва сигурност.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт