Алтернативна козметика 5

  • 66 674
  • 335
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 5 234
Здравейте!
Лавера ок ли е откъм съставки и безопасност?
Чудя се за това: http://grabo.bg/komplekti-liatna-bio-kozmetika-sreshtu-slantze-p … a-dostavka-06hqvb
Благодаря предварително, ако някой ми отговори!   bouquet

# 211
  • Мнения: 1 709
Мисля, че да, но ако намерите някъде съставките да си ги проверите със сигурност ще е по-добре. Аз бих се възползвала от промоцията.
Рискът е в срока на годност /но едва ли от сайта ще си позволят да предлагат с изтекъл такъв/, в аромата - може да не ви допадне и евентуално алергия към някоя от съставките.

# 212
  • Мнения: 86
От известно време исках да ви питам какво мислите за глицерина, купих си едно шишенце, но почти не го поозвам - като си намажа ръцете ми остава едно неприятно чувство после при допир. Освен това, четох, че е възможно(тъй като е силно хигроскопичен) да извлича влага от кожата.  Thinking Друго, което разбрах е, че не е хубаво да се ползва неразреден.Някой ако е наясно - моля да каже.

# 213
  • Мнения: 4 370
Точно извлича влагата от тялото. Аз обикновено търся продукти без глицерин или в краен случай с минимални количества.

# 214
  • Мнения: 471
Здравейте
Сдобих се с щраусова мас. Из нета има много добри отзиви за нея, но на мен натурална ми мирише.............на мас. Кажете с какво мога да променя миризмата в малко по-приятна?

# 215
  • София
  • Мнения: 22 985
Здравейте
Сдобих се с щраусова мас. Из нета има много добри отзиви за нея, но на мен натурална ми мирише.............на мас. Кажете с какво мога да променя миризмата в малко по-приятна?


За какво се ползва тази мас?

# 216
  • Мнения: 471
До колкото прочетох против стрии и като цяло за повишаване еластичността на кожата.

# 217
  • София
  • Мнения: 22 985
До колкото прочетох против стрии и като цяло за повишаване еластичността на кожата.



Благодаря!  Simple Smile   bouquet
Попитах, защото за първи път чувам за щраусова мас.  Embarassed Rolling Eyes

# 218
  • Мнения: 2 761
 В щраусовата мас се съдържат Омега 3, 6 и 9 мастни киселини.

Ето продукти,които предлага щраусовата ферма край Д.баня:
http://www.ostrichfun.com/store

Нямам лични впечатления от продуктите и не знам как мирише това чудо.Евентуално малко розово масло няма ли да помогне?

# 219
  • София
  • Мнения: 22 985
В щраусовата мас се съдържат Омега 3, 6 и 9 мастни киселини.

Ето продукти,които предлага щраусовата ферма край Д.баня:
http://www.ostrichfun.com/store

Нямам лични впечатления от продуктите и не знам как мирише това чудо.Евентуално малко розово масло няма ли да помогне?


Страхотни неща предлата тази фирма!
Много благодаря за информацията и линка. Simple Smile   bouquet

# 220
  • Варна
  • Мнения: 758
Свинската мас се премива, за да не мирише. Могат да й се добавят невен, ванилия, ябълка а сигурно и други неща, за които не съм чувала. Може би с щраусовата може да се прави така.

# 221
  • Бургас
  • Мнения: 255
момичета,тези дни успешно се боря с хормонални проблеми,но все още нямам МЦ и имам завишаване на окосмяването по лицето,някой може ли да ми препоръча нещо  Praynig

# 222
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Нямам опит с трайно премахване на нежелано окосмяване с природни средства, но попаднах случайно на този продукт. Дали някой има впечатления?

# 223
  • Мнения: 67
Маслото от Ним по силен репелент ли е от маслото от лимонена трева?
Имате ли доказано работеща рецепта за гладни дунавски комари Simple Smile

# 224
  • София
  • Мнения: 9 958
 Препоръчайте нещо против изпотяване (мъже) - без вредни съставки.  Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт