Пациентки на клиника "Щерев" София и МЦРЗ "Д-р Щерев" Русе - тема 5

  • 62 726
  • 754
  •   1
Отговори
# 75
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
eldorado_f, всеки лекар в клиниката се занимава само с неговите си пациенти, някои случаи по преценка на лекарите се обсъждат на колегиум. Винаги има дежурен лекар, за да не се прекъсват процедури. Може да се наложи да попаднеш на друг лекар, различен от твоя, ако отидеш във време в което не е на работа, но никого не връщат. Относно подхода на лекарите, предполагам че зависи от конкретен лекар - колкото лекари толкова и подходи. Огромното предимство на клиниката е че има много лекари и не се виси с часове, дори и да отидеш без час. Според мен, ако си решила да сменяш клиниката, проучи първо лекарите и ако си харесаш някой си запиши час, не се чака много. Успех  Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 6 232
eldorado_f , и аз споделям личното си мнение,че има индивидуален подход. За 4-те години тук,категорично,с нашия случай не се е занимавал друг лекар,освен ,когато лекарката ми е била извън страната, а аз съм била в процедура и се е налагало проследяване. Но, и в този случай,лекарят,който ме е гледал е обсъждал прегледа с нея и последното решение е било нейно , а не са ме прехвърляли  от един на друг да си определят дози,без да ми познават организма,така добре,както тя. Обсъждали са ни на колегиум, търсила е по-специфично мнение от ембриолозите, но всичко с оглед моите резултати от процедурите, като всяко решение,мнение или мои въпроси, сме коментирали спокойно и подробно,независимо колко й е натоварен денят. Чакането наистина е различно. Зависи от това,кой лекар си си избрала,колко негови пациентки по това време са в стимулация и какви процедури има за деня-трансфери и пункции. Обикновено, първичния преглед си го спазват до към 30-40 мин закъснение. Стигнеш ли до процедура-ходиш без часове, когато лекарят ти е на смяна и ,когато ти е удобно. И аз не съм имала чакане повече от час,освен веднъж,при спешно секцио  newsm78 За около 40-50 минути  минавам

# 77
  • София
  • Мнения: 1 423
Има индивидуален подход, макар че понякога нещата изглеждат забързани и като, че ли те претупват. Но като цяло след като зачестят посещенията или влезеш в процедура ти обръщат повече внимание. Чака се в зависимост колко човека са решили да дойдат точно днес на преглед при лекаря ти, ако имаш час влизаш сравнително навреме, а иначе и 1 час може да почакаш средно.
Първо проучи лекарите чрез адекватни познати и форуми, след това вземи решение.

# 78
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
eldorado_f  аз също ще изкажа личното си мнение има индивидуален подход. Споделям мнението и на Розичка и на Хриси, когато си записах час при сегащната ми лекарка имах намерение само и единственно тя да ме преглежда и така е до ден днешен. Ако случайно съм в процедура ме преглежда младият доктор който е прикрепен към нея кот стажант и никой друг, следователно той за всяко нещо се консултираше с него и решението вземаше д-р Андреева, аз съм при нея. За сега не ми се е случвало да чакам повече от 10-20 мин и се надявам и за напред да е така.
Ако си решила да сменяш клиниката желая ти успех   bouquet  bouquet

# 79
  • София
  • Мнения: 3 050
Благодаря на всички момичета.  bouquet  bouquet  bouquet Все още размислям, но надявам се, скоро ще взема решение. Hug

# 80
  • Мнения: 329
Записче в новата тема.
Да се оплача , че пуснах ДНК за хламидия,муко- и уреаплазма и
хламидията някъде са ми я затрили, иначе напоследък ми вдигат от
първия път телефона  Peace

# 81
  • Мнения: 494
Записче в новата тема.
Да се оплача , че пуснах ДНК за хламидия,муко- и уреаплазма и
хламидията някъде са ми я затрили, иначе напоследък ми вдигат от
първия път телефона  Peace
Laughing значи не съм единствена. на мен ми затриха трихомони, мико и уреаплазма. сега Laughing се опитвам да намеря време да се разправям на място, че по телефона няма резултат...

# 82
  • Мнения: 329
Ами знаеш ли кво стана, след като док пусна заявката в компа си , каза на
сестрата да дойде до касата с мен за да види дали е пристигнала зявката,
и добре че дойде,защото ми поискаха пари само за МБ,тогава сестрата каза,
че имаме и ДНК . Поровиха се,почакахме да мине заявката И през лабораторията
и чак тогава платих!
И все пак липсва хламидия   Laughing
с тая програма яко си усложниха всички живота  Crazy

# 83
  • гр. София
  • Мнения: 2 534
На вниманието на пациентите на д-р Ганева: тя ще отсъства в периода 7-13 август.

# 84
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Здравейте момичета, със сигурност е още рано но искам да питам дали някоя от Вас знае д-р Андреева кога ще излиза в отпуск  newsm78
Бях при нея на преглед в началото на месеца каза, че ще излиза юли и август по една седмица ма не уточни кога. Да може още и тя да не е решила, но аз да ви попитам. Благодаря Ви  Hug

Малееее, пък как ни изпаднала темата чак на почти 3-та страница  Crossing Arms Crossing Arms

# 85
  • Мнения: 143
Момичета има ли нещо специално в БХС , защото трябваше да си запиша час , а до сега за кръвни изследвания ходя без записан .... smile3506
Благодаря предварително ?

Последна редакция: чт, 12 юли 2012, 13:45 от alo_madona

# 86
  • гр. София
  • Мнения: 2 534
Ами само кръв ти взимат.  Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 370
Mиерин, д-р Андреева в момента е в отпуск. На 16 юли е на работа, за август, не знам, но ще питам другата седмица.

Ало мадона, БХС-то е само кръв, но се прави успоредно с преглед, защото се гледат комлексно резултатите, поне при мен беше така. Ако тази седмица си била на преглед е ОК, ако не най-добре си запиши час, мини преглед и после кръв.

# 88
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Mиерин, д-р Андреева в момента е в отпуск. На 16 юли е на работа, за август, не знам, но ще питам другата седмица.

Ало мадона, БХС-то е само кръв, но се прави успоредно с преглед, защото се гледат комлексно резултатите, поне при мен беше така. Ако тази седмица си била на преглед е ОК, ако не най-добре си запиши час, мини преглед и после кръв.

Благодаря ти миличка, ако ти бъде удобно можеш да ми пишеш  Hug Имам да правя едни изследвания та да знам как да си наглася час за преглед.
Freedom малко мила ти остава стискам палчета всичко да мине добре и първата среща с бебо да е назабравима Hug Hug Hug

# 89
  • гр. София
  • Мнения: 2 534
Ох, да  ooooh! Freedom е права. На мен ми взеха кръв за БХС СЛЕД преглед

Общи условия

Активация на акаунт