Минерален басейн в планината - къде?

  • 196 182
  • 516
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 72
Здравейте, някой посещавал ли е Рачев Хотел Резиденс ****  и Хотелски комплекс "Боженци" . Има евтини ( чак съмнително ) ваучери за тях.

# 46
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148


това ОК ли е, като гледка?

Х-л Трите буки: http://www.tribuki.com/, в Осогово, над Кюстендил. Но не е мин. басейнът.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 433
От опит, понеже сме и с малко дете, предпочитам басейна и хотела да са на едно място, много по-удобно ни е  Confused

Последния хотел наистина е интересен, ама и цените му са олеле - въобще не са по нашия джоб. В Девин бяхме преди няколко години, наистина е прекрасно, единствено дългия път до там ме притеснява, но ако намеря нещо изгодно като цена там ще се позамисля  Thinking

Сега ще погледна в Огняново  Flutter

# 48
  • Мнения: 6 313
Виж и новия Акав Варвара - това е плед гр. Септември, област Пазарджик. Костенец е в Рила. Там може и Долна баня - близо е до Боровец, от другата страна на Самоков и Боровец пък са Белчин бани, но те са в равнината и гледаш цяла Рила. По натам е Сапарева баня. Но доколкото виждам вие сте от Варна и търсите нещо по-близо до вашия район. Затова - Павликени, Павел баня

# 49
  • Мнения: 3 993
Последния хотел наистина е интересен, ама и цените му са олеле - въобще не са по нашия джоб.


За х-л "Трите буки" ли говориш? Никак не е скъп, двойната стая струва 40 лв. с вкл. закуски за двама. Бунгалата са още по-евтини, но ползват обща столова и общи сан. възли. Все пак говорим за бивш соц-хотел от 1966 г., преустроен през 2002 г.  Simple Smile
Само не е ясно дали храната става и какви са цените в ресторанта. Шани, ходила ли си там?  

Виж и новия Акав Варвара - това е плед гр. Септември, област Пазарджик.

Аква Варвара е на разстояние над 400 км от Варна.  Simple Smile
Имаш ли лични впечатления за този хотел? Знаеш ли какви са цените в ресторанта? Цените на нощувките са малко високи според мен.

Последна редакция: пн, 01 юли 2013, 16:54 от Little wingels

# 50
  • Варна
  • Мнения: 433
Последния хотел наистина е интересен, ама и цените му са олеле - въобще не са по нашия джоб.


За х-л "Трите буки" ли говориш? Никак не е скъп, двойната стая струва 40 лв. с вкл. закуски за двама. Бунгалата са още по-евтини, но ползват обща столова и общи сан. възли. Все пак говорим за бивш соц-хотел от 1966 г., преустроен през 2002 г.  Simple Smile
Само не е ясно дали храната става и какви са цените в ресторанта. Шани, ходила ли си там?  

Виж и новия Акав Варвара - това е плед гр. Септември, област Пазарджик.

Аква Варвара е на разстояние над 400 км от Варна.  Simple Smile
Имаш ли лични впечатления за този хотел? Знаеш ли какви са цените в ресторанта? Цените на нощувките са малко високи според мен.

Не, няма предвид за "Трите буки" че е скъп, а за последния, който е предложила Judy  Peace

# 51
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Little wingels - само в района съм била.
В хижа Осогово съм хапвала и спала. И в бунгалцата към Трите буки.
Хубаво е много, ама и все с хубава комапания съм била. Може да е от това...

# 52
  • Мнения: 18
На мен любим ми е хотел Острова  Heart Eyes - пак близо до Троян, но не в Чифлик, а в Черни Осъм - чудесен хотел насред гората с два големи басейна - открит и закрит. СПА центърът, храната и обслужването са определено на ниво. Не съм сигурна дали е минерална водата, но е с приятна температура. Често пускат оферти в сайтовете за колективно пазаруване.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 433
На мен любим ми е хотел Острова  Heart Eyes - пак близо до Троян, но не в Чифлик, а в Черни Осъм - чудесен хотел насред гората с два големи басейна - открит и закрит. СПА центърът, храната и обслужването са определено на ниво. Не съм сигурна дали е минерална водата, но е с приятна температура. Често пускат оферти в сайтовете за колективно пазаруване.
Да, знам го, минавали сме покрай него.Не е минерална водата в басейна.

# 54
  • Мнения: 190
http://minkovi-bani.ogosta.com/index.php?option=com_contact& … d=1&Itemid=54 Тук е разкошно: чистота, тишина, минерална вода. Вече седмо лято след морето сме тук. Звучи като реклама, но не е.Неприятно е, че резервации за лятото трябва да се направят април, май. Къща за четирима е 130 лв., от тях 80 лв. са ваучери за ресторанта. Има и хотелска част, както и къщички за двама.

# 55
  • Мнения: 2 216
На мен любим ми е хотел Острова  Heart Eyes - пак близо до Троян, но не в Чифлик, а в Черни Осъм - чудесен хотел насред гората с два големи басейна - открит и закрит. СПА центърът, храната и обслужването са определено на ниво. Не съм сигурна дали е минерална водата, но е с приятна температура. Често пускат оферти в сайтовете за колективно пазаруване.
Хотелът се намира на уникално място за почивка и релакс, ако отидете извън сезона. Аз лично не останах доволна от храната и ходихме по други заведения

# 56
  • Мнения: 19 523


това ОК ли е, като гледка?

Х-л Трите буки: http://www.tribuki.com/, в Осогово, над Кюстендил. Но не е мин. басейнът.

Щани, имаш ли лични впечатления от хотела, околностите? Извинявай - сега прочетох че си ходила там. Специално бунгалата как са? Прочетох че са с общи санитарни възли, да не е някоя супер мизерия ?

# 57
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
милитана, много пъти сме били по тези райони.
Бунгалцата са доста аскетски, общата тур. столова също не е лукс (снимките са реални), но ние се събираме 30-40 души по някай празник и за това става.
Спали сме и х.Осогово. Чисто, след ремонт и вкусно готвят...
Все се каня да направим и едни Три буки, но време не остава.

# 58
  • Мнения: 19 523
Шани, благодаря за отзива. Много ми хареса хотелчето и особено околностите. Признавам, че никога не съм ходила по тези места. Сега пуснах едно запитване до хотела дали пускат с кучета и в зависимост от това, какво ще ми отговорят ще те тормозя с още въпроси от сорта - как точно от София да стигнем до там. Тази туристическа столова на какъв принцип се ползва? С ваши продукти ли? Защото видях, че има и ресторант в самия хотел....

# 59
  • Мнения: 860
Сега ще погледна в Огняново  Flutter
Аква Варвара е на разстояние над 400 км от Варна.  Simple Smile

Близо до Варна, хем с минерална вода, хем на планина май няма. Варвара е доста по-близо, в сравнение с коментираните Огняново и Осогово.
Ако държите на минералната вода, Павел баня и Старозагорски минерлани бани, а дори и Поморие са ви по-близо, но пък няма да сте на планина. Ако искате просто басейн, изборът в близост до Варна доста се увеличава. В Елена и района има чудени местенца например. Ако пренебрегнете километрите, мисля че Велинград предлага доста разнообразни възможности като условия за настаняване, топла минерлана вода и мирис на борова гора  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт