Минерален басейн в планината - къде?

  • 196 236
  • 516
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 433
Сандански, Велинград??? Не знам защо Чифлик не ви харесва.... Е няма идеални места... Всъщност ние ходим в Чифлик на едни вили, близо до големия басейн, занемарени са, но за 3-4 дни в началото на лятото се издържа..... Гадно впечатление ми направи на големия басейн на хотел "Чифлик", предвид, че беше почти празно, едно момче минаваше да види колко шезлонга сме платили, явно много народ влиза, плащайки по един шезлонг...... грозно изпълнение....


Не съм казвала че не ми харесва Чифлика, последните три години ходим там, затова не искам отново да повтаряме. Девин за мен е номер едно от досегашните ни пътувания, но доста далеч ни идва ...
Вече запазих в Хотел Панорама Априлци, благодаря на всички за съветите, продължавайте с мнения, така отсега ще реша за догодина, живот и здраве... Peace Peace Peace

# 31
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Разбрах, мила Alokazia Simple Smile . Сега видях, че сте във Варна. Ние, които сме в срещуположната точка на БГ цяла година си мечтаем за морето  Laughing , на вас ви е втръснало и ходите в Балкана на почивка Laughing . Докато бяхме на Чифлика тази година за 5 дни, обсъдихме дали можем да издържим повече от тези 5 дни там.... Осъзнахме ,че не можем, на морето е някак си по- друго, разхождаш се по плажа, детето си играе с пясъка и пр. морски хубости, поне за нас Simple Smile ......  Но за вас не е така, вие сте до морето, ние копнеем за него цяла година, може да е "само" на 5 часа път, но работата не винаги позволява да "отскочим" до там, затова за по- кратки почивки избираме Чифлика, Сандански, Велинград, по- близо ни е малко, все пак..... Simple Smile .

Последна редакция: нд, 08 юли 2012, 00:26 от enze

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Баня Карловско не ви е далеч, щом питате за региона, а водата се води "хипертермална". Наистина е топла. .

а какво има там? Открити басейни или някакъв СПА х-л?

# 33
  • Мнения: 166
Сандански, Велинград??? Не знам защо Чифлик не ви харесва.... Е няма идеални места... Всъщност ние ходим в Чифлик на едни вили, близо до големия басейн, занемарени са, но за 3-4 дни в началото на лятото се издържа..... Гадно впечатление ми направи на големия басейн на хотел "Чифлик", предвид, че беше почти празно, едно момче минаваше да види колко шезлонга сме платили, явно много народ влиза, плащайки по един шезлонг...... грозно изпълнение....


Не съм казвала че не ми харесва Чифлика, последните три години ходим там, затова не искам отново да повтаряме. Девин за мен е номер едно от досегашните ни пътувания, но доста далеч ни идва ...
Вече запазих в Хотел Панорама Априлци, благодаря на всички за съветите, продължавайте с мнения, така отсега ще реша за догодина, живот и здраве... Peace Peace Peace
какво съвпадение и аз клоня в избора си към Панорама Априлци. Искам малка информация откъде резервира , защото на мен ми се иска да е с включено и хранене.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 433
Сандански, Велинград??? Не знам защо Чифлик не ви харесва.... Е няма идеални места... Всъщност ние ходим в Чифлик на едни вили, близо до големия басейн, занемарени са, но за 3-4 дни в началото на лятото се издържа..... Гадно впечатление ми направи на големия басейн на хотел "Чифлик", предвид, че беше почти празно, едно момче минаваше да види колко шезлонга сме платили, явно много народ влиза, плащайки по един шезлонг...... грозно изпълнение....


Не съм казвала че не ми харесва Чифлика, последните три години ходим там, затова не искам отново да повтаряме. Девин за мен е номер едно от досегашните ни пътувания, но доста далеч ни идва ...
Вече запазих в Хотел Панорама Априлци, благодаря на всички за съветите, продължавайте с мнения, така отсега ще реша за догодина, живот и здраве... Peace Peace Peace
какво съвпадение и аз клоня в избора си към Панорама Априлци. Искам малка информация откъде резервира , защото на мен ми се иска да е с включено и хранене.

Директно в хотела се обадих е резервирах, в цената влиза нощувка и закуска, но имаше и пакет с вечеря.  Peace

# 35
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
В хотел Панорама -Априлци май не е минерален басейна....?

# 36
  • Мнения: 24 467
Баня Карловско не ви е далеч, щом питате за региона, а водата се води "хипертермална". Наистина е топла. .

а какво има там? Открити басейни или някакъв СПА х-л?

Има минерална топла вода.  Simple Smile Открити и закрити басейни, разбира се. СПА не ни интересува, и да има- не сме питали, не мога да кажа, нас ни интересува плуване и минерална вода за заболявания и профилактика.
Вчера ходихме на един нов басейн на станцията на "Строител"- много ни хареса, чист и не е тъй пренаселен, както основният плаж. Три басейна са с различна температура- един за плуване, един по- студен и един с 36 градуса за киснене. Отплувахме си.
..............................................................................
За Априлци не знам да има минерална вода.

# 37
  • Мнения: 3 282
Априлци няма минерална вода както се писа по напред в темата.Има и тема за Априлци така че нека се пиши там. Peace

# 38
  • Варна
  • Мнения: 433
Здравейте.  Hug Hug Hug Да си побутна темата от миналата година, че пак дойде ред да избираме за тази.

Та моля, споделете впечатления за планинско място с минерален басейн на нормални цени, и да не е в Чифлика  Party Благодаря!!!

# 39
  • Мнения: 24 467
Баня Карловско, Павел Баня, Велинград, Огняново, Девин, Шипково /до Чифлик/, Моравско село.  Simple Smile

# 40
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... за планинско място с минерален басейн на нормални цени,

хотел Езерото, над Костенски мин. бани
http://www.ezeroto.com/

 Judy, благодаря ти. Макар и с година закъснение Grinning

# 41
  • Мнения: 24 467
Боже, Шани, за какво?  Embarassed Забравила съм...
Опс, видях. Преди месец бяхме там, изкарахме чудесно. Даже се къпахме в дъжда.

Допълвам- Старозагорски минерални бани, Наречен, Костенец, Вършец,

# 42
  • Варна
  • Мнения: 433
Почнах да разглеждам посочените места, но моя мъж има претенции да е по-високо в балкана, искал гори да гледа и да му мирише сутрин на свеж въздух, а не да гледа поле  Laughing Laughing Laughing

# 43
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
х. Гургулица е на 1-2км. от хотела. Баш в гората е. То и там може да се спи, а на басейн да ходите в х-л Езерото.
http://kostenets-tourism.com/bg/hotels/details/id/9

# 44
  • Мнения: 24 467
Почнах да разглеждам посочените места, но моя мъж има претенции да е по-високо в балкана, искал гори да гледа и да му мирише сутрин на свеж въздух, а не да гледа поле  Laughing Laughing Laughing

Може и в Кюстендил- Осогово е прекрасна планина. Видяхме я тази пролет.
Този хотел е интересен:
http://www.spa359.com/offer/2149/

Девин също отговаря на условието, както и Огняново:

Общи условия

Активация на акаунт