Огледален свят по VOYO ~ тема 1 ~

  • 79 117
  • 740
  •   1
Отговори
# 405
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10


И още едно поздравче Фемирско  Hug Hug

Така продължаваи и тая нощ няма да мога да спя... много ми харесва тоя филммм  Sunglasses

# 406
  • Мнения: 0
Диди newsm51 newsm51 newsm51
И Клипчето и песента са много хубави.
Покрай сериалите открих турските песни и колекцията ми расте ли расте Laughingневероятни песни имат Peace

# 407
  • Мнения: 0


И още едно поздравче Фемирско  Hug Hug

Така продължаваи и тая нощ няма да мога да спя... много ми харесва тоя филммм  Sunglasses

Добре дошла в клуба на недоспалите Hug Joy

# 408
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Диди newsm51 newsm51 newsm51
И Клипчето и песента са много хубави.
Покрай сериалите открих турските песни и колекцията ми расте ли расте Laughingневероятни песни имат Peace

О оо и аз имам голяма колекция ... и клипчета правя! Събирам си ги и си правя албум имат жестоки песни а и текстовете са им униклани....   Blush Peace

# 409
  • Мнения: 0
Диди newsm51 newsm51 newsm51
И Клипчето и песента са много хубави.
Покрай сериалите открих турските песни и колекцията ми расте ли расте Laughingневероятни песни имат Peace

О оо и аз имам голяма колекция ... и клипчета правя! Събирам си ги и си правя албум имат жестоки песни а и текстовете са им униклани....   Blush Peace

Думите не ги разбирам ,но стига да ми хареса ритъма и гласа и готово Laughing

# 410
  • Мнения: 12 719
Безумна Лудост гледам те гледам те и се чудя от коя темата те зная и сега се сетих май от КГ се знаем с тебе радвам се да те видя тук и много се радвам че Фемир ти действат приятно  Hug Hug Hug

# 411
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Диди май да от там се знаем с теб... е нормално да се срещаме по темите Simple Smile там вече не влизам аз много сега тук ми е много добре... доста е уютно Simple Smile Приятно ми е да те видя ... заклевам се,че с тия букви дето пишеш си слагам ръката на екрана че светиш като слънцето а съм с нов лап топ Simple Smile  Joy

# 412
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Лудосче, как да се спи при такава любов  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes-честита ти премяна. Heart Eyes

Мн нови фенове се събрахте ама никой не коментира епизодите- защо???

Добре дошли на новите момичета. Hug

Диди,  bouquet

# 413
  • Мнения: 12 719
Диди май да от там се знаем с теб... е нормално да се срещаме по темите Simple Smile там вече не влизам аз много сега тук ми е много добре... доста е уютно Simple Smile Приятно ми е да те видя ... заклевам се,че с тия букви дето пишеш си слагам ръката на екрана че светиш като слънцето а съм с нов лап топ Simple Smile  Joy
Мене си ме знаят с жълтото ама само в Афк в други теми не го ползвам  hahaha hahaha
Тинче  Hug Hug Hug какво да кажа вълнувам се отново с моите любимци  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 414
  • Мнения: 0

Мн нови фенове се събрахте ама никой не коментира епизодите- защо???


И аз попитах, ама никой не отговори от новите момичета newsm78

# 415
  • Мнения: 12 719

Мн нови фенове се събрахте ама никой не коментира епизодите- защо???


И аз попитах, ама никой не отговори от новите момичета newsm78
Може да са без коментар  Joy Joy от красотата им един до друг  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 416
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

Мн нови фенове се събрахте ама никой не коментира епизодите- защо???


И аз попитах, ама никой не отговори от новите момичета newsm78

Клоди, срам гииийййй hahaha hahaha hahaha


Диди май да от там се знаем с теб... е нормално да се срещаме по темите Simple Smile там вече не влизам аз много сега тук ми е много добре... доста е уютно Simple Smile Приятно ми е да те видя ... заклевам се,че с тия букви дето пишеш си слагам ръката на екрана че светиш като слънцето а съм с нов лап топ Simple Smile  Joy
Мене си ме знаят с жълтото ама само в Афк в други теми не го ползвам  hahaha hahaha
Тинче  Hug Hug Hug какво да кажа вълнувам се отново с моите любимци  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Диди, и аз съм така.

Аз ще изкоментирам епизодите с дублажа от тази седмица в неделя, че тогава се каня да ги изгледам. Peace

# 417
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Еи така ме вълнуват с тия нежни допири ... така ме радват и да не се целуват пак ми е хубаво на душата... макар че целувката е супер....  сетих се че преди време гледах едно гифче мисля че на Sasy  в което Емир прави яйца ... нямам търпение да стигна до там .... Crazy Heart Eyes

# 418
  • Мнения: 12 719
Еи така ме вълнуват с тия нежни допири ... така ме радват и да не се целуват пак ми е хубаво на душата... макар че целувката е супер....  сетих се че преди време гледах едно гифче мисля че на Sasy  в което Емир прави яйца ... нямам търпение да стигна до там .... Crazy Heart Eyes
Лудосче има време джанъм тогава наистина се кефих на яйцата а и на подписа на Тинчето  Joy Joy Е сега да не съм скромна и на Емирчо Joy Joy
Това е някъде към края на 2-ри сезон 10-15 серии преди края  Peace Peace Peace

# 419
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Еи така ме вълнуват с тия нежни допири ... така ме радват и да не се целуват пак ми е хубаво на душата... макар че целувката е супер....  сетих се че преди време гледах едно гифче мисля че на Sasy  в което Емир прави яйца ... нямам търпение да стигна до там .... Crazy Heart Eyes

Има мн до яйцата Joy , мнооого.

Общи условия

Активация на акаунт