Огледален свят по VOYO ~ тема 1 ~

  • 79 149
  • 740
  •   1
Отговори
# 420
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Еи така ме вълнуват с тия нежни допири ... така ме радват и да не се целуват пак ми е хубаво на душата... макар че целувката е супер....  сетих се че преди време гледах едно гифче мисля че на Sasy  в което Емир прави яйца ... нямам търпение да стигна до там .... Crazy Heart Eyes

Има мн до яйцата Joy , мнооого.

Ех ма и ти си една остави ме да си мечтая и да си копнея за тия яйце Simple Smile хахахах много ми харесват двамата заедно как играят направо настръхвам като ги гледам...

# 421
  • Мнения: 11 820
Много ми харесват Фериа и Емир като двоика невероятни са...а целувката останах без дъх Simple Smile

# 422
  • Мнения: 12 719
Еи така ме вълнуват с тия нежни допири ... така ме радват и да не се целуват пак ми е хубаво на душата... макар че целувката е супер....  сетих се че преди време гледах едно гифче мисля че на Sasy  в което Емир прави яйца ... нямам търпение да стигна до там .... Crazy Heart Eyes

Има мн до яйцата Joy , мнооого.

Ех ма и ти си една остави ме да си мечтая и да си копнея за тия яйце Simple Smile хахахах много ми харесват двамата заедно как играят направо настръхвам като ги гледам...
Че кой ли не копнее за тези яйца човека готвеше за първи път в живота си  Whistling Whistling Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз вече втора година настръхвам и незнам как ще съм 3-ти сезон  Sad Sad

# 423
  • Мнения: 0
Много ми харесват Фериа и Емир като двоика невероятни са...а целувката останах без дъх Simple Smile
Чакай да видиш натам целувките Heart Eyes Joy

# 424
  • Мнения: 12 719
Много ми харесват Фериа и Емир като двоика невероятни са...а целувката останах без дъх Simple Smile
Чакай да видиш натам целувките Heart Eyes Joy
Те целувки ли бяха или вадене на сливици  Joy Joy Joy

# 425
  • Мнения: 180
 wavey
Мн химия има между тях,а и са харизматична двойка Heart Eyes

# 426
  • Мнения: 11 820
ммм ще чакам с нетърпение да видя как се развиват нещата нататък...искам постоянно да го дават по 5 6 епизода на ден Simple Smile

# 427
  • Мнения: 0
Много ми харесват Фериа и Емир като двоика невероятни са...а целувката останах без дъх Simple Smile
Чакай да видиш натам целувките Heart Eyes Joy
Те целувки ли бяха или вадене на сливици  Joy Joy Joy
Joy Joy JoyИмаше и такива моменти.Тогава да ги питам къде им е дъха и как ще настръхват Joy

# 428
  • Мнения: 12 719
Много ми харесват Фериа и Емир като двоика невероятни са...а целувката останах без дъх Simple Smile
Чакай да видиш натам целувките Heart Eyes Joy
Те целувки ли бяха или вадене на сливици  Joy Joy Joy
Joy Joy JoyИмаше и такива моменти.Тогава да ги питам къде им е дъха и как ще настръхват Joy
Определено 2-ри сезон бяха по убедителни в играта си и по ми действаха  hahaha hahaha.
Но като цяло са си ФЕ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 429
  • Мнения: 0
ммм ще чакам с нетърпение да видя как се развиват нещата нататък...искам постоянно да го дават по 5 6 епизода на ден Simple Smile
Има ги на бис в тубето ама без превод Joy

# 430
  • Мнения: 11 820
да ви попитам утре ще има ли епизод Simple Smile или само през седмицата има

# 431
  • Мнения: 11 820
ммм ще чакам с нетърпение да видя как се развиват нещата нататък...искам постоянно да го дават по 5 6 епизода на ден Simple Smile
Има ги на бис в тубето ама без превод Joy


  аз гледах малко нататък ама като незнам какво си говорят ми се губи смисъла да гледам Simple Smile

# 432
  • Мнения: 0
да ви попитам утре ще има ли епизод Simple Smile или само през седмицата има
Тц от понеделник до петък Peace
Ще чакаш Joy

# 433
  • Мнения: 11 820
да ви попитам утре ще има ли епизод Simple Smile или само през седмицата има
Тц от понеделник до петък Peace
Ще чакаш Joy
ами начи ще се чака Simple Smile

# 434
  • Мнения: 180
По едно време 1 сезон спорихме дали няма нещо м/у Хазал и Чаатай,аджеба.До там са бяхме докарали с тоя сериал Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт