35 СОУ

  • 23 195
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 62
Не се притеснявай , даже в 91 НЕГ го пращай.Ние сме в Пловдив, ама в 91 съм уредил към 10тина деца дотук.Ако искаш пиши ми и теб ще те уредим няма да се плашиш. Grinning Grinning
А за 1 и 2 АЕГ може ли?  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 46
  • Мнения: 443
Анди,една жалба от родител само е достатъчна да предизвика проверка. Много лесно може да се разбере за кое дете става дума. Нали има отпускно от Пловдив,пък и се знае кой къде е държал изпитите. Не вярвам да са толкова глупави в 73-то.
Хайде всички от Каспичан и Сусурлево идвайте в 73-то,че то страда от липса на кандидати.

# 47
  • Мнения: 4
Не се притеснявай , даже в 91 НЕГ го пращай.Ние сме в Пловдив, ама в 91 съм уредил към 10тина деца дотук.Ако искаш пиши ми и теб ще те уредим няма да се плашиш. Grinning Grinning
А за 1 и 2 АЕГ може ли?  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Разбира се, ще се обадя на моя подчинен Игнатов той да се оправя Simple Smile Само кажете училище, клас и госпожа, проблеми няма.

# 48
  • Мнения: 62
Аз предлагам да звъннем в МОМН и да им кажем да пуснат едно съобщение на всички РИО-та и на сайта си ,че 73 СОУ приема деца от всякъде без никакви проблеми!!!!!!
Стара Загора,Пазарджик,Самоков,Ямбол,Елхово и т.н.

# 49
  • Мнения: 4 465
Аз предлагам да звъннем в МОМН и да им кажем да пуснат едно съобщение на всички РИО-та и на сайта си ,че 73 СОУ приема деца от всякъде без никакви проблеми!!!!!!
Стара Загора,Пазарджик,Самоков,Ямбол,Елхово и т.н.

Не е сигурно че приема. Вероятно някой реши да се изгъбарка са родителите в темата. Поне като чета постовете на въпросния потребител, до този извод стигам.

# 50
  • Мнения: 62
Аз предлагам да звъннем в МОМН и да им кажем да пуснат едно съобщение на всички РИО-та и на сайта си ,че 73 СОУ приема деца от всякъде без никакви проблеми!!!!!!
Стара Загора,Пазарджик,Самоков,Ямбол,Елхово и т.н.

Не е сигурно че приема. Вероятно някой реши да се изгъбарка са родителите в темата. Поне като чета постовете на въпросния потребител, до този извод стигам.
Аз просто се пошегувах,защото този потребител гъбарка всички ни

# 51
  • София
  • Мнения: 62 595
а може и да не се гъбарка. Всичко е възможно, всякакви хора има по форумите, някои искат да се похвалят колко са оправни, други го правят от глупост.

# 52
  • Мнения: 62
а може и да не се гъбарка. Всичко е възможно, всякакви хора има по форумите, някои искат да се похвалят колко са оправни, други го правят от глупост.
Малко вероятно,но все пак си права-ВЪЗМОЖНО Е !

# 53
  • София-Младост
  • Мнения: 23 363
а може и да не се гъбарка. Всичко е възможно, всякакви хора има по форумите, някои искат да се похвалят колко са оправни, други го правят от глупост.
Цялата работа малко понамирисва. Виждаш ли минава първо и второ класиране и те хоп решават да се местят в София...и се започва търсене на училище.

# 54
  • Мнения: 133
Аз също мисля, че това не е родител. И не вярвам на тази история. 73 СОУ не е училище за което няма кандидати, напротив, та едва ли ще вземат някой откачалник като този който се хвали  и то по този начин. Според мен случая не е за проверка и това просто са глупости.

# 55
  • Мнения: 4
Естествено, че ви бъзгат.Човека няма какво да прави и е решил да вдигне кръвното на някоя друга майка и постигна целта си.

# 56
  • Мнения: 62
Или родител,чието дете не е влязло в 73 СОУ и чрез писания тук си "изплаква"душата  Joy или ученик,който не е бил приет там и се опитва да опетни името на едно доста елитно и желано СОУ в София.

# 57
  • гр. София
  • Мнения: 4 783
Или родител,чието дете не е влязло в 73 СОУ и чрез писания тук си "изплаква"душата  Joy или ученик,който не е бил приет там и се опитва да опетни името на едно доста елитно и желано СОУ в София.

 smile3521

# 58
  • Мнения: 4
A нали 35 соу го наричат 3-та немаска!?....и дават някаква си  диплома за продължаване на обучението в Германия!?....както и 91,и 73 соу.Но иначе не знам дали е добро...!?

Диплома дават сега декември ни е изпита. И отначало само ни плашеха че няма да ни пуснат всички, разделиха ни на 4 групи и общо всето всяка година си правим по един изпит за прочутото DSD накрая пуснаха всички от 1 и 2 група. Изпита не е труден прави се папка след това пред комисия се прави устен изпит, и после писмен който се праща за проверка в Германия, не е труден за взимане целта е ниво С1 и от 24 точки са нужни 12 -14 за да се вземе, ако е под тези точки нивото е В2, иначе преподавателите са добри и лесно се изкарва изпита, освен това 2 години ни учи и учител от Германия, въпроса е че си е много играчка с папката и е досадно 

# 59
  • София
  • Мнения: 13 175
Не подценявайте изпита. От випуск 2012 имаше скъсани (най-вече на устния). Освен това част взета с В2 може доста да обърка нещата, защото добрите университети искат всичко да е С1.

Общи условия

Активация на акаунт