Клуб на храбрата шивачка - тема 11

  • 80 122
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 555
В ибей отчита от едно ай пи за ден, т.е можеш да гледаш едно и също нещо 20 пъти за деня, реално ще покаже едно поглеждане за този ден. На другият отново ще ти отчете едно, независимо колко пъти си го погледнал.

Трудно ще направят пълна промяна, ако не е направено по категории и изисква доста работа, но ако има категории няма да е голям проблем да се добави още една категория.

A в Продавалник отчита след всеки рефреш  Mr. Green Ако аз погледна  обявата 50 пъти ще си остане завинаги така и реално не може да прецениш каква е посещаемостта.

Категории има за почти всичко. Но никъде няма опция или категория за неща ръчна изработка и така нашите неща се смесват с останалите и остават незабелязани. Отделно че има хитреци, които си пускат обявите всеки ден с цял да са на предна линия в съответната категория  ooooh!
Това е друга тема де, но въпроса е, че сме доста пренебрегвани и забутвани в ъгъла от разни прекупвачи.

Иначе си права все още в БГ хората са леко резервирани към ръчно изработените артикули, но има и много такива, които се кефят на това да притежават нещо уникално и ценят часовете труд, които си хвърлил, за да им подариш щастие.

qni4ka05 включвам те!
Утре ако няма друго за допълване към текста ще го пускаме да може в понеделник да има какво да четат  Mr. Green
ДО утре се надявам да се съберем повече за стартовото пускане на писмото. А после който иска може също да го препрати. Ще го разпространим и по другите теми  Whistling


п.п. Мисля че Продавалник е създаден от някои от тукашните собственици, защото доколкото знам идеята идва от подраздел на форума, в който хората са си продавали нещата. Ако греша някой да ме поправи

За писмото до Продавалник до тук сме:
Bertichka
Desi_Black
dadonibi
akuanna
verano azul
pianoto
tea_blue
mama Barba
maria_bal4eva
qni4ka05

# 691
  • Мнения: 40
 Bertichka,пишете и мен.

# 692
  • София
  • Мнения: 247
Нищо не разбрах честно казано от целия дебат ,обаче и аз ще ви подкрепя,не защото продавам,просто идеята ми се вижда добра!Обаче ако искат хора ,които се занимават само с ръчна изработка ..... Embarassedза мене нещата са по-скоро хоби.
Киара- ЧЕСТИТО!
(временно се местя във форума с плетките)

# 693
  • София
  • Мнения: 1 079
И мен,и мен wavey

Момичета,до сега не съм писала в тази тема,но от скоро я следя и ми е много интересна.
Нека да се представя накратко.Занимавам се професионално с мода,в смисъл с това си изкарвам хляба.След трети пореден опит ин витро,за съжаление отново приключил със спонтанен аборт.Много ще се радвам да помагам на кой с каквото мога,а и с удоволствие ще разглеждам и ще се радвам на вашите творения.



Това цвете го направих днес,все още им се уча и е голям кеф   newsm51

# 694
  • Мнения: 1 291
jul_j, съжалявам за неуспешните опити.   bouquet Много се радваме на професионално присъствие! Ще се радваме да пишеш и показваш красоти редовно. За цветя има отделна темичка: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=629823.405;topicseen, но ти вече си я намерила.  Flutter

lluna, на кого ни оставяш? На мен много ще ми липсваш! Heart Eyes

# 695
# 696
  • Мнения: 555
Нищо не разбрах честно казано от целия дебат ,обаче и аз ще ви подкрепя,не защото продавам,просто идеята ми се вижда добра!
Идеята беше да видим колко сме като начало тези, които ще се включат. Тоест да не си говорим празни приказки и като дойде време заедно да пуснем текста да се окаже че са пуснали 2ма 3ма.
След това като го пуснем веднъж (предлагам утре че повечето почиват) ще го разпространим из другите теми, за да се включат още хора. Продавалник вече ще имат писмата от нас, които тук сме се записали, че ще се включим. Когато има някаква обединеност се получават нещата.
Предлагам утре всеки от вас да пусне следния текст до Продавалник. Хубаво ще е да драснете по един ред, като пуснете писмото, за да знаем, че мисията е изпълнена Hug
Оцветявам го за да се отличава
"Скъпи администратори на Продавалник,
Ние сме от постоянно нарастващата група от хора в България, които не спират работят и непрекъснато създават нови неща в името на изкуството, традицията и удоволствието. Нашите неща са ръчно изработени с много любов и търпение.
Обръщаме се към вас със сериозна молба и се надяваме да срещнем разбиране и подкрепа.
Пазарът на ръчно изработени неща в България набира все по-голяма сила. Затова ние се обръщаме към вас с предложение - във вашия сайт да бъде заделено малко пространство (категория), в която ние да предлагаме своите продукти.
Смятаме, че нещата, които правим, заслужават да бъдат отделени от масата обяви. Вярваме, че това ще донесе допълнителни облаги и за вас.
Потребителите/клиентите, които предпочитат да си купят нещо уникално не са никак малко, но нашите творения остават незабелязани, тъй като никъде няма графа или поне опция, с която да отбележим, че артикулът е ръчна изработка. Сигурни сме, че ще се съгласите, че между ръчната изработка и конвейерното производство има голяма разлика - ние отделяме внимание на всеки дребен детайл и най-вече - влагаме душите си в онова, което правим.
Надяваме се да отделите време и да помислите над нашето предложение. Ще очакваме вашия отговор!
Поздрави и усмивки от групичката със сръчни ръчички
bertichka"

Разбира се всеки се подписва със своя никнейм Peace
Така ето и как да стане
Най отдолу в сайта на Продавалник избирате контакти, след това в бланката избирате тема "Друго" поставяте текста, като най-отдолу се подписвате с вашето име, никнейм, сайт в който творите своите красоти... или каквото там си решите.


До тук сме се събрали следните форумни елементи:
Bertichka
Desi_Black
dadonibi
akuanna
verano azul
pianoto
tea_blue
mama Barba
maria_bal4eva
qni4ka05
цурето66
lluna
Мира
Kika_mika
tanchoo
jul_j
Мина фон В.

Хайде момичета спокойна вечер от мен. Утре дано имаме силно участие Hug

# 697
  • Мнения: 555
jul_j първо да кажа че съжалявам за неуспешните опити Sad Не спирай да вярваш и да се надяваш!
Междувременно може да се разсейваш с темичката и с модата Hug
Радвам се че ще се включиш в каузата ни.

# 698
  • Мнения: 15
Bertichka  Сега мисля знаеш за какво.... Ще затрупаме администрация с нашите молби и те няма да ни отговорят, че ще ги ядосваме като спам..... Може би било по-тънко, ако би пуснали това  колективно писмо и завели една нова тема във форума за предложения и там вече би ние събрали гласове за тази кауза  newsm78  Как мислите, а? Извинявам се, че бъркам работа, просто така бавно ми идват мисли  Rolling Eyes  Просто аз представила си момиче, която отваря поща и види 100 писма, как ще отговори на всички..... Трябва да има един човек, който ще поддържа връзка и да информира администрация за събрани гласове във форума на техния сайт. И аз мисля, че доста хора от продавалник ще се включат, защото има много желаещи не да продават, а купуват ръчно изработено...
Бързам и пиша думи които ми идват, така че ми извинявайте пак за грешки.  bowuu

# 699
  • Мнения: 15
jul_j Вярвай! С вяра стават чудеса! Просто още не е време за вашата среща с мъниче!  Wink Знам, колко е трудно не от страни а по своя опит, затова имам смелост да ти казвам така! А и най-любимият ми пример - моята приятелка, която след 11 години и на 5 опит ин-витро родила близнаци: момче и момиче ))) Което и на теб пожелавам!   bouquet  Сега имаш малко време за творби и да ни радваш с тях!  Party Радвай се на това, което имаш в момента и всичко ще се уреди!  Peace

# 700
  • София
  • Мнения: 247
Еее изчервих се Embarassed(за дето ще липсвам де)Тука сум си,просто заплетох за благотворителните базари шалове,та събирам идеи ;-,а иначе правя едни играчки за един благотворителен конкурс и все не успявам да ги довърша)
Бертичка(трябва да съм регистрирана специално в продавалника ли ,или може да си се подпиша с името?)Иначе както казах ЩЕ се включа,като  решите-инструкция като з а"блондинки"
Джули ж-чудеса стават.(може би може и да си осиновите?)

# 701
  • София
  • Мнения: 167
Аз подкрепям идеята ви за отделен раздел в Продавалника, но съм пас от към подписване, защото нищо не предлагам.  Mr. Green
И все пак мога да кажа, че акуанна е напълно права. Имам опит в администрирането на разни каталози и мога да кажа, че писмата често се изтриват на парче, особено като се види, че  в "тема" пише едно и също. Директно се брои за спам и никой няма да си направи труда да изчете какво пише, нито пък да брои колко хора са го пратили.
По-добре наистина да се пусне едно писмо, в което да се изложи предложението, да се подпише от хората, които биха се включили с продукция и така нещата биха придобили по-сериозен и официален вид.
Освен това има форми в нет-а, които позволяват да се направи онлайн петиция, по този начин ще може още по-лесно да се съберат подписи от хора, които биха се включили, а след това просто към изложението да се прикрепи линк със съответната петиция и така администраторите да видят, че наистина има широка подкрепа.
Също си мисля, че е добре предварително да разпространите "писмото" и по другите темички, а защо не и по ФБ? Колкото повече хора се включат, толкова по-добре!
Успех в начинанието!


jul_j  Hug

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Mr. Green
Ако не сте пуснали писмото... може да пишете и мен да пълним бройка  Mr. Green
С шев и кройка едва ли ще се реша някога да припечелвам, но имам разни други неща, които понякога правя за приятели и някога си биха могли да посетят категорията  Peace

# 703
  • FRANCE
  • Мнения: 2 248
Нищо че съм в чужбина пишете ме и мен в списъка за подкрепа. За сега нищо не предлагам но не се знае в бъдеще.

С големи мъки спретнах едно палтенце на каката, но сега сме ваканция и като се приберем ще го снимам.

jul_j много красиво цветенце. И кураж  bouquet

# 704
  • Мнения: 0
Пуснах писмото в продавалник! Сега да стискаме палци  Peace

Общи условия

Активация на акаунт