Клуб на храбрата шивачка - тема 11

  • 80 093
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1
Привет момичета   Peace записвам се в темичката и се присъединявам към идеята ви за писмо и молба към Продавалник. Дано и те се съгласят  newsm10

# 706
  • Мнения: 555
Момичета извинявам се че толкова късно пиша заех се с нещата за коледния базар и се отплеснах.
Така сега да обясня моето мнение за пускането на масово писмо.
Ако направим петиция за нещо за което те хал хабер си нямат мисля че ще е малко странно. Ако Видят че 10-20 потребителя пускат едно и също писмо е по-вероятно да се замислят.
Ако не предприемат действие тогава може да направим тема тук във форума и да направим петиция и тогава само еди от нас да комуникира с тях.
По мое мнение (не ангажирам никой с него) петиции се правят едва когато никой не е чул гласа на малцинството Peace

Аз се записвам тук, че пуснах моето съобщение.
Който няма регистрация е нужно само да попълни един имейл горе в бланката  Peace
Вече пуснахме писмата, така че остава само да ни подкрепите. Ако не обърнат внимание на 20 еднакви писма толкова по-зле за тях.
Не е нужно да отговарят на всички. Достатъчно е само един да получи отговор. Ако това не се случи минаваме на план Б

# 707
  • София
  • Мнения: 247
Май и аз успешно го изпратих! newsm78

# 708
  • Мнения: 1 291
Аз също го изпратих, макар че споделям мнението, че е ужасно досадно да получиш едно и също писмо двайсет пъти. ooooh! Но дадената дума си е дадена дума. Wink Да се надяваме, че ще обърнат внимание и няма да се налага нова офанзива.  Praynig

# 709
  • Мнения: 555
Мда досадно е, но на един два имейла едва ли ще обърнат внимание. Като получат 20тина няма да ги четат, защото ще знаят какво пише, но ще видят че сме обединени.
Ако не отговорят на исканията ни ще направим петиция и една от нас ще им пише Peace Спокойно не гомислете толкова. Получават къде къде по-глупави запитвания, молби и злобни коментари, гарантирам  Laughing

# 710
  • Мнения: 15
Готово!  Laughing Изпратих писмото! Дано да се получи нещо  Praynig

# 711
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета, аз ви подкрепям в начинанието за продавалника, макар,ч е моето е хоби, не е за други хора.
Иначе по темата - току-що завърших една блуза - пуловеро- блузон за мен. Бях купила около 130 см плат - плетиво с идеята за рокля и клинче на малката, но ми дойде идея да си направя една блуза и се получи супер добре, първото завършено нещо, което правя за моя милост.

# 712
  • Мнения: 15
Момичета, аз ви подкрепям в начинанието за продавалника, макар, че моето е хоби, не е за други хора.
То и за мен хоби. Моят проблем, че като ми дойде вдохновение, започвам шия чанти, мнооого чанти. И като ме отпусне малко..... кога да нося 30 чанти  Joy Май толкова уших само за два месеца))))) Сега нямам желание за чанти, пък сега на друга вълна.... възглавнички и играчки. Добре че наближават празници и доста неща вече събирам и правя за благотворителни пазари. Иначе щеше всичко да е затрупано с котки и змии  Whistling А така с продажби намираш нов стопанин за своите неща и изкарваш пари за нови материали. Понеже така е при мен. Не мога да правя по поръчка нищо, ако не отговаря на моето вдъхновение в момента  Simple Smile

# 713
  • Мнения: 555
Не се знае кога хобито ще прерасне в нещо повече. За мен също е хоби. Просто както каза  akuanna , какво да ги правим всичките тия неща  Laughing
А така с продажби намираш нов стопанин за своите неща и изкарваш пари за нови материали. Понеже така е при мен. Не мога да правя по поръчка нищо, ако не отговаря на моето вдъхновение в момента  Simple Smile
Напълно подкрепям! Много хора харесват такива неща, но не могат да си направят сами.  В повечето случаи пък избират за подарък на друг човек. Това е много мило според мен. Аз бих се зарадвала на ръчно изработен подарък специално за мен Party

# 714
  • София
  • Мнения: 1 079
Момичета,благодаря за топлото посрещане Hug Hug Hug Hug Hug
И аз изпратих съобщението и съм готова да им досаждам до финал Joy


По-нагоре някъде четох,че комрнтирате къде могат да се купят хастари на добри цени.В Какаду и в другите фирми има много евтини,но са изкуствени и се цепят лесно,освен това често и се наелектризират,а това хич не е приятно,ако ще се използва за дреха.Аз си купувам хастари от вискоза от магазини Пикси,на Ботев и Мария Луиза има за 3.50 лв.метър.

# 715
  • София
  • Мнения: 3 789
Не се знае кога хобито ще прерасне в нещо повече. За мен също е хоби. Просто както каза  akuanna , какво да ги правим всичките тия неща  Laughing
А така с продажби намираш нов стопанин за своите неща и изкарваш пари за нови материали. Понеже така е при мен. Не мога да правя по поръчка нищо, ако не отговаря на моето вдъхновение в момента  Simple Smile


Напълно подкрепям! Много хора харесват такива неща, но не могат да си направят сами.  В повечето случаи пък избират за подарък на друг човек. Това е много мило според мен. Аз бих се зарадвала на ръчно изработен подарък специално за мен Party
Сладурки, много сте прави. Просто исках да кажа, че моите неща още не са толкова изпипани откъм качество както са например чантите на Акуана Peace Затова казвам, че е хоби. Иначе и аз вече съм задръстила гардероба на Мини с клинчета, роклички, блузки, панталончета....не може да ги износи, защото аз бълвам ли бълвам нови и нови.... ooooh!
Понякога имам голя мерак за шиене, а ми липсват идеи, вдъхновение....а когато ги има - време няма.... Sad Няма угодия, ей.... Joy

# 716
  • София
  • Мнения: 547
И аз изпратих писмото Simple Smile

да ви питам, имате ли представа това как се казва на английски, ако някой е попадал на нещо подобно?
линк и линк
Представлява компрес за многократна употреба от плюш.
Намислила съм да ушия за бебето на сестра ми, но искам да разровя англоезичните блогове за повече снимки и указания.

# 717
  • Мнения: 4 458
Благодаря за поздравленията  Hug
Някой питаше каква машина си купих. Mарката е Janome  Peace

Гледам голяма атака сте направили  Grinning. Дано получите платформа за показване и най-вече продаване на изобретенията си. Сигурна съм, че все на някой ще му е нужно това което правите.

Ние с децата веднъж на бързо ушихме бая големи кадифени възглавнички. Едната беше звезда (като Патрик, морската звезда от "Спъндж Боб") и си имаше очи и уста. Другата не помня какво беше, май слънце пак с очички и уста и след няколко месеца, когато спряха да спят/играят с тях ги подарихме в дом за сираци.  Все още си бяха пухени и като нови. Не съм мислила, че едно толкова лесно за правене нещо ще донесе радост на някой. Едното детенце така се вкопчи в звездата, че избяга на двора за да не се наложи да я върне. Толкова мило ми стана като гледах как гали възглавницата и си слага главата на нея.... Не съм мислила, че нещо което за мен е недоизкусурено ще е толкова ценно за друг.

Това го казвам за тези които пишат, че им е хоби и не е толкова добре направено. Вие като си ги шиете знаете кусурите, но тези които купуват гледат с други очи  Wink

# 718
  • София
  • Мнения: 247
Акуана- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=684601.0 ,а има и още 2 такива теми

# 719
  • Мнения: 5
Успешно изпратено и от мен.

Общи условия

Активация на акаунт