90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 194

  • 37 164
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Хелоу!
След преяждането в понеделник ( първия ми ден от почивката), вчера реших
да вечерям само един сладолед. Е да, но го ядох в 17:30 и едва се стърпях да не ям после.
Както писах днес сме на РД, така че ще наблегна на белтъчините. А за обяд на работа имам карначе, кюфте, картофено кюфте и ориз със зеленчуци. Но мисля да изям половината. Ще реша в движение коя.  Grinning Снощи се теглих - 60,1. Ще гледам да се въртя около тези килограми. Имам една последователка на работа. Днес е на ВХ.
Авокадото със сигурност става за плодовия. Нали тогава може и плод и зеленчук. Иначе според мен е по-скоро плод..Нека по-запознатите да кажат.  Peace

# 691
  • Мнения: 943
Днес бобов:

з: малини
о: малко печени картофи, зелева салата и кочан и 1/2 царевица
в: пак царевица

Днес мисля да наблегна яко на водата. А утре ще ям нещо с мнооого шоколад.  #Puppy dog

# 692
  • София-Младост
  • Мнения: 23 385
Мен асансьора ме движи нагоре днес Sad
З- пъпеш
О-тиквички с ориз
В- може би салата от зелен фасул

# 693
  • Мнения: 87

Момичета, пак имам въпроси, при това цели два:
1. Кога горе-долу се очаква да настъпи първото задържане, при което кантарът не мърда на никъде? Аз правя вече четвърта четворка и от два-три дни нямам нито минуси, нито плюсове. Нормално ли е?
2. Авокадото къде попада според правилата на диетата - при плодовете или при зеленчуците? Разгледах доста рецепти и повечето са за солени ястия - салати, сосове, основни... Обаче ми се струва, че е повече с качествата на плод (меко и мазно като банан). Та, въпросът е кога мога да си хапвам авокадце? Купувам за хлапето, което го обожава, но и на мен ми харесва, така че нямам нищо против да разнообразявам менюто си от време на време.


Windy
1. Нормално е, аз преди цикъл задържах и двата месеца по около 10 дни, дори качвам по 1-2 килца. След цикъла си се "изтичат" неусетно, поне пи мен се случи така.
2. Според мен е в групата на плодовете, въпреки че не е сладко - внимавай с него.

Нана, аз около 40 кг. имах да свалям, ама и на 30 ще съм доволна - поне да изглеждам като нормална жена...

# 694
  • гр. София
  • Мнения: 395
Аз имам един голям плюс последните дни. Сама съм си виновна, защото като съм нервна и едвам удържам ламята в мен  ooooh!
Днес почивното ми меню е:
З. - круши.
О. - таратор, една тиквичка на фурна със сирене и кашкавал.
В. - таратор.


На вас ви пожелавам един прекрасен ден, а на мен успешно учене  Mr. Green

# 695
  • Мнения: 3 090
Аз най-накрая измислих днешното си меню:

Скорбелен ден
з: пъпеш
о: ризото с тиквички, гъби, домати, лук, моркови и къри
в: същото

п.п. Ще излизам след малко с един приятел на кафе и се чудя какво мога да пия освен вода. Май нищо друго.  newsm78
Не пия кафе, не обичам. Виж фрапето ми е вкусно, но не става.  Sad
Скрит текст:
Дали ще ме изгледат странно ако си поръчам един горещ чай без захар и купичка лед  Mr. Green

Илима, аз не бих се справила и с учене и с режим. Браво на теб! Hug

# 696
  • Мнения: X
СКО, аз обичам газирана вода с прясно изцеден лимон вътре  Wink


днес мръдна малко кантара -200г, но бавно, бавно става  Confused

# 697
  • Мнения: 2
Поради вече отминаващия МЦ, се престраших да се кача на Кантарев, за да видя пораженията - за мое щастие няма такива. За 11дни -3,200 кг.  newsm68 Не е като при първото завъртане, ама здраве да е, пък и не съм очаквала да свалям като в началото. Simple Smile
Днес ще изкарам един динен ден и съм се запасила с краставички като план б Mr. Green Blush

# 698
  • гр. София
  • Мнения: 395
СКО, аз не се справям с ученето и режима  Mr. Green В почивка съм и нито с нея се справям, нито с ученето.

# 699
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 893
Здравейте, фиданки!
Аз съм доволна от втория месец на диетата - до тук вече 8,3 кг, а може и повече да са вече - теглих се снощи, но вероятно не съм била съвсем без нищо в стомаха. Старт - 79,4, снощи 71,1 - кантарът беше категоричен, а аз щастлива. Остават ми да боря едни 6 килца и си влизам във формата от преди 2-3 години -йеее!!!  newsm44 newsm68 smile3521. Вече съм ръстът ми -100, кой като мен!
Вчерашният воден мина отлично, направо да му се ненадяваш - изпих 5 литра вода, но то какво ли друго можеше да пия  hahaha А тази нощ сънувах как спя и сънувам, че съм на трапеза и си хапвам доволно питка, салам, филета разни. Събудих се в съня си плувнала в пот, но доволна, че е само сън. А тази сутрин като се събудих наистина си викам Явно ми е ден за белтъци днес Simple Smile))))))))
Днес първи ден от последния месец на първото ми завъртане или ден 59 - белтъци:
З: 9 ч. пъпеш
ВЗ: пъпеш /беше вече 12 без нещо, но бях навън и в колата ми беше по-удобно да си боцкам пъпеша от кутийката вместо обяда/.
О: 3 малки сиврийки, 2 малки домата и парче сирене, имам и кофичка кисело мляко, но не знам ще стигна ли до нея въобще
В: прясно зеле с пилешко или сирене, зависи дали моят гладник ми остави пиле
Шайни, браво, мила, 2 кила за 6 дни е супер постижение. Ако я караш така, ще си идат 10 кила още в първия месец, а до октомври може и 20-30 да са отишли  newsm53

 

# 700
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Krisi браво!

АЙде добър ден и от мен

На кантара му се откъснаха 100 грамаот сърцето тази сутрин, ама беше след закуска кафе и малко вода така, че не е толкова зле.

Днес варива
Закуска: круша и кафе
Обяд и вечеря: леща и салата от цветно зеле...супер пластмасово е това зеле...както и другото дето не е цветно де ама кво да го правя, няма да го хвърлям хаха Simple Smile


Авокадото е доста мазно според мен за режимаааа....пък и чисто авокадо в плодов...нещо не ми влиза в полезрението, аз преди си го слагах в салати но не съм яла мнооого отдавна...


Спорен ви ден и много минуси Simple Smile  Hug

# 701
  • Мнения: 104
Привет и от мен!Снощи и аз майсторих десерта на СКО ,супер беше,въпреки че сложих 2лъж. и то кафява захар пак беше много сладко.Дъщерята си изяде с кеф нейния,а таткото като по-прост си сложи отгоре сладолед  Crazy.Пак ще го направя по-натам,благодаря за рецептата!!!
Давам отчет: днес - плодове - З-банан ;О и В-диня.Утре стават 50 дни с режима и мисля,че след днешния плодов ще затвърдя -10кг.Ще видим утре кантара.Аз си мислех,че за целия цикъл ще сваля 10,пък то май ще преизпълня плана,което много ме радва,защото има още доста дни до края.Хубава ден!

# 702
  • Мнения: 29
Запис! (Засега наблюдавам, в скоро време пак почвам, че първият опит не ми беше най-успешен.. и все пак оттогава си седя 5-6 кила по-малко, май не е било съвсем безуспешно Simple Smile )

# 703
  • Мнения: 0
   Привет от морето! Не съм ви чела, довечера ще наваксам. Почнах втората четворка морско. Joy

 Вчера белтъци - з. праскова, о. подлучени тиквички с млечен сос и малко шопска салата, в. домати и краставици с бяла риба

 Днес бобови - з. нектарина, о. картофи с чесън и копър, салата от моркови с царевица, в. царевица на кочан, може и някоя салатка от зеле.

  Много минуси на всички Wink

# 704
  • Мнения: 55
Запис и от мен.
Днес ВХ ден.Типичното-хляб със салата и сладолед за вечеря.
Засега съм режимна и спортна, пък в понеделник кантара ще покаже резултата за тая седмица Laughing
Виждам, че има новички в темата.Успех!
Приятен ден на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт