90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 194

  • 37 169
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 104
Момичета, нямам време да ви чета, ама грам. Чета отгоре- отгоре. При мен нещата влизат в ритъм. Днес си правя плодов, а от 1ви ще постя.

Днес правя плодов ден, както казах и менюто за днес е нектарини и сурови бадеми.

Хайде връщам се към работата, довечера ще мина да ви видя   bouquet

# 706
  • Мнения: 447
strahovitata, благодаря ти много за отговора!   bouquet

Аз все още кърмя активно и нямам цикъл, но това очевидно не пречи на хормоните да си оказват някакво влияние все пак. Наблюдавала съм, че в определени дни, независимо от липсата на менструация, имам симптоми, много напомнящи на ПМС, така че е възможно този застой да се дължи на същите причини.

Относно авокадото, аз също потърсих информация и се оказва, че явно наистина си е плод. В Уикипедия пише, че съдържа редица полезни вещества, сред които витамини В, К, Е и С, омега 3 мастни киселини, манган и мед. Онова, което най-много ме изненада, беше, че според същия източник на информация, въглехидратите и калориите са малко (7/100 гр въглехидрати и 160 калории). Определено мисля да го включа в менюто си.  Peace

Ето тук давам линк с рецепти за онези, на които им допада вкусът на авокадото: http://www.1001recepti.com/recipes/show/by_product/?product_id=1 … e=4#axzz20tJrEPMt

# 707
  • на южното море, предпоследната палма у лево
  • Мнения: 3
Добър ден!

Днес - варива :
З : сливи О: бял боб и салата настъргано цвекло с царевичка вътре . Вечерята не я знам каква ще е,ще сме някъде навън.

Хубав ден !  Hug

# 708
  • Мнения: 500
Отчет за днес
з - диня
о- тиквички с ориз, салата зеле и моркови и малко задушени картофи
в- боб, тиквички с ориз, кьополу

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Здравейте.
Вече втори ден съм в почивка от диетата.  Simple Smile За сега върви нормално без ядене в неограничени количества,без преяждане,и без смесване на хранителни групи.  Simple Smile Приключих диетата -7кг,свалила съм и доста сантиметри:от ханша 10см,от бюста 3см,талия 8см,бедрата не съм ги мерила,но има разлика.Преди носех 33-34 размер дънки,а сега си купих пола 31 размер,и даже вече леко ми хлопа в краката.А за горни дрехи преди носех XL,а сега L.Снимки няма да качвам,защото нямам от преди и няма да видите разликата.Диетата ме научи и да пия много вода,откакто увеличих количеството вода и целулитът ми изчезна почти напълно.
Имам един въпрос: може ли да започна диетата към края на септември,и да не чакам 3 месеца почивка,а да са 2?И тези,които сте карали диетата през зимния сезон,какви зеленчуци ядете,щото тогава избора е малък,а зеле не обичам много да ям,много ме надува?

# 710
  • Мнения: 206
Хриси поздравлени Peace
Аз скоро приключвам и вече се панирам как ще карам почивката,а и имам същия въпрос ,като твоя.
Днес да отчета белтъчния
З-банан
О-кашкавал и краставица
В- пиле на грил салати тиквички и мешана

Кантара ме зарадва сутринта,но днес май задържам вода...

# 711
  • Мнения: 87
Христинчето, браво.! Браво за постигнатите резултати. Каква е целта ти? За първи път ли го прави режима?
Момичета, според книгата трябва да си изкарате почивката, но виждам, че много момичета не го правят, така че преценката си е ваша. Сигурно има защо да са го писали хората. Както в диетата има някои неща, които не можем да си обясним, но тя безотказно действа.
Зимата ме плаши и мен. Мисля да си изсуша чушки, замразира съм си пролетта коприва и спанак, по-нататък ще си сложа царевица и таак мисля...Жалко само, че ще се развали времето и не мога да си хвърча с велосипеда, както и други активности на открито.

# 712
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 906
Как реши, че не правим почивката? Точно обратното, не се сещам за много хора, които са я пропуснали.

# 713
  • Мнения: 3 067
Такамм тия два месеца на диета в чужбинско не ги броя много много, та почвам от днес Simple Smile
Вчера се предполагаше, че ще е плодов, но ... само вечерята беше плодова. Хахах след 14 часа път само до плодове ми беше  Laughing (обяд - пиле с тиквички и домати, вечеря банан и праскова)
 От днес желязна Simple Smile

О - шопска салата, порция кашкавал пане на хапки (ометоха ми го половината хахах за мен останах 3)
В - шопска салата с гъби и яйце (бе овчарска ма без месо)

# 714
  • София
  • Мнения: 35 326
Не че съм на режим, ама днес обядвах яйца, за вечеря тиквички с кисело мляко, утре от мързел ще ям леща.... newsm78 Дали да не започна, а? Joy

Блеки, тая фармвилска овчица какво символизира  подписа ти? Laughing

# 715
  • Мнения: 319
Отчет за днес:
Закуска-грейпфрут
Обяд-две малки хлебчета с лютеница и кьополо
Вечеря-сладкиш (шрегреших с едно кюфте.Бях на гости на мама.Смятам да не повтарям)
И доста движение

# 716
  • Мнения: 1 777
Здравейте момичета!!
И аз реших да почна диетата,днес ми е 3 ден.
закуска - сока на един грейпфрут
обяд и вечеря - булгур със зеленчуци

# 717
  • Мнения: 319
Момичета,днес си взех нови дънки.Стоят ми доста добре.А старите ми дънки някак си са ми по свободни.Но се чувствам готино.Някак си ми е кеф,че правя нещо за себе си,и че може би като отслабна ще забременея лесно и всичко е много хубаво. Grinning
Продължавам смело напред.

# 718
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Добре дошли на новите, браво за резултатите на старите, ДУх що да не ти се броят двата месеца...не си тормози тялото повече отколкото трябва.

Христинче, хубаво е да почнеш след 3 месеца, дето се вика правила са ни дали създателките...айде аз да не давам акъл, че съм от най-неспазващите почивката де...

Не мога да спя, някакво безсъние ме гони, затова току що си направих салата за утре....и си обелих и нарязах един малък пъпеш...седи и чака в блендера, утре само ще го врътна на един фреш/нектар Simple Smile

и така въглехидратите ще са
Закуска: пъпеш, кафе
Обяд и вечеря: салата цветно зеле и краставица и хлебни истории (чиабата за обяд, ръжени хлебчета за вечеря)
Шоколада го пропускам както обикновено

Ако не свърша работа много късно в петък, ще отида да си купя карта за спортния комплекс, ако не е тогава в събота съм първа писта със сигурност, искам някой от работещите във фитнеса да ми изготви програма в рамките на 60-70 мин. съобразена с кекаво коляно и се почва, фитнес, плуване, фитнес, плуване...може да проверя за някой друг интересен клас ако имат за работа в група поне един път в седмицата  moresmile

Айде стига съм писала  Mr. Green

# 719
  • Мнения: 5 104
Разкошнице, Фармвилска ли е? Така и не го заиграх това. Овчицата е хубав спомен от европейското по футбол и футболната тема. Не ми се иска да я махна  Confused

Иначе аз вчера си правих плодов, направих си го. Днес ще правя бобов. Който не знае, в почивка съм. Довечера ще ме мъкнат на мач, та в офиса ще хапна. Менюто за днес е- праскова, царевица, домати и чушки.

Забравих да си кажа, че отново съм в играта с 59,4 днес Mr. Green Утре очаквам по- малко, че свалям от бобовите.

Дано да нямам много работа, че да ви чета   bouquet

Последна редакция: чт, 19 юли 2012, 07:38 от blackisback

Общи условия

Активация на акаунт