90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 194

  • 37 165
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Добро утро, момичета,

Като леко "отсъстваща" в последно време влизам с покана за кафе:


Христинче, браво на теб  Hug Резултатите са ти страхотни, но мисля, че 3-те месеца почивка са нужно, за да задържиш резултата от това завъртане. Не забравяй, че през правилно проведената почивка също можеш да махнеш някое друго килце  Peace

Pety, добре дошла и успех  Peace

Разкошева, айде бе, откога те чакаме  Hug ВзЕми се у ръце  Mr. Green А за мързела си права - таз диетка откъм готвене може да е доста от помощ на мързеливите  Mr. Green Давай!!!!

Дуууууууух, и аз се чудя защо искаш да задраскаш два месеца от живота си, но ти си знаеш  Mr. Green Брой си ги, доизкарай 90-те дни, после малко почивка и айде пак  Hug

Скрит текст:
Извинете за нездравия интерес, Г-це Дух, но как са задните Ви части?  Mr. Green

Блекси,  newsm10 Радвам се, че се отърва от "пораженията"  Hug Дерзай  Peace

Ех, Дзак, и на мен ми се плува - страхотна идея. Ако не ти се спи, пробвай с чайче от мента - успокоява и нанкаш като бебоче  Peace

Искрено се радвам на всички, които са се побрали в по-малки дрешки - чувствоото да махнеш един размер от себе си е невероятно  Peace Аз също мога да отчета по -2 см от ханш, талия и бедра за последния месец и гордо да заявя, че "навърших" 3 месеца почивка  newsm44

За тези три месеца имам точно 3 смесени хранения (все с плодове), а воден правих само през първия. Всички други правила на почивката са стриктно спазени  Simple Smile  Окончателният резултат от 180-те дни е:
-27 кг; - 24 см от ханша; горе-долу толкова отталията; - 18-19 от бедрата. Други мерки не съм взимала. Бях стриктна, спазвах всички правила и спортувах доста. Пожелавам на всички воля и целеустременост, за да отчитате добри минуси от мерки и теглилки и плюсове на самочувствие и себеуважение  Hug

Тъй като по време на почивката продължих да свалям, сега няма да правя втора врътка, а ще продължа с почивните правила и постепенно внасяне на някое друго смесено хранене и захранване. Смятам да продължа и със спортуването - то ме кара да се чувствам много, ама много жива  Mr. Green Режимът е прекрасен, момичета, предлага ни добър начин на живот, който да следваме през живота си!

Успех на всички и много усмихнат ден  Hug

# 721
  • София
  • Мнения: 12 561
Добро утро!

Гостче, благодаря за кафето, на мен обаче ми трябва в кофа в момента  ooooh!

Официално да се отчета за резултатите от петото ми завъртане на режима след вчерашния изключително тежък, унищожителен ден и вечер. Sad

Свалени килограми - 7
Започнах от 80,3 по електронния кантар, тази сутрин отчете 73,3 кг. Механичният показва - 72 кг.
От сантиметрите - от ханша - минус 6 см, от талията - 4 см, от бедрото - 5 см.

Като цяло от първия ден на диетата - 13 февруари 2010 г. отчетът е:

свалени килограми - 53 - от 126 кг стартирах.
от ханша - минус 33 см
от талията - минус 37 см
от бедро - минус 27 см

За днес менюто ще е белтъчно. Категорично не искам да виждам въглехидрати известно време. Мисля да се отдам на сирене, сметана и кашкавал поне за седмица.  Grinning

# 722
  • Мнения: 743
Отслабващата, аз си признавам, че снощи ми мина през ум да информирам модератор, но не го направих. Надявах се да се усетиш от иронията в поста ми. Честно казано, откакто пишеш, имам чувството, че си преродена МамаМарго Mr. Green

А така не, чета си ви кротко и хич не досаждам, скачам само при очевидни несправедливости, идва ми отвътре, и получих 4 лични съобщения за подкрепа.
Жената предупреди че си е приказлива, свежа е, на моменти се увлича, но поне е позитивна Simple Smile
И за да не е спам, днес белтъци: З: 2 ябълки О: Таратор и една тънка филийка с яйце и сирене В: Тиквички с кис.мляко и чесън;
До тук -8кг, или 75кг, височина 178, цел : 73, малко остана  Sunglasses
Вчера реших да си купя нов панталон защото вече всички са ми широки, взех размер по малък и той ми беше голям, няма такава радост!
А наскоро влязох и в панталон който последно носих 2005 та година  Mr. Green
Вече се чувствам по спокойна за идването си до бг това лято, няма да съм най големия хипопотам в морето  Laughing

Страхотни резултати, браво на всички! Peace

Последна редакция: чт, 19 юли 2012, 08:39 от MamaMargo

# 723
  • Мнения: 50
Добро утро  Hug
nana77, Ghostrider резултатите ви са феноменални  Laughing Браво момичета  Hug Вие сте едно от многото доказателства, че има ли желание, има и начин. Другото са само оправдания с които човек лъже само себе си Simple Smile  Heart Eyes
Гоустче мерсаж за кафенцето. Аз още не мога да се отуча от ранното ставане, така че кафето ми идва идеално.
Кантарев тази сутрин беше много щедър - показа минус кило и половина  Laughing но съм далеч от мисълта, че с вчерашния плодов съм смъкнала кило и половина сланинки, ама айде щом е надолу няма да мрънкам  Laughing Днес мисля да си спретна чушки пълнени със сирене и салатка
Лек и усмихнат ден  Hug





# 724
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 905
Добро утро!
МЦ си замина, а с него и 2 килограма. За 12 дни резултатът е -3 кг.  Party Общо свалени килограми за 7 месеца - 21.

Днес:
з - банан
о - шопска салата, кашкавал
в - същото

# 725
  • Мнения: 97
Добро утро и от мен! Благодаря за кафето, тъкмо си пия първото...Отдавна не съм влизала, почивката ми свърши на 14 юли. Стоя си на килограмите, позволявах си смесени и т.н. Днес съм решила плодов да направя. И се чудя сега дали да не врътна още една врътка, ей така за самочувствие и пък ако сваля още някое килце няма да се разсърдя.... Thinking Mr. Green Но още съм в размисъл. Приятен ден  Hug

# 726
  • Мнения: 206
Добро утро момичета/и момчета/. Mr. Green Mr. Green
Ghostrider мерси за кафенцето.И аз имам нужда от повечко кафенца тази сутрин.
Браво за резултатите и на теб и на nana77 .
Много ми бяхте от полза и на мен през първитя ми цикъл и за пръв път не искам да ми свършва диетата.
Аз съм на прага на приключването и много се плаша от почивката.Пишете си почивнте менюта да плагиатствам.
Днес съм с 400г плюс ,но не се плаша ,защото свалих рязко 1кг ,та явно е вода.
Днес съм на въглехидрати-и без деца смятам да не готвя изобщо и да карам на суха храна
З-диня
О-препечини филийки със зеленчук
В-филийки със сладко или макарони със захар,може и сладолед ,абе каквото дойде.
Желая на всички фиданки приятен  режимен ден!

# 727
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро Hug
Гостче, Нана, страхотни резултати, направо ми скрихте шапката  bouquet
Оле, отслабващата се завърнала в старото си кожухче Mr. Green
На мен не ми се отчита днес след вчерашната вечер Tired Само да си кажа, че бях стриктна на ориз със зеленчуци, но вечерях в 8,15 предвид обстоятелствата Tired
Скрит текст:
Строим новия пътнически терминал на Летище Бургас. Имаме 40 души работници там. Снощи, докато се уверя, че няма пострадали наши хора, направо ми се спря тока Confused Сега очаквам да ме разсипят от проверки всички възможни институции. Поне след взрива на склада за взривни материали се случи така - разкатаха от проверки нашия склад за взривни вещества Tired
Почти не съм спала снощи, пак съм подута днес и пак съм с +, но ще го боря.
Днес - въглехидрати. Идея нямам какво ще ям Thinking

# 728
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Добро утро!

Ghostrider, благодаря за кафето! Хубаво е да не си сам сутрин , а с добра компания Wink
Искрено те поздравявам за постоянството ти и наистина прекрасния резултат. Пожелавам ти  с лекота да задържаш постигнатото и да не се отказваш от ентусиазма си , от положителното настроение с което ни зареждаш Hug
Нана, моите най-добри пожелания за успеха ти. Не всеки може да го постигне, а който го направи, заслужава най-малко поздравление за успеха и резултата от една "волева игра". Приятна почивка!  bouquet
Snakeeeeee , каквото и да решиш, си го преценяваш най-добре. Не са много 90 дни, вече ти е ясно, литват като на шега Laughing
Светлица , много добър резултат, браво!
MamaMargo, заслужава си всичко, нали. В такива моменти оценявам какво правя за себе си, и ставам два пъти по доволна от резултата Hug
Pety , добре дошла и успех! За мен обаче булгура си е за варива Whistling Mr. Green
Ms.Gorgeous , понякога нещата започнати на шега се превръщат в най-сериозните, защо пък не, започвай пак режима Hug Hug

Днес белтъци:
З: Диня
О: Шопска салата
В: ще я мисля

# 729
  • София
  • Мнения: 12 561
Голди, добре че нямате пострадали хора.  bouquet За съжаление последиците от този атентат тепърва ще ги установяваме и преживяваме какви ще са.

Тинкиииии, не знам къде си, но е време за нова тема  Mr. Green

# 730
  • Мнения: 743
MamaMargo, заслужава си всичко, нали. В такива моменти оценявам какво правя за себе си, и ставам два пъти по доволна от резултата Hug

Днес белтъци:
З: Диня
О: Шопска салата
В: ще я мисля

Така е, сега ако успея и да ги задържа ще е страхотно  Wink
Успех днес на всички, менюто за днес ще е: З: Ягоди О: Варена царевица В: Същото Simple Smile

# 731
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен! След прочетените резултати - нямам думи,  Shocked по точно имам,но мисля,
че каквото и да кажа ще е малко ,за това от позицията си на новак ще си позволя едно голямо-
браво момичета smile3501 Добре че ви открих!
 
Сега да споделя, че моят своенравен кантар най- накрая мръдна.Ей ,ще ме умори бе!Осем
дена след първи воден- нищо- бетон, ама днес се предаде- няма къде да ходи ! След плодов
- 0.600 ! Днес белтъчини- З- праскови. О и В - пилешки дробчета със зеленчуци на тава и
салатка.
Много хубави емоции и преживявания ви пожелавам ! Аз пък си чакам платената отпуска и
кой откъде е.... ! Laughing

Лек летен ден на всички фиданчици и фиданчовци ,ако има такива ! Joy

# 732
  • Мнения: 87
Гостче, Нана - големи сте ми вдъхновителки. Който не е отслабвал, само той няма да разбере стойността на вашите постижения. Браво!
Браво и на момичетата с по-малко свалени килограми. Всеки си има цел, важно е да си я гони.
Наистина голямата награда е да си купи човек нова дрешка с по-малък размер, аз например си купих една бяла рокля  -  е трябва да сваля още от корема и талията, за да ми стои добре, но пък никога не съм имала бяла рокля  Embarassed
Тази сутрин кантара показа само плюс 100 гр., след големия минус от водния вчера.
Менюто ми беше:
З: 2 круши
О: кашкавал с краставица
Следобяд преминавайки измъкнах още няколко парченца кашкавал
В: Кисело мляко, че ми стана тежко от мазния кашкавал

# 733
  • Мнения: 3 067
Ами не зная момичета, в чуденка съм поне един месец още да я продължа, не че искам да го зачерквам или нещо подобно, но не искам да се лъжа - опитвах се и давах всичко от себе си, но все пак не съм била най -режимният човек на света, пюретата сигурно са имали мляко и масло в тях, понякога съм обърквала нещата, захар в консервите, а съм перфекционист по природа, когато правя нещо държа да е наистина направено. До тук съм -6 кг от предишното завъртане като 2-3 от тях свалих май в почивката и 2-3 сега за 2 месеца. И съм в момента 70 ще видим ако успея да сваля 2-3 сега в България, когато мога да контролирам всичко ще я спра август месец... и аз не изгарям от желание лятото да съм на диета, но ми тежи все още в тия жеги, уморявам се, боли ме кръста не е само кипрене. Ще видим, няма да се заричам както дойде средата на август Simple Smile
ПС
Гоуст - дупето е добре, благодаря  bowuu

# 734
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 893
Здравейте, момичета! Браво на Нана и Гоустчето за постигнатите резултати.
Вчера се олях на вечеря, ядох риба и една пилешка кълка с прясно зеле. До тук добре, но защо ми беше да ям и шоколад и пърленка след това? Много, много виновна. Кантарев дано е благосклонен. Снощи се теглих, бях 800 гр отгоре, но наядена и напита с вода, дано поне не кача, а ако задържа, ще е супер.
Днес - 53 ден - варива:
З: 3 малки нектарини
О: ориз със зеленчуци
В: зеленчуков сач с картофи, а какви пърленки правят там - мммм, може да си взема 1-2 за утре.

Общи условия

Активация на акаунт