Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 21 тема

  • 19 895
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 576
Добро утро тумбаланки  Hug
Снощи беше поредната кошмарна нощ, така ли ще е до края... много искам да наспя като бял човек... нощта беше страшно лепкава и топла и спахме на климатик за първи път тази година, на 25 градуса беше. Темп. беше ОК, обаче днес станах с главоблие и запушен нос, тъй че май приключих с нощните климатици.
Количка все още нямам, зодия близнаци да бях нямаше да се чудя толкова... Ще каже човек апартамент избирам...


# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 366
Добро утроооооооооо  bouquet

Дрън , да ти кажа то количката си е направо апартамент, моето бебе спи само там .....изобщо не харесва кошарата!
Не се хвърляй  на неща  които ти харесват само визуално,трябва да я огледаш от близо и да прецениш  става или не.Аз исках количка "трактор"голяма ,стабилна ............ухаааааааа, голяма работа за голяма жена , и кво си мислиш ,ми че това чудо става  само за  оране , но не и за возене на дете.
Не мога да изляза от вкъщи без да имам двама човека помощен персонал...........кораба тежи, а ако спре тока .............забрави  до 8-мия етаж няма качване Grinning............Много здраво  се прецаках  от бързане!

# 47
  • Мнения: 576
Скаби, и каква количка взе? Да не е X-lander че те са като танкове  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 513
Ох, и аз имам този проблем с количката, защото за близнаци е ужас - хем да не е супер голяма и тежка, за да можеш да я буташ и минава през вратите, хем да е здрава и със стабилни гуми за гадните ни тротоари. Ако някой може да препоръча хубава количка ще съм много благодарна.

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
Добро утро до колкото може да е такова.
Дрън и аз се събудих със същата мисъл в главата... съня е мираж още от сега

# 50
  • Мнения: 2 211
Добро утро! Аз горе-долу поспах, ама много взех да се будя  Weary

Аз да ви кажа, живея на 4-ти етаж и нямаме асансьор в нашата кооперация. Затова смятам да си държа количката основно в багажника на колата.

# 51
  • Мнения: 513
Добро утро! Аз горе-долу поспах, ама много взех да се будя  Weary

Аз да ви кажа, живея на 4-ти етаж и нямаме асансьор в нашата кооперация. Затова смятам да си държа количката основно в багажника на колата.

И аз така ще правя, защото пък нашият е супер тесен и посмъртно няма как да влезе близнашка количка в него

# 52
  • Мнения: 2 211
Ивете, прочети някъде из близнашките теми за колички. Тук май малко трудно ще намериш решение специално за количката - повечето май чакаме по едно бебе, малко са мамите с два броя.

Абе мамета, накой някаква идея да има какво става с Дорчето?

# 53
  • Мнения: 4 651
Добро утро  Heart Eyes
Чудя се що не пишете, а то имало нова тема Simple Smile.Викам да ви драсна преди малкият шеф да е надал боен вик.
... Обаче той нададе боен вик, така че сега го кърмя, с другата ръка пиша, а с третата пия кафе  hahaha
Аз пък да се споделя тека като лейка, което ме навежда на мисълта да ви кажа, че ако имате в бъдеще нужда от подплънки за гърдите, DM имат някаква тяхна марка babylove 30 бр/ около 4.50 лв., еднократните им гащи също са на добра цена и мн. добри.

Да питам някой виждал ли е по сайтовете само долен чаршаф за креватче?

За колички гледайте в продавалника, има много нови на супер цени.
цък
цък
цък

и т.н. цък



# 54
  • Мнения: 747
Аз също от доста време се чудя къде е Дорчето  newsm78 Тя беше доста активна в писането и изведнъж зачезна. Дано да са добре с трите бебчета и всичко да е наред  Praynig

# 55
  • Мнения: 307
Добро утро Hug
Минавам много на бързо.Хриси спи след бодъстване,а аз гледам да ви се  отчета.Момичета благодаря на всяка от вас за подкрепата и за това,че бяхте и продължавате да сте с мен!Ние двете постепенно свикваме една с друга и правим първи стъпки в кърмето Heart EyesГалете коремите и се пазете-аз пак ще ви надничам Hug

# 56
  • Мнения: 747
Рали, страхотно мила  Hug Не ни забравяйте, вие ни давате пример и сили да продължаваме да се борим.
Поразрових се малко, Дорчето е писала за последно преди 5 дена в тема за проблемно забременяване. Това ми дава огромна надежда, че е добре, дано скоро се сети и за нас и да ни зарадва с хубави новинки  Praynig

# 57
  • Мнения: 2 211
Дано, наистина. Нека всички мами знаят, че ги мислим и да ни драскат по някой ред!

# 58
  • Мнения: 2 211
Хееелоооу, имаме новина!
"Малкото ангелче Сиана се роди в 11:19, 3100, 48 см. Гушнах я веднъж и ще чакам следващата среща. Обичам ви и ви пожелавам тази емоция.
Жени"

# 59
  • Мнения: 304
И аз да се запиша в новата тема Simple Smile
Честито на всички нови мамита   bouquet Да са им живи и здрави рожбите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт