Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 21 тема

  • 19 917
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 194
Ехаа, влизам и какво да видя страхотна новина Simple Smile
Жени как ни изненада! Да ти е жива и здрава малката Сиана, много да те радва, а на теб бързо възстановяване   bouquet

# 61
  • Мнения: 205
Жени,честитооо! Рали, Hug
Момичета, аз съм по-добре, болките поотшумяха, пак си върнах вечерните разходки в планината, не мога без движение, това ми тежи най-много. В сряда съм специално на преглед да дебнем пола да определим.Simple SmileSimple Smile Нямам търпение. Ще пусна и едни изследвания за всеки случай във връзка с болките.
Целувам ви и ви желая спокойна неделя. До скоро

# 62
  • Мнения: 576
Жени, честита дъщеричка Сиана! Да е жива и здрава за радост на мама и татко  Hug
Оправяй се миличка и пиши после как е минало всичко   bouquet

# 63
  • Мнения: 747
Честита дъщеричка на щастливите мама и тати. Да им е жива и здрава, кротка и послушна и да се гледкат с много радост. На мама Жени, бързо възстановяване и по-скорошна следваща среща с малката красавица

# 64
  • Мнения: 460
 Heart Eyes Hugна всички мами и бебчета!
Жени,честита сбъдната мечта!Весело и безгрижно детство на малката принцеса Heart Eyes!
Иии,как си Hug!
Вал,радвам се,че си добре,стискам палци за изследванията fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Момичета,а някой има ли новини от Дани и бебчето?

# 65
  • на земята
  • Мнения: 4 097
ЕХ че хубави новини ЧЕСТИТО ЖЕНИ,малката СИЯНА,да расте жива и здрава и много да ви радва,бързо възтановяване на теб и те чакаме да разказваш...))) РАЛИИИ,ФИКСЧЕ  Hug      Вал,радвам се,че си добре,пиши по често..)))     Дрън-дрън ,както бях писала по напред аз съм същата работа сус климатика,запишва ми се носа и това е,пукнах от жега,сега отварям всички врати пускам го и заминавам в дугата стая,не стига много суденото ,но бива,тази жега не ми понася изобщо,не я обичам ,скука,не може да излезе човек,абе доста ми е неприятна  ooooh!       iii ,не се вяскаш къде ходиш,какво правиш???      poppy-fairy ,подготвяй се за неспане  Laughing да свикваш ..)))

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 395

А на мама Жени бързо възстановяване и само прекрасни моменти с малката принцеса  Hug
Не ни забравяй Жени   bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug

# 67
  • Мнения: 258
Здравейте мами да се отчета и аз на 5 юли се роди моята принцеса Милица 3кг и 49 см пиша сега защото се чувствам по добре като се приберем ще разкажа повече.Честита принцеса и на Жени да им е жива и здрава.

# 68
  • Мнения: 1 179
ЖЕНИ, ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА. ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА ТЕ РАДВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА.   bouquet Hug
Марито, радвам се, че сте добре. Чакаме снимки на малката бандитка.  Hug

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
maryito Така и предположихме  Hug
Радвам се че вече се чувстваш добре,пожелавам и на теб бързо възстановяване,а на малката Милица да ти е жива и здрава,много послушна,нека да озари живота ви с още повече радост и щастие  newsm51

# 70
  • Мнения: 460
Още хубави новини днес Laughing!Мари,честита дъщеричка,да расте усмихната и щастлива,да слуша кака си много!А на теб бързо въэстановяване Hug

# 71
  • Мнения: 576
Бебенца, бебенцааааа толкова е хубаво  smile3501
Мари, честита ти дъщеричка, да ти е жива и здрава! Бързо възстановяване и на теб Simple Smile
Момичета, чакаме снимки на куклите  Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 747
Урааа и Мари и беба са добре  newsm44 Да и е честита малката сладуранка и много да ги радва.
Дано хубавите новини не стихват  Praynig Оправихте ми настроението днес, мишленца малки   love001

# 73
  • Мнения: 98
Жени,Мари
Прекрасни и незабравими мигове с малките принцеси и бързо възстановяване!

# 74
  • Мнения: 304
     iii ,не се вяскаш къде ходиш,какво правиш???     


Тук съм и ви следя когато мога Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Имахме малко гости с мъжът ми (нали аз не мога да пътувам,идват хем да ме видят,хем на моренце)
и затова не съм се включвала мн мн Simple Smile
Вие как сте ? Тука е нещо страшно от към жеги Sad Сега излязохме да пием по едно кафе в квартала...малеее то не се диша Sad

Общи условия

Активация на акаунт