Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 140

  • 69 278
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 722
  • Мнения: 427
Хриси,тя психоложката ги посъветва много по-рано да говорят.И по-точно това го каза на Керим.Той се помъчи да осъществи такъв разговор на пейката край морето,при третата целувка,но тя изненадващо за мен отказа.Тогава разбрах за първи път,че ще имаме проблем,но не ми се искаше.Аз по-скоро говоря за последния сеанс.За психоложката трябва да е пределно ясно,къде е проблема.Не е редно аз да го виждам,която не съм психоложка,а тя не.Това ми е мисълта.Те бяха при нея и преди сватбата.Както и да е,не се опита да им спести този проблем.При тези обстоятелства,пак казвам,нямаше по-добър вариант за ПБН.А иначе не съм съгласна,че зачеването на едно дете е равно на ПБН на ниво.Че можеше да не е желано това зачеване,а това че мъжът се е справил с проникването не стига,все пак и жената е там.Аз просто в случая си се успокоявам по този начин,защото при тях е друга ситуацията.
А иначе интересен е факта,че Фатмагюл много бързо се справи с травмата от отвличането,а с проблема от ПБН справянето беше направо скоростно.Така е като си изгубихме сума ти серии по Мустафа.Не останаха серии за други неща.Вероятно този Фърат е любимец на сценаристките,иначе не мога да си обясня нищо.
Hug

# 723
  • Мнения: 427


Бяха смутени след ПБН - но щом се праха чаршафи и направиха Енисе - нощта е била на ниво. Лично мнение - така е трябвало да ни я покажат и успяха с прекрасното им изпълнение.

Не беше ми хрумвало,че гъделът е на ниво,когато завършва с пране на чаршафи.А Енисето не знам дали ви е хрумвало,че ще е зодия Водолей и хич няма да им е лесно с нея-от личен опит го знам:)

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 34 127


Днес, са получили  отговор от Енгин....
Скрит текст:
16/07/2012 .....►► YOUR ATTENTION PLEASE!!!
Dear Engin Akyürek Lovers , Here YOUR GREAT NEW of 16/07/2012 , Today Our Gift was signed By Engin Akyürek !! YES!! Today Our Message was sent TO Engin Akyürek !! by our friend . We want to thank her a million time

# 725
  • Разград
  • Мнения: 8 243
FATMAGÜL&KERİM-BİR DERDİM VAR

# 726
  • Мнения: 23 278

Всестранно развита личност Керим - първо симпатичен, второ висок / имам слабост към високи мъже /, трето работен - мъж мечта ! А, забравих най--важното  винаги се извинява и съгласява / дори и той да е правия / !!!

Та какво може да прави - само част от дългия списък с умения.

Професия ковач, но едновременно и заварява всякакви "джаджи"
Шофьор, но и механик - сам поправя колата, също така инструктор по шофиране.
Дърводелската работа - направо си му е втора професия - теслата направо не слиза от ръцете му, щом трябва да се поправят прозорци.
Разбира и от електротехника - поправя всякакви ел. уреди.  
При нужда цепи дърва и поправя водопровода.
Забравих бояджийството - особено ако боядисва с жена си / или поне да се правят, че боядисват - за  да си намерят основание да се държат за ръце /.
Изявява се като пожарникар - спасява  попаднали в огнената стихия съседи, прави сърми - вярно ставащи само за домашна консумация, но ги прави.
Не споменавам чувството му за справедливост -  бие който и когато е необходимо / ама се справя почти професионално /
Финеса с който чете пресата и говори по телефона  няма да засягам.
Боже, с тези качества и умения  що притежава - си го изкарах направо ангелче.

Я, да се сетя за нещо негативно.
Да......има.....



Има "страх" от сешоари, особено ако се ползват в банята - косата му след баня я суши  жена му.

Последна редакция: пн, 16 юли 2012, 23:29 от Марта_49

# 727
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Скрит текст:

# 728
  • Мнения: 2 645
Марта,направо си е ангелче нашето момче. smile3521Много добре си изредила уменията му.Освен това е много потентен,жените при него забременяват от раз. Joy Joy JoyМоже и да пее,има чувство за хумор,има усет,за разлика от сестра си,има страхотни очи,устни и зъби,издържа на гъделичкане,може да прави чай,да реже диня,носи на пиене,танцува,обича децата и животните,да не забравяме цветята(не можа да удави незабравките,а си ги върна читави в къщи).
Към отрицателните качества бих прибавила,че понякога е неконтролируемо избухлив,но не толкова към домашните,колкото към външни дразнители.
Е,ами как да не го обича човек newsm78 Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Марта, Hug
 

                                                           

# 729
  • Мнения: 23 278
Димони за теб и всички които още не спят.
Тази песен си я харесвам много. "Ангел - пазител" - Саша Матич


Скрит текст:

# 730
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Скрит текст:

# 731
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Марта, Димони  Hug имам една две забележки. Не повече.
Значи електротехническите му умения не са кой знае какво. Визрам включването на фурната и миксера едновременно.
И на пиене видяхме колко носи. Ако питат мен, по-добре въобще да не пие. Първия път като пийна, покани Фати на танц, тя избяга. Следващия път отнесе един шамар, на третия път за разделя взе да приказва, на четвъртия почна да рови в торбите за смет. Направо да става трезвеник. Иначе не знам докъде ще стигне. Вероятно ще го направят почетен член на кварталната кръчма. Той Чукундур Шукрю само това чака.  Joy  Joy

# 732
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Скрит текст:

# 733
  • Мнения: 2 645
Ето и един поздрав от мен.



Скрит текст:

Хриси,все пак не повръща като се напие Joy Joy Joy Joy JoyНо от мен да мине -да стане трезвеник.Той май покрай Фатмагюл няма друг избор,освен да пие сокове Joy Joy Joy Joy Joy

# 734
  • Мнения: 2 645
Да си припомним едно стихотворение от Евелин,която много ми липсва.

Там под старата липа,
има къщичка една.
Тук цари любов голяма,
ний видяхме от фрагмана.

Милата ни Фатмагюл,
като най-красивият зюмбюл!
Нежно гледа тя Керим
и му шепне"Скъпи,време е да спим."

А Керим не мисли той така,
нежно я целува по врата,
с ръцете си я гали по косата
и страстно иска да целува той устата.

Защо бе,мила,толкова се дърпаш
нали съм твоят мъж,защо да се срамуваш?!?
И Енгето няма да ни пречи в тоя час,
отвънка стълбата я махнах аз

Тогава сладката Фатма,
съблече свойта тъничка рокля,
притисна силно скъпият Керим,
а отвънка чу се "Афферим


Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт