Бебеправене - тема 7!

  • 22 210
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 240
Знаех си..знаех си....знаех си..Биби--- честито ...много се радвам за тебе!!! HugДано всичко е наред,то ще е така разбира се! Hug Hug Hug
Айдеее Черииии  Praynig

# 46
  • Мнения: 325
Aлбенкаааа,мила  Hug

Честито ,много ти се радвам newsm44 newsm44 newsm44 Хайде сега ти желаем една лека бременност и една малка госпожица.И да ни държите в течение и двете с Кафенцето  Hug

Чери ,ти си наред,хайде прави тест

# 47
  • Мнения: 1 001
Момичета някой знае ли това зацапване колко време е нормално да продължи? newsm78
Какво зацапване, май съм изпуснала.  При ранна бременност понякога има кафеникаво зацапване.  При някой жени е малко при други може да продължи 2 седмици.

Я разкажи, какво е зацапването?
#Crazy Shocked А от две седмици имам много леко бежово/кафеникаво зацапване, но го отдавам на хормонален проблем. Даже мислех другата седмица да ходя на лекар(понеже е в отпуск до тогава) А сега... newsm78

# 48
  • Мнения: 806
Благодаря   bouquet  на всички.
Ние май с Кофеинчето ще сме 2 седмици разлика, живот и здраве.  Дай Боже всичко да мине добре.

Черито къде е?  Май стои в тоалетната и се чуди - дали я виждам втората черта или е от светлината?  Хайде Чери, да ни зарадваш.

галиа възможно е да е хормони.  А закъснява ли ти?  Знам, че при бременност ако се появи, идва чак около датата на предполагаемото М.

# 49
  • Мнения: 319
БибиЧеститооооооо Hug Hug Hug Hug Hug Пожелавам ти лека бременност,бъди жива,здрава и много щастлива,както ти,така и бебчето ти.
Аз исках да ви разказажа нещо момичета.Преди месец и половина реших да отида при един гледач,близо до нашето населено място.Записах се аз,понеже всеки петък,когато гледа идват по 50-60 човека от цяла България,и да влезеш е много трудно.Е-чаках цял ден,но реших да не се отказвам.И накрая тъкмо спираше да гледа и ме извика.Бях последна.Носех снимка на моя приятел.Още като влязох,той ме попита кой е М.... (направо си каза името на приятеля ми).Съответно аз му отговорих,че е той.Видя снимката и изкрещя(той така отвреме на време говори като на друг език),и каза,че много ме обича,и че щял да ме вземе,да се оженим,и нямало да се мине много време.А точно тогава бяхме сърдити,и аз не помня вече за какво,и гледача,ми каза,че "Той приятеля ти го няма на път е,и не е звънял един -два дни,но ще звънне,още тази вечер"Е...още като се прибрах ми звънна на скайпа.Каза,че ще си имаме 2 дечица-момченце и момиченце и ще бъде скоро.Щели да бъдат много красиви деца,с необикновена красота,Като видя снимката на майка ми и само каза"Ооооооооооооооо ама тя е изгубила 2 бебета бе" и някак си по лицето му се изписа болка,все едно заплака.Каза,че ще забременее пак и ще си имат.

Пбщо взето доста неща ми каза,от които аз се шокирах и загубих ума и дума и излязах червена като домат.Но....си заслужаваше.Исках да видя просто какво ще ми каже,понеже виждам,че ходят много хора.
Дано това,което ми каза стане реалност.

# 50
  • Тук
  • Мнения: 237
Цитат на: alex__n

[/quote
и на мен това ми направи впечетление  Hug

 smile3521

yara, виждам ,че може би си наясно с обременяването с глюкоза. Ако е така ще помоля за един коментар. Миналата година си правих обременяване с г. и резултатите са:
кръвна захар: 0 час    4,2
                      1 час     5,9
                      2 час     5,5
Референтните стойности мисля, че са еднакви във всяка лаборатория, затова и не ги написах. На мен ми казаха, че ми е в норма кръвната захар, ама аз пак да питам и тук. Пък и друго нещо искам да спомена, понеже разбрах, че между часовете за взимане на кръв не трябва да се движиш, за да ти отчете правилно стойността, а мен гадините ме изпратиха на разходка и сега незнам доколко са достоверни тези резултати. Ако и на някой друг му е ясно нека се включи за коментар  Hug

Последна редакция: ср, 11 юли 2012, 16:18 от mella

# 51
  • Мнения: 214
Биби, честито мила!   bouquet Пожелавам ти лека бременност и много слдка госпожица накрая! Hug

# 52
  • Мнения: 214
Забравих да се запиша в новата тема, дано ни е на късмет!  Hug

Чери, хайде,къде се губиш? Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 001
НЕ ми закъснява в събота го чакам.
Както и да е и без това си имам час за преглед. А и не съм се надявала този месец да е станало с това рехаво бебеправене покрай тъпото Европейско. А иначе всички признаци, че ще ми дойде са на лице. Така,че остава само да почакам и ще видим какво предстои.




по между другото daniela_emil  самият факт, че си публикувала нещо в темата означава, че си се записала Peace Wink Hug

# 54
  • Мнения: 319
Момичета ще стане и при вас,няма начин да не стане.
Вие поне имате нормален цикъл имате си овулация,ако този месец не е станало-другият ще стане.Докато когато знаеш,че МОЖЕ БИ имаш някакъв проблем,та било и малък да е,ставаш супер черноглед,и едва ли не всичко ти се струва-мисията невъзможна.

# 55
  • Мнения: 806
галиа , правилно си решила за доктора.  Сигурна съм, че всичко ще е наред и няма да е голям проблем това зацапване.  Доста неща могат да го причинят.

pretty_shineee всички ще успеем в това бебе-правене.  Не се съмнявам в нито една от вас.

# 56
  • Мнения: 240
Биби и аз като тебе съм сигурна че ще успеем всички!А ти по принцип някакви симптоми..някакви усещания имаш ли?

# 57
  • София
  • Мнения: 4 122
Биби-джиби  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44  bigdance2  bigdance2  bigdance2 moresmile moresmile moresmile moresmile moresmile

ЧЕСТИИИИИИИИИИИИИИТОООООООООООООООООО!!!! Хайде ти си ни на късмет в новата тема....сега и ние сме наред. Надявам се скоро да улуча Овуто и ще действаме с половинът и живот и здраве другият месец в началото и аз да се запиша с  EFP EFP EFP EFP
Желая ти лека и безпроблемна бременност и ще чакаме новини както от теб....така и от Кофеинчето  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 58
  • Мнения: 806
Биби и аз като тебе съм сигурна че ще успеем всички!А ти по принцип някакви симптоми..някакви усещания имаш ли?
Никакви.  Даже гърдите ме наболяват съвсем малко както преди М.  Може би, сега като се замисля, да е било симптом  newsm78 ... но имам много газове  Sick и ми се спи рано рано.  
Нямам болки в яйчниците както при М, малко по различно напрежение.  Малко главоболие.
Предполагам, че следващите 2-3 седмици ще донесат и нови неща.  Но понеже не мислех, че е станало нищо този месец, не съм забелязала симптоми изобщо.  Даже като ми закъсня, го отдадох просто на малко закъснение.  Нищо друго.

®˙·٠• АлЕкС •٠·˙®
Благодаря ти мила за балончетата  newsm03 ... желая успех на всички вас.

# 59
  • Мнения: 385
Лелеееее  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 stork-girl
Албенка,честито!Много се радвам за теб и ти желая лека бременност и много щастие!!!
Хайде,момичета-коя е следващата? Чери? Галиа? Всички една след друга!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт