Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 6

  • 58 199
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Замалко отсъствах, но Иве  Hug моята красива младост, не се хаби Praynig
Ти си ни нужна толкова много, че дори не мога да ти опиша. Добър човек си, затова така приемаш нещата, но не може ли просто такива единични постове да ги отминаваме, без да им отдаваме нужното внимание  newsm78 Просто се съветвам, незнам дали може?

Алооууу  yanaY  Hug ти пък зачезна в тоз курорт "Спанчевци" и не се вясна вчера! Нерде беше, признавай! И на Хазар не си казала, че излизаш! Не може така!Ред и контрол трябва да има!
За другото в сполейра си права,
Скрит текст:
ама май бях не на място  newsm78
Ха-ха-ха! Ами аз на "Спанчевци" съм всяка вечер-след като кажа лека нощ на Зилян и Хазар по Диема. Ама наистина не съм му казала къде бях, виновна-наведох глава!
Всъщност от неделя вечер гледам по един от филмите му-всяка вечер-за да ми е по-готино. Днес завърших с минаретата. Впечатлена съм. Ама това не е разговор за тази тема-сюжета е различен-само героите са същите. Той май обича да ангажира едни и същи актьори.
За мястото ли питаш? Абсолютно на място!  Peace

# 706
  • Мнения: 0
Силве, то не е само един пост. От сутринта е така в темата. По кофтито беше с това с преводите, ама се радвам, че Милена и Петя не се засегнаха. Не знам защо, ама ми кипна много. Не можах да бъда желязна като Хазар.

Днес обаче съм сърдита и на Хасан и съм написала защо. То май доста хора са решили да ми ходят по нервите днес. Добре, че кравешките ми нерви издържаха.

Еми тя работата ясна. Първо водим Ресул при Славена, след това ние почваме Махсун. Ще доведем и Хасан за Силвето, ама и Дживан за Ани.  Mr. Green
  love001 ей така те искам, не си заслужава да се ядосваш заради слабостите на другите. То вярно, различни сме, по различен начин виждаме, чуваме, но това е хубавото. В крайна сметка трябва да се и уважаваме, но...по различен начин се разбира явно!
Ти за Хасан не се тревожи, аз като го гледах напред , направо ми иде да го "отстрелям" вече  ooooh!

# 707
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Съжалявам, че допринесох за напрежението е темата, не съм го искала, нито съм се разсърдила, нито съм искала някой да го прави  Hug

нямаше ме 1 час и 3 страници ...

# 708
  • Мнения: 898
Момичета лека нощ  smile3524

# 709
  • Мнения: 0
Така,след като се поуталожиха страстите христови,искам да попитам коя от вас ще бъде първи пилот на Махсуновия самолет ?

# 710
  • Мнения: 0
Яна, да наистина едни и същи герой са във всичките филми, ама как играят само.
Права си Иве, но при добър екип и сценарий се получават добри филми, независимо че актьорите са същите.

# 711
  • Мнения: 0
Силве, то не е само един пост. От сутринта е така в темата. По кофтито беше с това с преводите, ама се радвам, че Милена и Петя не се засегнаха. Не знам защо, ама ми кипна много. Не можах да бъда желязна като Хазар.

Днес обаче съм сърдита и на Хасан и съм написала защо. То май доста хора са решили да ми ходят по нервите днес. Добре, че кравешките ми нерви издържаха.

Еми тя работата ясна. Първо водим Ресул при Славена, след това ние почваме Махсун. Ще доведем и Хасан за Силвето, ама и Дживан за Ани.  Mr. Green
  love001 ей така те искам, не си заслужава да се ядосваш заради слабостите на другите. То вярно, различни сме, по различен начин виждаме, чуваме, но това е хубавото. В крайна сметка трябва да се и уважаваме, но...по различен начин се разбира явно!
Ти за Хасан не се тревожи, аз като го гледах напред , направо ми иде да го "отстрелям" вече  ooooh!

А сега, пак стрелба-нали вече ще се води по "нежна" битка-с китка. Какви са тия отстрели?

# 712
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Силве, аз в началото му се зарадвах като прегърна Зилян и след това ми идеше да го уча с Берин на подводна гимнастика (аз нали съм обещала такава на двете ББ-та).

Дени , не си направила нищо. Не ти направи това. Аз се ядосах повече на егоистичните постове на Желязната лейди и това как Миленка трябвало да зареже преводите на статиите и да направи преводи на епизодите. След това аз си намерих агенция да ми ги преведе. Стига по въпроса!

Яна, аз съм още по впечатлена от тях, гледайки филмите.

Петя, предложи как да се разберем, че днес както е тръгнало може и перушина да хвърчи.

# 713
  • Мнения: 0
Съжалявам, че допринесох за напрежението е темата, не съм го искала, нито съм се разсърдила, нито съм искала някой да го прави  Hug

нямаше ме 1 час и 3 страници ...
ДЕНИИ  Hugсакън, разбрахме се вече, утре споделяй филма, че си много сладка! Виж 3 стр... и то какви хубави!
Иве Hug четох те /аз всичко чета/ и видях, че си се борила яко за темата и нас! Има хора, на които си им нужна, заради тях си заслужава!
Да Ви споделя днес случайно дочут разговор между 3 жени /непознати/ в болницата пред кабинета си споделят, че бързат за изследванията, за да гледат нашият филм, ама вечер четат темата, за да го разберат по добре! И в темата всичките сме били "Поетеси", "Писателки" и "Психоложки". Стана ми едно такова приятно на душицата.

# 714
  • Мнения: 0
Не е по темата, но ако някоя девойка не е гледала филмите на МК, да ги гледа. Цял ден си мисля по тях, какво ли го е провокирало да напише точно такъв сценарий-и за ангела, и за слънцето и за минаретата?

# 715
  • Мнения: 12 004
Защо Зилян избяга когато Хазар поиска да я целуне,от какво се страхува от чувствата си,от бъдещето с Хазар,от себе си...

# 716
  • Мнения: 0
Така,след като се поуталожиха страстите христови,искам да попитам коя от вас ще бъде първи пилот на Махсуновия самолет ?
ПЕТЯ  Hug аз искам на Хасановия, но той....дали има самолет  newsm78 Joy Joy
Яна Hug ти пък ме направи ей така тази вечер  #Crazy как се вмъкваш в цитатите незнам, направо се убивам да те търся, джанъм! Heart Eyes
Иве  Hug дано си прочела как непознати хорица говорят за нас, да те зарадва поне мъничкоо! Hug

# 717
  • Мнения: 0
Съжалявам, че допринесох за напрежението е темата, не съм го искала, нито съм се разсърдила, нито съм искала някой да го прави  Hug

нямаше ме 1 час и 3 страници ...
ДЕНИИ  Hugсакън, разбрахме се вече, утре споделяй филма, че си много сладка! Виж 3 стр... и то какви хубави!
Иве Hug четох те /аз всичко чета/ и видях, че си се борила яко за темата и нас! Има хора, на които си им нужна, заради тях си заслужава!
Да Ви споделя днес случайно дочут разговор между 3 жени /непознати/ в болницата пред кабинета си споделят, че бързат за изследванията, за да гледат нашият филм, ама вечер четат темата, за да го разберат по добре! И в темата всичките сме били "Поетеси", "Писателки" и "Психоложки". Стана ми едно такова приятно на душицата.
Това за психоложките е вярно-трудно е да вникнеш в душата на човек и да разбереш океана от чувства, който бушува там.

# 718
  • София
  • Мнения: 1 433
Съжалявам, че допринесох за напрежението е темата, не съм го искала, нито съм се разсърдила, нито съм искала някой да го прави  Hug

нямаше ме 1 час и 3 страници ...
ДЕНИИ  Hugсакън, разбрахме се вече, утре споделяй филма, че си много сладка! Виж 3 стр... и то какви хубави!
Иве Hug четох те /аз всичко чета/ и видях, че си се борила яко за темата и нас! Има хора, на които си им нужна, заради тях си заслужава!
Да Ви споделя днес случайно дочут разговор между 3 жени /непознати/ в болницата пред кабинета си споделят, че бързат за изследванията, за да гледат нашият филм, ама вечер четат темата, за да го разберат по добре! И в темата всичките сме били "Поетеси", "Писателки" и "Психоложки". Стана ми едно такова приятно на душицата.

леле, леле Joy Joy Joy Joy Joy
дано шефката да не е от тях, че отиде коня на паша hahaha hahaha hahaha
ще трябва да влизам инкогнито newsm43
Силве, за реката и огъня newsm20
Защо Зилян избяга когато Хазар поиска да я целуне,от какво се страхува от чувствата си,от бъдещето с Хазар,от себе си...
ето те това не мога да разбера  baduu  baduu  baduu  
къде бягаш бе момеее
от хубаво бяга ли се
я тука колко сме се наредили Joy Joy Joy

# 719
  • Мнения: 0
Силве, джанъм, газелке-по терлички се вмъквам.
Лаптопа ми се шегува нещо тази вечер-напиша поста и изведнъж изчезне или пък се вмъкне не където трябва. Той е позитивен-лаптопа ми-не обича караниците-шегувка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт