Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 6

  • 58 185
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
ГАЛКА  Hug гушка се, ами, хубаво и е, чувства аромата му, чува сърцето му как бие.
Какво ли е това  newsm78 Като съм необразована, ще ида да питам мама Берин.
Ами и да майката си права, но те виж, че такива неща едва ли не са табу за тях, не разговарят за това.
Пък и Хазар нали е мъж - ще търпи - така по лъжичка, че да му бъде по сладко Heart Eyes
Аз тук него мисля - то неговото си е и ще бъде само негово, ами много го разкатават родовите му близки. Пък и аз съм на мнение, че в една връзка, жената винаги повече дава.... Peace

Сис Джъм, на него май най-малката лъжичка се е паднала.....Само опитва. Ах, тази Лунна соната-що рев съм изревала на нея  Cry

# 736
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Галя, успех да ни намериш.  smile3534

# 737
  • Мнения: 0
Tania M  Hug добре дошла и от мен, чувствай се комфортно, защото макар и в този късен час ми звучиш позитивно!
И  bowuu радвам се, че моята скромна интерпретацията за "Огъня и реката" ти е допаднала, пиши и споделяй твоята гледна точка. В такива случаи момичетата знаят, аз казвам и очаквай... продължението! Peace

# 738
  • Мнения: 0

Сис Джъм, на него май най-малката лъжичка се е паднала.....Само опитва. Ах, тази Лунна соната-що рев съм изревала на нея  Cry
[/quote]
 Hug Нищо му няма, по дълго ще има да сърба. Не е истина само, за Лунната соната - и аз така, и аз...а и бях само на 18 Heart Eyes

# 739
  • София
  • Мнения: 1 433
уф, страхотна игра на Махсун в сцената с пианото и Лунната соната newsm03
отивам да лягам и да сънувам..........познайте кого и какво smile3534
Иве, ще ви търся в новата тема Hug Hug

# 740
  • Мнения: 0

Сис Джъм, на него май най-малката лъжичка се е паднала.....Само опитва. Ах, тази Лунна соната-що рев съм изревала на нея  Cry

 Hug Нищо му няма, по дълго ще има да сърба. Не е истина само, за Лунната соната - и аз така, и аз...а и бях само на 18 Heart Eyes
[/quote]
И аз бях на толкова, явно за романтиката няма възраст  newsm10
Таня М, здравей и от мен-чаршафа е хубав, балкона голям-добре се получи с простирането.

# 741
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Зилян бяга, защото и тя не знам точно какво иска... искаше той да се зарадва да е щастлив постигна го, той и отговори с любов и избяга като подпалена ... ама млада е, неопитна! Simple Smile

# 742
  • Мнения: 0
уф, страхотна игра на Махсун в сцената с пианото и Лунната соната newsm03
отивам да лягам и да сънувам..........познайте кого и какво smile3534
Иве, ще ви търся в новата тема Hug Hug
Лека нощ, Гале! Внимавай в сънищата! И гледай кой ще е полегнал до теб  Joy

# 743
  • Мнения: 0
Зилян бяга, защото и тя не знам точно какво иска... искаше той да се зарадва да е щастлив постигна го, той и отговори с любов и избяга като подпалена ... ама млада е, неопитна! Simple Smile
Да, така е, ами тя не можа дори да му покаже и изненадата си - Бурджу го извика Спешно ooooh!
Добре, че беше Дестан, иначе щеше да се проточи не се знае колко.
Дении  Hug радвам се, че си себе си. Heart Eyes

# 744
  • Мнения: 0
Зилян бяга, защото и тя не знам точно какво иска... искаше той да се зарадва да е щастлив постигна го, той и отговори с любов и избяга като подпалена ... ама млада е, неопитна! Simple Smile
Нека мен да ме хване така Хазарджъм за ръчичките,нека да ме погледне така с кафявите очи,пък ще видите дали ще бягам,ще бягам ама друг път
Тая Зилян ,не знам дали е необразована, ама че е лебед неориентиран съм сигурна вече
искам те,не те искам- на това ми прилича поведението и

# 745
  • Мнения: 0
Лека нощ

# 746
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Петя, едва ли има някой, който би се дърпал, след като Хазар е свирил. После това с ръчичките и направо 28-ма серия.

# 747
  • Мнения: 0
Зилян бяга, защото и тя не знам точно какво иска... искаше той да се зарадва да е щастлив постигна го, той и отговори с любов и избяга като подпалена ... ама млада е, неопитна! Simple Smile
Нека мен да ме хване така Хазарджъм за ръчичките,нека да ме погледне така с кафявите очи,пък ще видите дали ще бягам,ще бягам ама друг път
Тая Зилян ,не знам дали е необразована, ама че е лебед неориентиран съм сигурна вече
искам те,не те искам- на това ми прилича поведението и
Само ако знае Хазар колко сърца бият за него-ще дотича на мига, за да  Hug всички.
Това ми напомня за много едно време, миналия век-88 г., филма Вчера-всички момичета въздишаха по Иван /Христо Шопов/.
И аз ще забягвам към "Спанчевци". Лека нощ, момичета, до утре!

Последна редакция: вт, 17 юли 2012, 23:52 от yanaY

# 748
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
НОВАТА ТЕМА - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=669830.new#new
Изненадата, за коятоп споменах може би утре, ако успея да я направя през нощта.

# 749
  • Мнения: 12

Имам едно питане към Милена, малко в страни от преводите, ако има време и възможност   bouquet
Скрит текст:
Какви точно са политическите пристрастия на Максун. ....


Флор, ама моля те, това няма как да го знам.
В публичното пространство има много коментари, и много изказвания на журналисти, все противоречиви и все предположения за политическите му пристрастия. Не съм се задълбочавала в търсене на информация точно по този въпрос, защото за мен не е съществен, доколкото нямам никакъв вид взаимоотношение с този човек. Той е в правото си да си има политически убеждения и да ги отстоява и докато това не ме засяга мен лично и пряко, не се интересувам. Интересувам се от гражданската позиция, когато става дума както в случая за публична личност с огромно въздействие върху големи групи от хора. Затова и избирам и превеждам само някои от репортажите за които тук се пита.

Относно политическите пристрастия на Махсун-ако сте гледали 5 минарета в Ню Йорк, ще ви се сторят малко странни и с необичайно тълкуване на нещата.Няма как да се разкаже или коментира, ако не сте гледали филма.... Гледайте го и после напишете впечатленията си ! Интересна е политическата теза,която се защитава във филма и мисля,че се отнася и за продуцента му-Махсун !
Друг е въпроса,че аз не приемам такива тълкувания на нечии действия,които водят до смърт....


                  Аз също съм гледала филма ... Никакво насилие не защитава Махсун .., напротив показва една отвратителна традиция за отмъщение и прехвърлянето и на по-малък брат...

                  Не знам как може да напише някой.., че не харесва Махсун създал Белият ангел и Видях слънцето... Такива корифеи на киното са го номинирали за Оскар .., за три години прочетох във форумите , че  толкова мами са слабо казано силно впечатлени от последния филм... Типично по български ние отхвърляме талантливите и надарените... Аз не харесвам много турски актьори , но не съм отишла в темите им да афиширам това и по този начин да обидя момичетата , на които им допадат...

                   Накрая завършвам - харесвам Махсун като мъж, певец , артист, сценарист , режисьор ... Още в една друга  тема бях написала , че е "докоснат" от Бога с толкова таланти... Просто си има равновесие в природата... След като разбрах каква е била съдбата на майка му , Господ я дарил с толкова талантлив син с който да се гордее... Прочетох , че той живее с нея и сина си... Предполагам , че иска да компенсира и да "подари" на майка си хубави житейски години след "онези" ... Та тя е била дете , когато са я оженили за 66 годишен старец....


                 


Общи условия

Активация на акаунт