София-Х.Димитър,Ст.Караджа,Суха река и Левски Г - 3

  • 79 797
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 377
Здравейте, искам да попитам някъде в района дали има мамолог които работи със здравна каса. Трябва да отида а с малкия не ми се обикаля. В 18-та поликлиника няма.

Д-р Николай Марков преглежда всяка сряда от 12 до 15 ч. в 23 поликлиника, на втория етаж. Работят с талон по здравната каса, но има и доплащане - 30 лв.

Извини ме, във всеки вторник (преди беше в сряда)

Да, много добър лекар е. Отделен въпрос е, че апарата в 23 ДКЦ е от Втората световна.

# 721
  • София
  • Мнения: 8 131
Здравейте. Интересувам се от детските ясли 91, 92 и 92-филиал.
Чудя се как да ги подредя. То всъщност само първото желание ми дава максимален брой точки, та само за него ще имаме шанс. Та, какви са ви вппечатленията? Какво ще ме посъветвате? Благодаря.

# 722
  • София
  • Мнения: 160
Голямото ми дете ходи на градина в  92 - яслата е много добра, едната от учителките е страхотна , учи на много неща децата.

# 723
  • София
  • Мнения: 8 131
И аз май натам се насочвам. Благодаря.

# 724
  • Мнения: 49
Здравейте,
бих искала да се включа в темата като бъдеща мама от Сухата река. Започнах да ви чета заради избора на педиатър, но май ще се спра на някой от 17 поликлиника, въпреки че ни е по-далече.

vitaminka, за ходя на занимания за бременни на две места - йога в студио Янтра (близо до руското посолство) и гимнастика във Fit baby - Hot mama, близо до Плиска. Нито са много близо, нито много далече Simple Smile

# 725
  • Sofia
  • Мнения: 809
Здравейте, моля някоя мама да сподели мнение за яслените групи в 69 ОДЗ. Предварително благодаря :–)

# 726
  • София
  • Мнения: 1 946
препоръчвам втори етаж

# 727
  • София
  • Мнения: 11 130
Предлагам някоя от по активните мами да спретне нова тема, защото скоро тази ще е на 50 стр.  Wink

# 728
  • Мнения: 15
Здравейте! Имам регистрация в бг мама от много години, но пиша за първи път, защото в момента се нуждая от съвет относно предстоящото класиране на ясли и детски градини и съответно редене на желаните заведения.Имам три деца, та не е като за първи път да преживявам тези емоции, но батковците сега са поотраснали юноши и аз съм като "пате в калчища" с новата система.Моля, за мнения от майчета на които децата им посещават следните детски заведения-3 ОДЗ"Патиланско царство", ОДЗ "Жар птица" и 58 СДЯ. Предварително благодаря на отзовалите се!

# 729
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте, fairness!
Моето детенце (3г) е в 3 ОДЗ "Патиланско царство", първа група - доволна съм. Там изкара и яслата, а преди това взимахме храна оттам - много е хубава. В 58 СДЯ моя приятелка води детето си и тя е доволна, а за Жар Птица не съм чувала нищо хубаво (язък им за хубавото дворче  Laughing )

# 730
  • Мнения: 15
Ivostasieva, много, много благодаря за включването ти! Изключително полезна информация за мен.Хубав ден!

# 731
  • София
  • Мнения: 1 946
Моите деца са в Жар птица и аз пък съм доволна.   Peace

# 732
  • Мнения: 15
сакси, именно "Жар птица" смятах да посоча като първо желание, тъй като местонахождението и е най-удобна на семейството ми, но са давали наскоро някакъв репортаж по ТВ 7 и Нова ТВ за мухлясал хляб и развалени мандарини, което ужасно ме разколеба. Уточнявам, че не съм гледала, а брат ми и жена му ми преразкаха случая. Става въпрос за ДГ, а не яслата, ама то е все едно.Искрено се надявам да е някаква интрига между госпожата публикувала снимките на храната и директорката, но няма как майка чувайки подобно нещо да не потърси по-подробна информация. Чула ли си нещо по въпроса?

# 733
  • София
  • Мнения: 1 946
Да, има една госпожа, която от години се опитва да саботира директорката с цел самата тя да се възкачи на този пост.
Това е най-проверяваната градина в София, затова съм спокойна децата ми да са в нея. Непрекъснато им правят проверки и затова не си позволяват да нарушават реда.
Детето ми започна да чете на 5г. Не съм я учила аз. На малкото там му махнаха памперса. Децата ходят с желание. Често имат екскурзии, а едно лято бяхме на лагер за 5 дни. Прекрасен и незабравим спомен за дребната!
На децата винаги им се дават плодове в 10ч след закуска и преди обяд. А това, че някой направил снимка на мухлясал хляб след празниците... И на мен ми се е случвало да извадя хляб, за да ядем и да видя, че е мухлясал. Това прави ли ме лоша майка? Че имам мухлясал хляб в кухнята? Днешния хляб, всички знаем, колко лесно мухлясва.
Факт е, че каквото и да сготвим у дома, "не е вкусно като в градината". И това съм го чула и от други майки, чийто деца ги молят да питат лелката за рецептата.

# 734
  • София
  • Мнения: 1 946
http://www.bgpost.bg/?cid=40&NewsId=1180  
Отвори списъкът с наградените, 69 ОДЗ е на трето място.  Peace

Директорката е много амбициозна и непрекъснато участва по разни проекти, от което се облагодетелстват децата. Миналата година спечели проект "Аз обичам спорта" или нещо от сорта и студенти и преподаватели от НСА идваха и занимаваха децата ни с няколко спортни дисциплини, а накрая им устроиха спортен празник, на който всички получиха медал.  линк: http://www.bnews.bg/article-122968

Общи условия

Активация на акаунт