Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 12 ~

  • 41 196
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Знаете ли тази снимка от кой сезон е? newsm78



Трети.  Peace

# 46
  • Мнения: 0
Благодаря ти за отговора. hug

# 47
  • Мнения: 0
Част от актьорския състав. Peace

# 48
# 49
# 50
  • Мнения: 11 766
Рокси, мерси за снимките. И най-вече за тези от любимото ми промо на канал Д. Heart Eyes
Благодаря и за новината за Алп. Защо ли е побягнал? Това чак ми се струва смешно. "Когато е видял членовете на пресата Алп е изпаднал в паника - побягнал е и се е качил веднага в едно такси..." Joy


Радвам се, че снимките ти харесват. И на мен това промо ми е най-най-любимото. Всичко е отлично направено. И на него са любимците ми от няколко сериала. Берк, Чаала и останалите от Опасни улици са супер готини ...  smile3525 Two Hearts txtloves

Колкото до Алп - и аз се чудя защо е побягнал. Явно не обича да го снимат по улицата и да отговаря на въпросите на пресата. И преди съм забелязала, че когато го спрат на улицата гледа по-бързо да се измъкне ...   newsm12

Много ти благодаря за всички невероятни снимки ...    bouquet  bouquet  bouquet

# 51
  • Мнения: 0
Знаете ли кога ще започнат снимките за новия сезон? newsm78

# 52
  • Мнения: 11 766
Знаете ли кога ще започнат снимките за новия сезон? newsm78

Нямам представа, но предполагам че някъде средата на август, защото 7-ми сезон ще започне в началото на септември ...  newsm10

# 53
  • Мнения: 11 766
Ето една уникална оригинална снимка на екипа от 3-ти сезон. Отзад светлината се е получила направо невероятно. Всички са супер ...  newsm44 smile3525 txtloves newsm76 Two Hearts

# 54
# 55
  • Мнения: 11 766
Ето една невероятна снимка зад кадър на Берк и Чаала - много са сладки ...  txtloves newsm76 Two Hearts Two Hearts hug Heart Eyes Flushed

# 56
# 57
  • Мнения: 11 766
didi_16 - страхотен подпис ...  Hug Hug Hug

Ето е един от мен на Синан и Елиф - уникално сладка двойка са ...  txtloves newsm76 Two Hearts Two Hearts hug Heart Eyes Flushed

# 58
  • Мнения: 11 766
Ето един невероятен клип зад кадър от 3-ти сезон на Опасни улици. Показват как са заснели една опасна сцена с кола. Главно действащо лице е Илкер Инаноулу / Енгин, който се намира върху капака на колата, а после скача вътре от горе. newsm44 smile3525 Two Hearts

В клипа се виждат още Шефкет Чорух / Месут, Йозгюр Озан / Хюсню, Зафер Ергин / татко Ръза, Гамзе и Уур Пекташ / Зейнеп и Мурат. Клипа е супер интересен ...  txtloves newsm76 Two Hearts

Надявам се да ви хареса ... Hug



http://www.youtube.com/watch?v=8aqovtgwb2g

# 59
  • Мнения: 0
Благодаря за всички снимки, момичета. Hug

Общи условия

Активация на акаунт