На море с............мама

  • 27 672
  • 269
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22 432
Wilma Flintstone, че добър начин е намерила жената, трябва да и се признае. ))))

Преди 2г. майка ми и баща ми в края на почивката ни дойдоха в същият курорт. В съвсем различен хотел от нашия. Мъжа ми само за това направи лека физиономия, защото 1ден трябваше да отделим да се разходим с тях. Теглих му една разбира се. )
В прекрасни отношения сме, но...всеки да си знае мястото. Аз с тях и детето мога да отида на почивка, но с нас ли е мъжа ми, ходим без друг "багаж".

# 46
  • Мнения: 571
Майка ми просто знае,еможе би ще имаме нужда от помощ с бебе на 6м.И като прибавим мрънкането,че не е ходила на море н-ам колко години...накрая се съгласих
ММ в началото не беше съгласен,понеже кой иска на почивка с тъщата/а  тя е тиха,търпелива,мълчалива и може би няма да я забележи дори/но се съгласи
Каза,че така и така с бебето няма да сме по плажовете цял ден и ще си рита,спортува и всичко както му е кеф.Щом майка ми е там даже щял да супер спокоен
Веер ще хапваме заедно,ще се разхождаме.С или без нея едва ли ще стоим до ранните часове на деня.Ако решим да си кажем по някоя приказка,а бебето реве,тя може да го разходи за 10 минути в количката....
Ако не и е комфортно в квартирата и както казах ние ще сме в апартамент и ще може да остане при нас.Не виждам лошо.Просто исках съвети някакви ако ситуацията се нажежи и някой от двамата като е на различно мнение избухне

# 47
  • Мнения: 22 432
*Мира*, ако не и харесва квартирата, ще я вземеш в апартамента при вас??? Е това вече ще е върха на сладоледа. )
Ако бях на мястото на съпруга ти, ще си хвана дърмите и ще се изнеса на друго място. )

Интересно ми е разбирането на някои хора за почивка. ) Защото аз я разбирам като време да остана насаме със семейството си и да правим каквото искаме. Без да се съобразявам с никого. За това и в повечето случаи предпочитам да сме си сами, а не с приятели. Защото и тогава ти се налага да се съобразяваш. На кой му се яде, спи, почива, ходи еди къде си и т.н.

# 48
  • Мнения: 17 987
А голямото дете къде ще е ? Нещо ми се изгуби   Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 1 615
Е... само последният пост с колко противречия е пълен?!?!?! Винаги оставам и с усещането, че в крайна сметка може да се окаже, че Мира пуска най-успешните пързалки тук Simple Smile

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 380
мъжът искал, майката искала, всички да били доволни...ами ти какво искаш? каква почивка ще е това за теб, ако все да трепериш да не би някой да се обиди...
Ако не и е комфортно в квартирата и както казах ние ще сме в апартамент и ще може да остане при нас.Не виждам лошо.
е на това вече и аз бих се издразнила яко, ако бях на мястото на мъжа ти.

# 51
  • Мнения: 1 765
Тя ще помага с бебето,но ще е и от 7.30 до поне 23.30 с нас.
Shocked Shocked Shocked Shocked Че кога ще се наспивате бе? И тя жена на възраст, няма ли да има нужда поне от една обедна сиеста? Как тъй ще ви е лепната  'от" - "до" - вие сте семейство, мъжът ти е прав да се цупи. Никога не бих тръгнала с децата ми на почивка - аз имам своите нужди, а те - техните, само ще си пречим. Виж детенце бих гледала ако се наложи.
 И в никакъв случай не я прибирай в апартамента при вас. Mr. Green

# 52
  • Мнения: 2 865
Какъв точно дискомфорт може да възникне в квартирата на майката.... Thinking, идеи някой?

# 53
  • Мнения: 22 432
Какъв точно дискомфорт може да възникне в квартирата на майката.... Thinking, идеи някой?

Да не и работи климатика, шумни съседи, запушена баня. ))))
И хоп, при "децата". )))) Много яко. )
Така ще е по-близо пък и ще може да помага на 100% за гледането на бебето. ))))

Ако ще водя майка ми да гледа детето, това за мен означава - тя почти постоянно с детето (освен ако не се кърми), а ние с мъжа ми на спокойствие и насаме.
А не аз да влача майка си залепена за гъза ми. С нея ли ще си интимнича? Или ще дондуркам и нея като пеленаче?

# 54
  • София
  • Мнения: 28 565
Как така ще я вземеш при вас, ако не ѝ хареса квартирата  Shocked Още повече при тази отрицателна реакция на мъжа ти  ooooh! Създала си собствено семейство, а не си скъсала пъпната връв. И майка ти май те манипулира да не я късаш. Ти как би се почувствала, ако мъжът ти ти натресе някоя свой близка роднина, без да се интересува искаш ли, не искаш ли?

# 55
  • Мнения: 571
Голямото цяло лятое с другата баба!Стига го ядохте него,става ли!
Не е пързалка
Аз,майка ми,бебето и ММ на море.
Той не беше особеко съгласен,но в крайна сметка се съгласи.
На нея квартира,на нас апартамент-в разлини семейни къщи
Ще ходим заедно на плаж и ще ядем заедно,а също и ще се разхождаме
Майка ми много искаше да иде на море и след намеците и предложих да дойде
ММ,не беше много съгласен,но явно няма избор щото съм кобра
Ако случайно има проблем с нейната квартира може да дойде при нас
Какво е пързалка?
Искам да постигна баланс ако случайно същия се изгуби.Не искам да ми дадете 200 хиляди,че да ида на море

п.с за мен родителя същое семейство.Бях с неговите родители за 4 дни на море миналатоа година!

# 56
  • Мнения: 3 447
Така, дотук разбрах следното: на Мира й се ебе и взема майка си да я отърве от бебето, та белким най-сетне я огрее. Мъжът й обаче се нерви, защото (както намекна Човечето) се е надявал Мира да е заета с бебето, за да не му се налага да огрява. В крайна сметка обаче си измисля ново оправдание - през деня ще рита, а вечерта ще е прекалено изморен от ритане, за да прави каквото и да било. Тарикат е, не може да му се отрече.

# 57
  • София
  • Мнения: 18 679
Е... само последният пост с колко противречия е пълен?!?!?! Винаги оставам и с усещането, че в крайна сметка може да се окаже, че Мира пуска най-успешните пързалки тук Simple Smile
Аз също съм убедена Simple Smile Въпреки това, понякога пиша в темите й. Тя се забавлява, аз също Wink

Дона Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 22 432
*Мира*, той баланса вече е нарушен с идването на майка ти заедно с вас на море.
Така че, не търси нещо, което го няма вече. )
А защо трябва с вас да яде и да се разхожда?

Dona, хахаха, яко. )
Пък може на мъжа и в крайна сметка да му допадне повече компанията на майката и пак да пренебрегне Мира заради нея. )))) Случват се чудеса. )

# 59
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Ааа, сега разбрах какъв й е проблема на Мира..много съм глупава.
На теб не ти пука какво мисли мъжа ти, а гледаш да угодиш на майка си...
Това няма да е почивка за никого, а мъчение за всички ви.

Общи условия

Активация на акаунт