САМО ЗА КОДОВЕ за пазаруване от английски сайтове

  • 90 636
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 107
Te приемат БГ карти много отдавна, не пращат до БГ адрес.

# 31
# 32
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
на какво точно хваща, в кошницата имам неща за 50 и няколко лири и не ми се активира.

# 33
  • Мнения: 48
Здравейте,от Getthelabel може ли да се пазарува с БГ карта и да се достави до България,или се ползва превозвач?

# 34
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 529
Здравейте,от Getthelabel може ли да се пазарува с БГ карта и да се достави до България,или се ползва превозвач?

Може с българска карта, може и да се достави до България за скромните 15,99 лири според табличката им. Аз лично ползвам превозвач.

# 35
  • Мнения: 48
Здравейте,от Getthelabel може ли да се пазарува с БГ карта и да се достави до България,или се ползва превозвач?

Може с българска карта, може и да се достави до България за скромните 15,99 лири според табличката им. Аз лично ползвам превозвач.

Благодаря

# 36
  • Мнения: 685
В другата тема за пазаруването питах(ме) за Адамс, но отг нямах, пък и мен сърце не ми трае като реша да правя нещо, та сега да споделя тук.

https://adams.co.uk

1. При покана на приятел (аз каня семейството) се получава 10п подарък от Адамс
2. Одеве влезнах и сложих нещо в коша, поканих се и от другия акаунт поръчах...на пъвия (най-стария) ми даде код за 5% отстъпка - AKVE5 При поръчката има при плащане едно място, където можеш да кажеш кой те е поканил, вероятно от там идва бонусът Wink
Видях обаче, че не съм поканила приятеля от правилното място и вторият човек покани трети...
Та сега тритият поръча пак и ползвах горния код, който уж беше пратен лично на първия акаунт, та с една дума се пробвайте с него, дава 5% отстъпка.
3. Сега ще очаквам на втория акаунт и 10п подарък, но вероятно чак, когато се изпрати поръчката, подобно на Брандлейто, че така пише  Peace

Горният код ми го даваше за 72 часаво ползване.  Peace

# 37
# 38
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
за адамса има и 5% отстъпка с код  от фейса

# 39
  • Мнения: 3 598

кодът е бил до 31 юли  Sad === сега обръщам внимание кога е публикуван тук  Laughing
някой от софия с малка поръчка от маталан, за да делим доставката до англ. адрес?

# 40
  • Мнения: 272
Аз бих се комбинирала за поръчка от Маталан. От София съм.

# 41
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
здравейте имали код за sportsdirect  за август или ваучери за отстъпка - благодаря ви предварително 
 Hug
VCLOUD12 - Маха 3,99 лири от доставката и така се получава БД до английски адрес или 16 лири доставка до БГ. Мисля, че е валиден до утре.  Peace

# 42
  • Мнения: 1 675
BONUS10

10% Off Plus Free Delivery at Clarks


Expires : Tue 07 Aug 2012

# 43
  • София
  • Мнения: 1 181
Added Today, Expires Today
Exclusive 10% off Orders at Marks & Spencer
SUMMERMS

Отново са пуснали същото кодче SUMMERMS, със същите условия -10% от всичко, валидно до 25 август  Wink

# 44
  • Мнения: 44
MATALAN - Сменят куриерската фирма и има промо код.
Free delivery with your next online order over 20 GBP.
Simply enter the code matfans1 . Offer ends 12th August 2012.
За повече инфо - Facebook страницата им.

Общи условия

Активация на акаунт