Черноморец-сезон 2012 тема № 2

  • 60 131
  • 665
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 120
Някой може ли да ми каже как вървят в момента цените на квартирите с климатик.
Интересуват ме за стая с две легла и за стая с три легла.
Не държим да е близо до плажа, дори предпочитаме някоя по странична уличка, но да е тиха и с място за паркиране.

# 31
  • Мнения: 654
Виж това,на времето ми беше любимо:
http://www.hoteli.bg/designs/classic2_bg.php?id=280

# 32
  • София
  • Мнения: 1 120
Добра е офертата. Двойка за 30 лв е добре.
Дано няма някакви кръчми наоколо, ако наистина са на 50 м от плажа.

# 33
  • Мнения: 654
Е, 50 метра не са. Laughing
На ъгъла има една къща,още две и тяхната.
Но стаите имат разкошни тераси и изглед към морето.
Уличката е стръмна и прави завой и точно този завой дава гледката.
Имат страшна градина с прохлада.
На времето клюкарките казваха,че са много префинени,защото  всяка стая имаше свой цвят и върху леглата имаше покривала.
Всяка почистена баня беше със стикер.
Това преди 8-9 години,дано ако има промени са само положителни. 

# 34
  • Мнения: 10 547
Джоджо, все забравям да ви питам- на улица Морска, вероятно №17, защото до нея е №15 и 15А, точно на ъгъла с вашата улица има голяма скоропостроена къща с басейн, охранителни камери, невероятна ограда от ковано желязо, но е необитаема. Какъв и е случаят?

miss piggy, в Камелия тройката, студио е 45 лева в силен сезон. В Катрин малко по-евтино.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 120
Благодаря за инфото. Ще ходим с едни приятели, а те са малко претенциозни. Двойката ще е за мен и детето, а тройката за тях. Аз съм против предварителните резервации, предпочитам да отида на място и да проверя как е, но приятелката ми държи всичко да й е осигурено. А и много се страхува да не свършат квартирите с климатици.
Иначе имам много познати от Черноморец, но нямат климатици в стаите за почиващи.

# 36
  • Мнения: 654
Касита,къщата беше собственост на Зарко Лалов-бизнесмен от Бургас.
До миналата година се продаваше,но сега обърнах де що знам и  не видях актуална оферта.
Може вече да е собственост на друг.

# 37
  • Мнения: 10 547
Благодаря, джо!

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Eдно бързо питане, към който е ходил в Роза. Как стои въпроса с пранета и простирането там? В смисъл хотела предлага ли пране? Ако да колко струва? Ако не - има ли леген или кофа в стаята и въжета?

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
Съгласна съм с Джоджо за вила "Мутафчийски"! Вчера се върнахме от там-вече трета поредна година сме при тях-страхотно е!  Hug Догодина пак сме там" Peace

# 40
  • Мнения: 654
Съгласна съм с Джоджо за вила "Мутафчийски"! Вчера се върнахме от там-вече трета поредна година сме при тях-страхотно е!  Hug Догодина пак сме там" Peace
Чудесно....значи с чиста съвест може да ги препоръчвам  Laughing
След малко ще сложа нещата дето изрових за да допълните и вие и тогава да го сложат на първа страница.

# 41
  • Мнения: 6 718
Привет и от мен, не съм се загубила, тук съм Grinning
Дори не съм разбрала, че темата е заключена, а и никой не ме информира и днес се канех да пускам новата тема Grinning

Видях страхотни снимки Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 654
Кашпичка   Hugние пък решихме,че....нищо,ще почакаме още малко  Laughing

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ето снимки от Черноморец от миналото лято.

Плажът на Градина:


Също:


Централния плаж (по-скоро главният му вход):


Главната улица:

# 44
  • Мнения: 6 718
Кашпичка   Hugние пък решихме,че....нищо,ще почакаме още малко  Laughing

Още малко, не остана Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт