Черноморец-сезон 2012 тема № 2

  • 60 143
  • 665
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 547
Момичета, имам въпрос относно радиацията в Черноморец? Какво сте чували по този въпрос, говори ли се? Исках да почиваме там, но ме наплашиха тия дни с малко информация. Какво ще кажете по въпроса, имате ли информация?

Има само в залива Вромос, който е преди Ч-ц. По принцип е забранен за къпане и плажуване, но вече има необезпокояван от никого къмпинг. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 654
Момичета, имам въпрос относно радиацията в Черноморец? Какво сте чували по този въпрос, говори ли се? Исках да почиваме там, но ме наплашиха тия дни с малко информация. Какво ще кажете по въпроса, имате ли информация?
Моля, тези дето имат такава информация да представят точни данни и факти.
Иначе останалото са приказки на вятъра.
Доста писахме преди година в темата.

# 62
  • Мнения: 0
Здравеите на всички.Ниакои може ли да изкаже мнение за ето този хотел:http://malibu-bg.com

# 63
  • Мнения: 654
mimi27,изглежда добре и май има всичко необходимо.
Повечето предпочитат да ходят на къмпинг,,Градина".
Само ,само.....дето се намира на магистралния път и не знам как се отразява на спането вечер.
Била съм там към 23.00 и ми идва шумно и гадно с това свещени на колите,но пък има хора които живеят на  оживени кръстовища и това не е проблем.

# 64
  • Мнения: 0
Благодаря за бързия отговор, а ти къде би ми предложила ни е сме семеиство с две деца на 4 и на 8 години.Миналата година бяхме на черноморец във вила Катрин,не ни хареса.Много малки стаи в които има 3 легла и няма място да се разминеш.Вратите и прозорците са от дървена дограма която при всяко отваряне скарца жестоко,особено на банята.Като станеш вечер да ходиш до тоалетна и събуждаш цялата къща.А и можеш да си представиш за каква шумоизолация става въпрос след като дограмата е дървена и не уплатнена.Миналата година на градина имаше много медузи,а сега какво е положението.

# 65
  • Мнения: 68
Днес едни приятели се върнаха от морето /не давам отзиви за хотел, тъй като са били в Созопол - с карта/ службна база/, но са били през всичките дни на плаж на къмпинг Градина- Черноморец. Ходели се с кола, като удобно било за паркиране на сянка, такса за целия ден - 2 лв. Чиста вода, широк плаж, имало место за всички плажуващи  ижелаещи да си поставят чадъри/ басейни  и т.н. Имало много известни личности предимно тв лица и актьори.
.... вече нямам търпение да се оттдам на Черноморец и завладяващият му чар .....  Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 1 120
mimi27, мястото ми се струва добро, стига хотелът да не е твърде голям и пренаселен.
Като го погледнах на картата, това е последната улица. Много пъти сме минавали от там и, ако сте с кола, ще ви хареса. Улицата е широка, само от едната страна има къщи и има достатъчно място за паркиране. В района не съм виждала кръчми и би трябвало да е тихо и спокойно.
Ако сте без кола ще ви е далече от плажа.
Видях, че сайта им е в комплект с р-т "Замъка". В никакъв случай не си резервирайте стаи в района на "Замъка" или други по-известни кръчми.

# 67
  • Мнения: 0
miss piggy благодаря за коментара.И пак да попитам има ли медузи на къмпинг Градина.

# 68
  • Мнения: 68
моите приятели които са били през изминалите 10 дена на плаж на къмпинг Градина твърдят че не е имало водорасли, не е имало медузи; гледам снимките им- водата е прозрачно чиста.
Доколкото съм запозната  и водораслите и медузите може да ги има, може и да ги няма - зависи от условията в морето /течения, вълнение, температури/, на периоди е  и никои не може да даде гаранция за тези две неща дали ще има или не, къде и кога точно!!!
..... нека се изкажат и други плажуващи там, както и местните за морската обстановка??

# 69
  • Мнения: 198
Преди малко се чух с детето от плажа на Градина-нито днес, нито  предишните дни е имало медузи.Говоря за плиткото, до човешки ръст, защото в последните дни флага е все червен и е забранено плуването.

# 70
  • Мнения: 654
mimi27,какво точно търсиш ?
Децата са големи и тройка стая при всички положения е тясна за четири човека.
Има достатъчно места където предлагат преходни стаи.
Ресторанта и хотела са на различни места,пък липсата на кръчми не гарантира спокойствие.
Ако искаш ще потърся нещо и ще пиша пак.

# 71
  • Мнения: 19 525
Може ли някой да ми даде отзиви за бунгала Панорама или подобни с климатик и сравнително близо до плажа на Градина (или друг някакъв плаж, който не е градския). Но държа да са бунгала, не квартири и да има макар и малко дворче.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 120
липсата на кръчми не гарантира спокойствие.
Но наличието на кръчми с жива музика им гарантира, че няма да могат нито да спят, нито да почиват. Яко чалга, сръбско и гръцко на макс до към 23:00  (не съм сигурна за точния час).
А дори и на най-забутаната уличка да е, ако хотелът е голям и пренаселен, то е ясно, че спокоствие няма да има.
В Черноморец места винаги е имало и ще има. Досега не се е случвало да отида и да не мога да си намеря нещо по вкуса.

# 73
  • Мнения: 1
Здравейте ! Имате ли някакви отзиви за семеен хотел Акра?
http://www.chernomorec-akra.com/index.php

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Ех изпуснала съм половината тема.Току  що се прибрах т почивка на планина и следва моренцето.Преди време споменах,че ще почивам за първа година в Черноморец и за първа година с детенцето на 3 годинки.Обаче колкото наближава почивката толкова се тревожа за разни работи.http://pochivka.bg/o-18085-%D0%BA%D1%8A%D1%89%D0%B0__%D0%BC%D0%B … D0%B5%D0%BD%D0%B0
Някой случайно да има мнение за това място .Запазили сме от 3 ти август.

Последна редакция: ср, 25 юли 2012, 17:22 от dan4e rk

Общи условия

Активация на акаунт