Гримиране - идеи, продукти и предизвикателства - 10

  • 51 647
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 242
Благодаря навсички за съветите. Когато измайсторя нещо, ще се похваля.

# 31
  • Мнения: 3 675
Rarotonga , ау чак сега ти видях очите  Blush и то благодарение на a.l.e.n.a.  Simple Smile
Много са красиви и на твоите очи много неща биха стояли добре. Наистина погледни гримовете на NovemberRain - според мен това, което прави тя много ще ти отива.  Heart Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 70
Мерси Алена ...пробвам аз ... даже ония ден споделих, че една вечер мъжът ми се изцепи, че откакто вися в Бг мама съм почнала да се гримирам странно  Joy Joy Joy

Това очертаване го правя с черен молив Кох на Буржуа и имам една очна линия-молив на Avon, която вече не става за нищо, но ми е идеална за разнасяне на молива и понеже е още леко влажна става идеално...



# 33
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
B & C, миглите ти стоят много естествено и не мисля, че някой в офиса ще се взира дали са слагани, само ти трябва да ги приемеш напълно Wink)) но разбира се - ти си знаеш на живо дали се вижда нещо смущаващо  

аз моите още не съм ги пробвала, моите са



и лепило DUO прозрачно имам, но от "очертаване" не ми остана време  Mr. Green

ти с какво лепиш?

# 34
  • Мнения: 2 172
Мерси Алена ...пробвам аз ... даже ония ден споделих, че една вечер мъжът ми се изцепи, че откакто вися в Бг мама съм почнала да се гримирам странно  Joy Joy Joy

А моят отбеляза,че съм като клоун/с онзи синия грим,който всички толкова харесаха тук  ooooh! Laughing
Мъжка му работа  Laughing

# 35
  • Мнения: 616
ndimitrova килвай назад леко главата и с полу-притворени очи. Не е задължително винаги да има прецизна очна линия, ориентирай се към по-опушен тип грим и очертавай окото с по-наситени сенки, така се запазва подчертаването но е по-лесно, ако не си много прецизен да изглежда добре.

joy_r
пробвай следващия път да сложиш и малко черно, или във водната линия или леко в основата на миглите. Такива по-светли но ярки цветове обикновено изглеждат по-добре със малко черно, цвета поп-ва и окото е по-изразително.

Rarotonga сравнително нормална форма , с леко паднал клепач само. Няма да сбъркаш ако гледаш Адри. Внимавай с грима на долния клепач, стой близко до линията на миглите и почиствай  с коректор, има малко излишна подкожна мазнина. Цвета на очите предлага много експерименти, но съобразявай се и с тона на кожата - студен или топъл ( не мога да преценя от снимката заради изкуственото осветление).



# 36
  • Мнения: 3 675
И аз имам DUO - то не е прозрачно, а е бяло, но като си залепя миглите на окото и лепилото изсъхне наистина не се вижда нищо и май става прозрачно Mr. Green
Лепилото е много хубаво  Heart Eyes
А за работата....не знам...колежките ми не се гримират много, а някои дори въобще не се гримират и аз малко се притеснявам.  Blush Естествено имам и колежки, които се гримират като мен, но чак с изкуствени мигли няма  Laughing

# 37
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Елфи  Laughing на своите жени винаги име по-трудно да възприемат хм, как да кажа ... по-екстравагантните хрумвания  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 176
Ауу много сте бързи, едва стигнах до 10та страница, а вие вече нова тема сте започнали...Simple Smile

# 39
  • Мнения: 532
Мис Нели,  bouquet

Предлагам в първия пост да се добавя линк към поста със снимките от предишни предизвикателства - ето този с принцесите Peace

Впрочем темата вече лети със скоростта на светлината.. Успявам само да скролна набързо през нея и да разгледам снимките, но за зачитане в изписаното и дума не може да става ooooh!

# 40
  • София
  • Мнения: 6 219
Благодаря за новата тема Мис Нели   bouquet

Днес съм много синя със съвсем малко розово. един грим, който си правя доста често, въпреки сините ми очи.
обаче снимах на изкуствена светлина и определено на естествена ми се получава много по - лесно. Освен това от цял ден на компютъра очите ми са уморени и просто не се случват добре снимките. личи си как очите ми са леко присвити.  ooooh!

Скрит текст:








# 41
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Едно въпросче към Жаки, че не успях да изровя точния пост в предишната тема- как точно нанасяш вазелина, само в основата или по цялата дължина на миглите? И не дразни ли очите? Помня бях си слагала веднъж от стимулатора за коса на Икаров и после щях да умра сърбеж и подуване Embarassed

МисНели, този път нарочно го оставих светло, идеята ми беше да е съвсем ежедневно. За компенсация намазах обилно със спирала, при мен повечко спирала обикновено подчертава окото достатъчно (поне за моя вкус, харесвам да ми е по-обран грима, поне през деня)

# 42
  • София
  • Мнения: 1 573
Оооо, стимулантът има етерични масла и дразни очите много ако влезе вътре. С него трябва мноооого внимателно да се действа, но по-добре изобщо да не се правят експерименти.
А в клипчетата, които аз гледах за вазелина, девойките си мажеха целите мигли.

# 43
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
по памет - жаки бе обяснила, че се мажат целите мигли, НО НЕ обилно  Peace

малко количество вазелин се поставя на клечка за уши и така  Blush

о, ако у дома няма вазелин - утре отивам  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 3 675
При мен на дневна светлина се получават много по-хубави снимки и реални цветове.
Не случайно ви попитах за цвета на кожата ми  Laughing Когато снимам на изкуствена светлина, не знам поради каква причина кожата ми изглежда доста тъмна, а в действителност е близък до този на Vanya_I  Laughing На последната снимка, която показах съм с Perfection Lumiere номер 10, но пък сенките излизат сравнително реални Crazy
Ето тук може да видите как изглежда в действителност номер 10

Общи условия

Активация на акаунт