Отговори
# 15
  • Мнения: 76
Честито на малката рожденичка да е жива и здрава   bouquet а тортичката е направо супер Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 864
След като повдигнах такива наболели теми и аз да се появя в новата ни тема Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 070
След като повдигнах такива наболели теми и аз да се появя в новата ни тема Simple Smile

Че как без теб!  Hug

Аз да питам на някой в Русе разбивали ли са му камък в бъбрека с лазер (литотрипсия)?

# 18
  • Мнения: 1 310
Като бяхме във Варна голямо впечатление ми направиха лошите улици, най-вече главните-пълно с дупки и трапове. В сравнение с нашите ... даже няма сравнение, там са супер зле. И много, много по-мръсно от Русе като изключим морската им градина. В квартала Аспарухово, понеже там спахме пък изобщо няма да коментирам улиците им, даже нямат тротоари или са много разбити. Пред блоковете по 20-30 котки без да преувеличавам и всеки им мята през прозорците храна и е страшна мизерия! Честно ви казвам нямах търпение да се приберем в Русе, нашето си е най-хубаво!
Да. И на мен ми направи впечатление колко е зле морската столица. Уж голям град, туризъм, ала бала... Според варненци - имат лош управник.

# 19
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Хайде и аз да не остана назад  Mr. Green
Проблемите са много в града, чак не знам от къде да започна. А пък и да помрънкам от ЕОН, какви са долни монополисти  ooooh! Дойдоха днес в офиса да ни спират тока, понеже не е платена таксата за юни. И понеже друг път винаги е плащан до към 25-то число на следващия месец, шефката си знае, че има врем. Обаче имало нов анекс към договора (който не е стигал до офиса), в който пишело, че вече се плащало до 5-то  ooooh! "смилиха се" и не го спряха, но са таксували такса включване, лихва 30лв и още нещо...бетер банки са с тия лихви. Чак мен ме хвана яд на глупостите им.
И питанка  Mr. Green Някой водил ли си е детенцето на санаториума в Тряна или Сандански? Не намирам много инфо в нета, едни казват на есен, други казват през пролетта да се води детето. И как се процедира, ЛЛ ли дава направление?
Айде да ни е на късмет темата   bouquet

# 20
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
mili84 ,Честит Празник!  bouquet
Да ви е живо и здраво малкото- пораснало момиче !

Мен лично много ме дразнят паркираните по тротоарите коли и то така по средата/сякаш нарочно/  , ама то пък е свързано със  незаинтересованост за околните ....и май пак допираме до човешкото в човека  Sad.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 7 799
И питанка  Mr. Green Някой водил ли си е детенцето на санаториума в Тряна или Сандански? Не намирам много инфо в нета, едни казват на есен, други казват през пролетта да се води детето. И как се процедира, ЛЛ ли дава направление?
Айде да ни е на късмет темата   bouquet

Аз. Трявна. Две години подред. Първият път началото на септември, втория юли. В Tрявна трябва се ходи през лятото за разлика от Сандански и ... newsm78 Детската болница е специализирана за белодробни заболявания. Според мен имаше страхотен ефект. Много съм доволна. Ако искаш още подробности ще драсна ЛС.

Последна редакция: ср, 25 юли 2012, 08:01 от Ели_дечкин

# 22
  • Мнения: 250
⅞ ...and Happily Ever After мерси за новата тема   bouquet.

# 23
  • Русе
  • Мнения: 526
   Ах, колко много сте изписали, имаме и нова тема!
   7/8 Hug
   За анкетата още не мога да реша как да гласувам, ужасяват ме бездомните кучета, клошарите и боклуците по улиците, шофьорите, които карат като луди, общото усещане за безнаказаност и липсата на перспектива за младите хора.
   Относно дупките по улиците - струва ми се, че положението малко се подобри, верно - кръпки са, но пак е по-добре от огромните дупки, които зееха по улиците. (През 2002 г. карах шофьорски курс, основното беше да се науча да избягвам дупките Simple Smile)
   Ще се върна да изчета назад какво обсъждате за глобите, че моя мъж го глобиха преди 15тина дни за неправилно паркиране на една улица, където сме спирали много пъти. А знакът е сложен така, че се вижда от колите, идващи от обратната посока и той не го е видял. Доколкото разбрахме по центъра вече или е забранено, или е платено.

# 24
  • Мнения: 4 864
Все по-неприятно ми е да излизам на кафе по центъра..Днес бях на Кралска закуска за 1 час и 3ма човека минаха да просят...

# 25
  • Мнения: 1 070
Тъкмо и аз днес обсъждах на входа на болницата имаше една симпатична бабка, която държеше една торбичка със сливи и ги предлагаше кой колкото и даде, много тъжно ми стана.

А попаднах в нета и на тази снимка, чудя се дали е истина:

# 26
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Честито на рожденничката!   bouquet
И честита нова тема. Hug
По въпроса с пешеходците и пешеходните пътеки, мен специално много ме дразнят засилените велосипедисти по пешеходните пътеки. Ако не ме лъже паметта, преди да пресече, трябва да слезе от колелото и да го тика, така се пресича, защото то е равносилно аз да пресичам с колата на пешеходната пътека.
Относно санаториума и ние два пъти в годината сме в Трявна, само , че от тази година има промяна с направленията, не е както преди само от личния лекар. Сега личния лекар дава направление за педиатър и педиатъра издава направление за санатотиума.

# 27
  • Мнения: 4 841
Може ли малко подробности за санаториума, че и мен ме интересува  Praynig

# 28
  • Мнения: 17
Проблемите в града ни са много. Миналата есен се прибирам към къщи, след като бях пазарувала месо. Бездомните кучета го надушиха през чантичката и ме обградиха. Слязох на платното на улицата, добре че мина една кола и шофьорът с клаксон и крясъци ги разгони.
Организацията на движението в града ни е под всякаква критика и синхрон. Аз шофирам ежедневно. Дисциплиниран шофьор съм. Когато излизам от кръговото в посока Пантеона, винаги минавам "на пръсти" пред "Белведере". Там пешеходната пътека е означена ПРЕД АВТОБУСНАТА СПИРКА. Няма никаква видимост от спрелите автобуси на спирката. Пешеходците сутрин бързат и не внимават много-много, пресичат рисково. Надявам се някой да го забележи това, за да няма инциденти, защото вината в този случай не е толкова в шофьорите или пешеходците, а в малоумните решения на тези, които отговарят за организацията на движението.
А в анкетата гласувах по всички пунктове - ЗА.

# 29
  • Мнения: 4 841
Мен ме е яд на авобусните шофьори. Доста често правт път на пешеходци без да се огледат от ляво минава ли друга кола и ей ти белята. Никога не пресичам пред автобус. Дореи веднъжточно на тази спирка на Белведере един автобус ме чака да пресека с количката, аз му мятам с пръст, че няма, а той настоява да мина. Ми не минах, ако идваше кола от ляво първо детето ми щеше да отнесе, нали.

Общи условия

Активация на акаунт