Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 22 тема

  • 18 414
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
Криси и аз така за сега 4,5 дневно..но пак зависи, като ми вдигнат нервите и зачестяват доста.Аз лично си увеличавам магнезия ако станат повечко, но след консултация с доки, цялата бременност си я избутах с контракции още от 4,5 месец и с магнерот и без магнерот все така.На мен гинипрала даже ми каза че не може да ми го изпише,влезнах в болница там да го пия  newsm78

# 31
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Sunny07,Бузалов ли не искаше да ти изписва гинипрала,а магнезия и  магнерота по поотделно ли ги пиеш и по колко  newsm78..))) И на мен ми се случи да ми се стегне корема като пътуваме,но много рядко..без болки..)))

# 32
  • Мнения: 250
Дорче, ще стигнете и по- далеч:) имайте вяра !
Аера и аз на две седмици ходя да я следя, но сега откакто лежа постоянно е надявам се добре:) и твойта ще е ок!
Криси, аз моите едвам ги усещам, явно са много леки, защото все пак ги имам,без болка усещам леко втвърдяване на корема, но само на допир не е така да ме стегне и чак да не мога да дишам. И аз до 4-5 съм стигала, повечето вечер.Док ми е казал, че повече от 10 на ден не е добре.

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
Лаленце аз като казвам магнезии имам предвид все магнерот,доки от ЖК не искаше да ми изписва гинипрал (и то не да не иска каза че не може) и с Бузалов когато се консултирах и той ми беше споменал че ако не намалеят ще трябва да влезна в болница.Не знам защо някой лекари не го изписват,може би заради страничните му ефекти.

# 34
  • Мнения: 576
Десинко мила  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Всичко ще бъде наред, мисля те много  Hug

За сайтовете, днес забърсах съвсем не виртуално от този сайт две страхотни бодита!
www.abubu.bg
Ай да се изфукам: цък и цък
Важно е номарацията да е NEWBORN, защото от 0-3 месеца са по-големи (специално англ. номерация).

След тези прекрасни покупки се мушнах в един магазин за платове на ТАС, и си поръчах да ми ушият два спални комплекта в суууупер цветове. Обиколниците ги пропуснах, за тях ще си взема само плат и ще ги ушия другаде, че излизаха на скромната цена от 44 лв  Shocked
Въобще пачките хвърчат, и хич не се усещам къде заминават...  newsm78

# 35
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Sunny07 ,да така е застраховат се и по добре..)))Дано не се налага да го пием..)))  ДРЪН-ДРЪН,парите си отлитат много бързо,като взема да пазаря и аз нензам какво ще е ,с нетърпение чакам да дойде и моето време за пазар  Praynig  Момичета всички ще стигнем до финала ,аз вярвам че ще е така  Praynig    Дрън-дрън ,ти май почти всичко си имаш вече ..))))В сайта на ТАЧ имаше намаление,дали има още..)))

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
само аз ли не мога да ги отворя  newsm78
РЕДАКРИРАМ СЕ ВИДЯХ ГИ  Crazy Heart Eyes прекрасни сааа  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 355
не и аз немога
Жени разпиши се в августката темичка че те мислят val-sm беше питала за теб одеве smile3503

# 38
  • Мнения: 304
само аз ли не мога да ги отворя  newsm78

и аз не мога  Thinking

# 39
  • Мнения: 576
РЕДАКРИРАМ СЕ ВИДЯХ ГИ  Crazy Heart Eyes прекрасни сааа  Heart Eyes
Тенкю Женииии:) А какви рокли имаше за малки фръцли, на О'Кайди също...  Heart Eyes

Има намаление все още Лаленце, в сайта един комплект излиза 35 лв. с намалението, а на мен плат на Тач + шев = 32.00 лв. без намаление (долен чаршаф, калъф завивка, калъф възглавничка Simple Smile А разветките са много и страхотни, докато в сайта има 2-3 дето стават... Аз принципно не съм по разхищенията, понякога за 5 лева в повече ми се досвидява, ама има някои неща за които съм склонна да си плащам като поп.
Иначе имам още неща да купувам, козметиката за младежа, термометър, помпа + шишета и най-вече количката е още в неизвестност  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 211
Някой знае ли къде има магазин на TAC в Пловдив? Гледам им на сайта, но няма информация.

# 41
  • Мнения: 576
Попи, те нямат официални магазини ами дистрибутори на които магазините им дефакто са с други имена. В Пловдив намерих тези - Декора.
магазин: гр. Пловдив, бул.Цар Борис III Обединител 70

Във форума пише че има и в Мол Пловдив на първия етаж и в Капана каквото и да е това  Mr. Green

Може и други да има. Там откъдето поръчах комплектите само платовете са на TAC и нямат готови техни продукти. Т.е. внасят си само платовете и ти шият каквото поискаш.

# 42
  • Мнения: 2 211
Ами и аз искам да си ушия, искам едноцветни детски чаршафи, че продават само много шарени, а аз не харесвам...

# 43
  • Мнения: 576
Значи ти трябва магазин за хубави платове  Wink  Тия госпожи дето поръчах при тях даже сайт нямат...
Хубаво спално бельо има и в Роксима дрийм, но и там не знам дали шият по поръчка...

# 44
  • Мнения: 307
Lower,честита рожбичка!
Момичета на някои от вас мъничко им остана! Hug
Прегръдки и само хубави новини да чуваме!

Общи условия

Активация на акаунт