Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 22 тема

  • 18 413
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 205
DqVoLsKi_ChArOvNa,здравей. Hug
Аз имам седем обилни кръвоизлива и два пъти лежане в болница на системи от 8 до 14 г.с.. Пиех всичко, което си изброила като хормони до 4 месец,лежах 3 месеца и опазихме бебето ни:) Аз съм инвитро и моя организъм много трудно прие ембриона, матката кървеше, а бебето беше ок.
Мисля, че има реална възможност да се справите, не се отчайвай, следвай назначенията на лекарите и се пази много. Ще успеете с бебко. Целувки от мен, стискам палци,мила!!!! Hug Hug Hug

# 736
  • Мнения: 171
Здравейте момичета.
И аз ще се присъединя във вашата тема.Във вторник ме изписаха от болницата.В петък ме приеха сутринта с обилно кафеникаво течение.Веднага започнаха папаверин инжекции и системи.Въпреки това в неделя прокървих със малко съсиряче.Оказа се ,че имам прясно отлепване на плодното сакче и хематом .Държаха ме още два дена и ме изписаха.За сега не съм прокървявала но съм силно притеснена дали ще се залепим.Във вторник ме прегледаха и казаха ,че сме започнали да се закрепяме.Възможно ли е това закрепяне да продължи дни или отнема повече време.По препоръка на доктора ставам само до тоалетна.Пия и утрогестан 3*2,дуфастон 3*1,Нош па 3*1 ,естроферм 2*1,витамини прегнакер с рибено масло.Постоянно съм под напрежение дали няма да прокървя отново.Все гледам и със страх отивам до тоалентана.В 10 та седдмица съм.В понеделник влизам в 11.Някоя от вас имала ли е такива проблеми.С първата бременност имах такъв проблем но не се е стигало до прокървяване само кафеникаво зацапване.Изпълнявам препоръките на докторите и правя всичко което зависи от мен , но въпреки това ми е притеснено много защото знам ,че дори и с това може нещата да не се оправят.






Добре дошла DqVoLsKi_ChArOvNa!! Всичко ще е наред.  Hug
Ф_Деси знам, че трябва е задължително по ЗК. Ама той май нищо не иска да прави, както и да е. Ходя си на частно и съм много доволно Simple Smile

# 737
  • Мнения: 894
Здравей, Дяволски чаровна! В началото на бременността два пъти лежах  в болницата с обилни кръвоизливи. Междувременно съм имала и други по-слаби зацапвания. Ако е кафяво зацапването, не трябва да те притеснява. Причината при мен беше изхвърляне на третия ембрион /бременна след ин-витро/. Тези лекарства и аз съм ги пила. Най-важното сега е да лежиш и да приемаш илачите. Щом си тук, ще стигнеш до финала.

# 738
  • Мнения: 2 211
Дяволски чаровна, аз също съм с обилно прокървяване в 8 г.с., лежах до 14 и пих голяма част от лекарствата, които си изброила. Лежане и лекарства + малко късмет и всичко ще бъде наред.

Момичета, едни паранои ме гонят, не е за разправяне. Само си повтарям, че аз и бебка ще сме добре и всичко ще има щастлив край.  Praynig Praynig Praynig

ЧРД на Пипи  Hug Hug Пипи, всички ни налягат мрачните настроения от време на време, влизай да си говорим, не се изолирай.

# 739
  • Мнения: 747
Добро утро момичета  Flutter
Добре дошла в темичката ни DqVoLsKi_ChArOvNa. Аз също имах в точно твоите седмички обилен червен кръвоизлив, по-силен от мензис беше. Лежах в болница и после в къщи и бях на абсолютно същата терапия. Изтичаше се кафеникаво течение в продължение на 40 дни, но
ето ни на, вече сме във 7-ми месец и чакаме 9-тия  Hug Ще успееш мило, не се тревожи, спазвай си легловия режим и бъди спокойна, всичко ще е ок  smile3521
Лали, ти май си най-големия консуматор на антибиотици тук  Laughing Дано ги избиете гадините скоро  Praynig
Шайни, като прочетох поста ти адски се зарадвах, че сега има светлина в тунела и насока на къде да действате. Ти си силно момиче и знам, че един ден ще ти честитя бебчето.  Praynig Продължавай мила, не се отказвай за нищо на света
Инче, браво за новинките и че сте добре с беб. Ще полежиш малко, няма как, но важното е че нещата са под контрол
Емсиии  Hug
Аера, какво стана с преговорите за името, решихте ли с татито някакъв вариант или сте още в чуденка
Попи, спинкай слънце, щом цяла нощ са те използвали за дансинг  Heart Eyes Дано поне сега се е кротнала малко твоята лъвица и я дръж далече от бъбречетатат ти
Пипилота, честит рожден ден, бъди най-щастливата бременелка днес.  nbirthday
Sunny07, ти как си? Сигурно нямаш търпение бебка да излезе и да ти я връчат с розова панделка да си я гушкаш  Heart Eyes
Сладурки, то се е видяло, че и днес ще е жега, колкото и да си мечтаем за ниски температури няма да ни огрее  hahaha
Попи, нали щеше да спиш, промяна в плана ли  newsm78

# 740
  • Мнения: 2 211
Отварям си един сайт за фотографии на бебета във ФБ и ще гледам хубави бебешори, за да си вдигна малко настроението! Сън не ме хваща.

Между другото, заповядайте в новата тема, която Аера направи вчера с моя помощ:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=673061.0

Общи условия

Активация на акаунт