Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 22 тема

  • 18 441
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 211
Жени, да ти е жива и здрава мъничката сладурка. Пиши ни как сте, посвикнахте ли заедно?
Виж каква кръстоска само - ти си лъвче с бебе раче, а аз съм рак и живот и здраве ще си имам лъвче у дома  Laughing

# 691
  • Мнения: 1 179
Привет момичета. То като гледам май нощно време сте по-активни  Laughing.
Жени, да ти е жива и здрава прицесата. Боже, кога мина месец, хвърчи си времето.  Whistling
Женя, аз вече се изказах за името, но пак да кажа, нали съм на всяка манджа мирудия  Mr. Green, страхотно име си избрала.  Peace Хайде избери ми и на мен едно момчешко де.  Praynig Аз харесах едно, но таткото не беше във възторг, а неговото предложение за Стефан го отхвърлих категорично. Не че не ми харесва името, но в неговата фамилия има една камара Стефановци, отделно майка ми също е Стефка, а отделно мъжът ми има също сума ти приятели със същото име. Е не благодаря.  Naughty
Добре дошла и на новото майче. Не се тревожи, с нас времето минава бързо.   bouquet

Попче, аз мога да се опитам с темичките, но трябва инструкцийки, така като за лаик.  Blush

# 692
  • Мнения: 2 211
Аера, нямаш проблеми, мога да ти помогна, даже ако искаш ти направи следващата тема с моя помощ. Искаш ли да ти изпратя моя скайп и да пробваме?

Иna, чакаме новини мило, да кажеш какво е казал докторът  Hug Hug Hug трябва да се владеем, аз също стоя на тръни, но се старая да не мисля глупости. Всички ще успеем и ще родим най-хубавите бебенца!

Последна редакция: ср, 08 авг 2012, 14:07 от poppy-fairy

# 693
  • Мнения: 1 179
Давай Попче, то и без това почти изписахме темата.

# 694
  • Мнения: 747
Инче, стискам палци всичко да е наред  Praynig Има много мами дето издържат месеци без тапа и без серклаж, всичко ще е ок. Кажи после как е минало и се опитай да се успокоиш, колкото и да е трудно  Hug
Аера, ми то Стефан не е лошо име, защо ли го казвам  Blush Иначе сериозно, щом има такъв наплив на тези имена около вас  newsm78 май е по-добре да помислите за нещо по-така. На твоето терминче е св. Мина, тогава освен Минчо и Минка празнува и Виктор. Има общо между Виктор и Стефан Победоносец и така ще може да удовлетвориш желанието на мъжо, като се съобразиш с тълкуването (страшна логика изкарах ей) Пък на 8-ми ноември празнуват: Ангел, Радослав, Радостин, Михаил, Емил, Пламен, Огнян. То човечето може да си е харесало името без вие да знаете, зависи кога ще е готов да излезе.
Лаленце, по принцип си много по-активна, къде се запиля

# 695
  • на земята
  • Мнения: 4 097
Добре дошла на ЕВКА,щом си тук в късметлийската тема ,значи всичко ще е наред успокой се и си почивай,всички тук ще родим на термин  Hug      geni_66 ,да ти е жива и здрава принцесата и много да ви радва   ura       ivette ,утрогестана дори и да решиш да го слагаш,смятам че не може да ти навреди ,а само да ти помогне ..)))       *Ina*,как си чакаме новини.всичко ще е наред  Hug   За всички момичета  Hug аз съм в мамини малко на гости,снощи не съм спала изобщо,голямо въртяне ,ужасна работа,това безсъние като дойде  ooooh! Тук е адската жега пак,не се диша ,прросто е ужасно..))))    stefi_sv  Hug като се върна от мама,ще се включа подробно  Laughing

# 696
  • Мнения: 747
Забравих да честитя месечинката на слънцето на Жени, да расте палаво детенце и много да ви радва
Лаленце  Hug

# 697
  • Мнения: 1 179
Не се бях замисляла, че е св. Мина на 11-ти newsm78, но то освен всичко друго и презимето много ми обърква работата - Детелинов и ми  обърква, защото по принцип Явор много ми харесваше, но с това презиме ми става много цветно нещо. А за Виктор не знам дали ще се навие, защото ще реши, че на бивше гадже го кръщавам.  Mr. Green

# 698
  • Мнения: 205
geni_66,честито месече на малкото съкровище Hug Hug
Еви,добре си дошла,мила.
Целувки на всички

# 699
  • Мнения: 2 211
Ивет, за шийката беше питала, аз нещо ви обърках с Ина  Embarassed  Има жени, които след конизация изкарват цяла бременност с 2 см шийка, затова е много условно  да се каже. Ние не сме лекари, вярно е, че много от нас са препатили и са ни ясни много неща, но е важно да си слушаме докитата. Аз не съм слагала утрогестан изобщо и пак изкарах до сега. Някъде в началото на 8-ми месец имах шийка около 2,6 см и с лежане стигнах до тук.

Последна редакция: ср, 08 авг 2012, 14:28 от poppy-fairy

# 700
  • Мнения: 2 211
Момичета, с Аера правим новата тема, моля никой да не пише в нея!

# 701
  • Мнения: 2 211
Инка, виждам те горе. Кажи какво стана, мило?

# 702
  • на земята
  • Мнения: 4 097
Ей къде изчезнахте всички ..)))Новата тема готова ли  newsm78  ИНКА ,как си какво става с теб,не пишеш  Praynig  Няма ли вести от ДРЪН бе хорааааа,нпкой ако знае нещо нека пишеееее,дано е добре и от кърмене да няма време да пише  Praynig Praynig Praynig     

# 703
  • Мнения: 250
Момичета благодаря ви, че ме мислите и се притеснявате за нас Hug Hug Hug прибрах се и съм заспала от тези емоции и от безсънната нощ!
Успокоиха ме, тоновете на бебка са супер, нямаше и контракции! Най- важното е че няма разкритие, шийката си е 36 мм, което е супер, имам си и тапа или слуз както се казва! Док каза че може да се е отделило малко парченце и наистина беше така колкото пръстен. Може така да си се отделя до края, не било проблем! Канала си е затворен! Каза също, че и бебка е слезнала в таза, което пак не било притеснително! И както всеки път каза да лежа и да почивам, поне до края на месеца!
Малко по-спокойна съм, но все пак ми е свито, дано повече не виждам такива неща!
Благодаря ви, че ви има:))) многО ви прегръщам и целувам:)))

# 704
  • Мнения: 2 211
Ина, браво  Hug Hug Hug това са чудесни новини. На всички първата ни реакция е да изтрещим от притеснения, голяма игра на нерви е една бременност...добре, че е само 9 месеца  Wink

Общи условия

Активация на акаунт