Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 22 тема

  • 18 428
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 179
Инче, браво мила. Знам, че ти е притеснено, но гледай вече да се успокоиш за доброто и на беба. То и аз съм така, сега чакам да стана в седмичка с 3 отпред, после обаче ще съм на тръни като дойде 32-ра седмица и така ще съм си до края.  Rolling Eyes

# 706
  • Мнения: 205
Инка,прекрасни новини!Браво!! Hug

# 707
  • Мнения: 250
Благодаря ви, момичета! Дано господ бъде с нас и всички да стигнем успешно до края и да си гушнем бебчетата!  Hug Hug Hug

# 708
  • на земята
  • Мнения: 4 096
 *Ina* браво,радвам се ,че всичко при теб е наред,сега почивай,пази леглото  Hug

# 709
  • Мнения: 250
Ще се пазя момичета, ще лежа и това е! Трябва да влезна в 9-тия! Ще успеем!
Аера, ще стигнеш и повече седмички, само спокоийствие и трябва да вярваме в бебчетата:)))
Попи, Лаленце, Вал  Hug Hug Hug

# 710
  • Мнения: 460
Ина Hug,радвам се,че новините са добри Heart Eyes.Разбира се,че ще блезнеш в 9ия месец

# 711
  • Мнения: 513
Браво Ina, страшно се радвам, че всичко е наред. Много прегръдки за всички  Hug

# 712
  • Мнения: 2 211
Пупенца, и мен ме удари вирусът на безсънието  Weary бебка е решила да ми играе танго в корема, от одеве върти краката от едното ребро към другото, не знам на коя страна да се обърна. Носът ми е запушен от този смотан климатик, аман вече от тези жеги  smile3514

# 713
  • Мнения: 355
О не съм единствената значи има и други нощна смяна  Party

# 714
  • Мнения: 460
+мен.Нарастваме нощната смяна Wink
Попи,аз съм с вентилатор и още по гадно Sad,а дано утре да разхлади малко поне.

# 715
  • Мнения: 355
Аз незнам докога ще будувам май има скорошни изгледи за сън все пак

# 716
  • на земята
  • Мнения: 4 096
ОФФФФ,и аз тази вечер пак съм дежурна май,май...не ме лови сън и това си е  Whistling Гледам волейбола по първа засега бием ,стискам палци на нашите  Praynig    Задух голям,и аз съм така с носа и гърлото,запушва ми се и ми изсъхва гърлото ,ах тази жега гаднааааааааааа писна ми от нея  #Crazy #Crazy #Crazy

# 717
  • Мнения: 205
Към 22ч. и в планината беше все още задушно, разхождам се с фенер вече само и само да подишам въздух с бебето далеч от климатика поне за час.
Нощните птици Hug Hug Hug

# 718
  • Мнения: 181
Айде и аз в групата на будуващите. Тук току що се изсипа един 5 мин. дъжд и сега май стана още по-задушно. Колкото до спането, немога да спя сама, а моя мъж е на риба до сутринта. Айде лека и мека дано след малко да разхлади и да поспим
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 719
  • Мнения: 250
Да ви кажа първа добро утро! Днес ставам с петлите, събудих се за лекарството и сега няма сън!
И тук е голям задух, нали щеше да се разхлади? Дано да спинкате сладко всички! Айде до после:)))

Общи условия

Активация на акаунт