Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 22 тема

  • 18 439
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 460
Добро утро и от нас!
Ина и аз чакам разхлаждането...

# 721
  • Мнения: 427
Добро утро мили мои,виждам напредвате.Много се радвам за вас,виждам че трудно понасяте жегите...и ние сме така ужас е,искам да е хладно вече,да се облека като човек и да изляза без да се потя,като говедо....Честито бебче на Жени,да е живо и здраво малкото слънчице  Hug Ние с Радостина сме добре,гледкаме се,непослушни сме,смеем се от време на време и така,в събота правим 2 месеца,не знам кога минаха....Извинявам се че не ви пиша,но времето ми е разпределено и нямам много,много време.Пожелавам ви успешен финал на всички. Hug Hug Hug

# 722
  • Мнения: 171
Добро утро момичета. Жени честито, да тя е жива и здрава малката принцеса!
Ина радвам се, че всичко е на наред. Hug
Аз вчера ходих на ЖК, по ЗК. Ама той нищо не ми каза, за всичко трябва да плащам, за МБ, за ейхограф. Аз му викам не е ли МБ върви се по ЗК, той вика не. За какво тогава ми тази ЗК, ако при моята лекарка аз също плащам(ама има за какво). Така е, оплаквах се! Simple Smile
Пожелавам ви приятен и прохладен ден!! На всички  Hug Hug Hug Hug

# 723
  • Мнения: 181
Добро утро и от мен.Тук сега е добре, даже идеално, ако можех да излизам щях да легна на шезлонг в двора, само се моля да не напече много днес и да дишаме пак като риби на сухо.

# 724
  • Мнения: 835
Здравейте момичета,надявам се днес да ви е малко по-прохладно.Минавам да се оплача.Вчера си взех резултат от кръвно изследване за хламидия..../+/.Преди да загубя бебо пусках за последно от цервикален секрет в Геника и беше/-/.С две думи -боледувала съм преди 12 год. и се лекувахме тогава около 1 година,явно се оказва че тази гад е хронифицирала и се е преселила в горни отдели-матка и тръби,като по този начин не се хваща на изследване от секрет.Направо полудях ,обадих се и на вирусолозите в Геника да ми разяснят не би ли следвало като се изостря че да предизвика подобно нещо ,да се позитивира на цервикален секрет ,но се оказа че може и да не се хване.Днес ще ми повторят резултатите от кръвта ,и отивам при док да казва как да продължавам борбата и да се лекувам,но отново въпроса ми остава същия "Как при следваща бременност да успея да се предпазя?"Това е то оплаках се  Cry

# 725
  • Мнения: 355
Добро утро муцки
Аз честно казано към 12 заспах и спах като къпана след това
Днес наистина ще е по хладничко  Party
Мanjunja мб трябва да е по зк както и задължителните изследвания на всеки 3 месеца
Шайни мила успех с лечението дано да сте разбрали истинската причина и следващия път да си гушнеш съкровището без проблеми
Пипилота защо не пишеш кажи как си

# 726
  • Мнения: 2 211
Емси  Hug Hug Hug Целувки на малката Радост!

Шайни, гадна работа с тази хламидия. Поне сега знаеш причината, имай вяра, че следващият път нещата ще са ОК. Всички наистина сме с теб и ти стискаме палци, мила.

Момичета, аз не съм мигнала тази нощ, беба беше решила да прави салта в тумбака и направо ме подлуди. Сутринта отгоре на всичко и повърнах, сега ще лягам отново да поспивам.

Цункс на всички!

# 727
  • Мнения: 96
Добро утро  Hug, добре съм уж, подпирам дивана  Laughing

Опитах се да ви метна една торта, че днес помъдрявам, ама не ми се получи  Embarassed, черпя ви с тази   party023

Изпадам в разни кофти настроения и не пиша, да не ви товаря. Момченцето ми го мъчи една упорта кашлица /май отшумява вече/ от 2 месеца, сменихме 5-ма лекари, куп лекарства  Weary. Снощи пак се филмирах и му дръпнах един рев, та ми помина.
Чакаме татито ни да си дойде, да слага басейна и да падат всички забрани - за детето де/, че го измъчих, не стига това, че заради мен и той си стои вкъщи цяло лято, ами и да играе на двора не му давах, да не се задъхва, но вече спирам   :naughty

Бебчо уж е добре, разпъва ми корема здраво  Crazy, чакам 20-ти, за да отида на преглед, и така, не мога да спя, чувствам се топка вече /+11/, не ми е удобно никак, все познати ви неща  Hug



 На всички коремчета HugHugHug

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 10:01 от pipi-lota

# 728
  • Мнения: 355
Пипи да си жива и здрава   bouquet

# 729
  • Мнения: 96
Благодаря  newsm10!

# 730
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
Добро утро  Hug
Попи стискаме палци от сега за големия ден  Hug
Жени да ти е Жива и здрава малката принцеска все така да те радва   bouquet
Ина радвам се че всичко е наред  Hug
Емси Hug привет мила, няма ли да ни зарадваш с някое фото  Crazy
Шайни стискам палчета всичко да се нареди при теб  Hug
Пипилота  newsm59 бъди здрава,много,много щастлива и когато му дойде времето- мама на още едно прекрасно дете
И за всички който не съм споменала  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 731
  • Мнения: 894
Пипилота, да си жива, здрава и много щастлива! nbirthday
Жени, честита ви месечинка! Много здраве и късмет ви желая!  bouquet
Шайни, когато си правих изследване за хламидия, ми взеха венозна кръв, защото чрез вагинален секрет не можела да се засече.  Много е упорита тази хламидия, но се надявам скоро да я пребориш и да си бременееш спокойно 9 месеца. Praynig
Ина, радвам се, че всичко при теб се оказа наред.  bouquet
Лаленце, ти при мама ли си още? newsm78
Деси_айя, как са нещата при теб? Hug
Попи, не ли й отесня пространството на твоята сладурка? Hug
Аера, справи ли се с новата темичка? Peace
Жени И, Фейче, Вал, Манджунджа, как сте?
Добре дошло на новото майче! Hug
Днес разбрах, че в секрета, който ми взеха във вторник, са изолирани кандида албиканс, Опитвам се да се свържа с док, за да каже, с какво  ще се лекуваме. smile3511

# 732
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
Лали как така от нищото се появяват  Shocked на теб до сега винаги са ти били чисти МБ ако не се лъжа newsm78 нали слагаш и лактажин редовно

# 733
  • Мнения: 894
Жени, предполагам, че е от антибиотика, който пих миналата седмица заради гърлото. Нали не трябва да има и миг спокойствие, та се чуди, какво да ме връхлети. Weary

# 734
  • Мнения: X
Здравейте момичета.
И аз ще се присъединя във вашата тема.Във вторник ме изписаха от болницата.В петък ме приеха сутринта с обилно кафеникаво течение.Веднага започнаха папаверин инжекции и системи.Въпреки това в неделя прокървих със малко съсиряче.Оказа се ,че имам прясно отлепване на плодното сакче и хематом .Държаха ме още два дена и ме изписаха.За сега не съм прокървявала но съм силно притеснена дали ще се залепим.Във вторник ме прегледаха и казаха ,че сме започнали да се закрепяме.Възможно ли е това закрепяне да продължи дни или отнема повече време.По препоръка на доктора ставам само до тоалетна.Пия и утрогестан 3*2,дуфастон 3*1,Нош па 3*1 ,естроферм 2*1,витамини прегнакер с рибено масло.Постоянно съм под напрежение дали няма да прокървя отново.Все гледам и със страх отивам до тоалентана.В 10 та седдмица съм.В понеделник влизам в 11.Някоя от вас имала ли е такива проблеми.С първата бременност имах такъв проблем но не се е стигало до прокървяване само кафеникаво зацапване.Изпълнявам препоръките на докторите и правя всичко което зависи от мен , но въпреки това ми е притеснено много защото знам ,че дори и с това може нещата да не се оправят.

Общи условия

Активация на акаунт