Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 9

  • 40 511
  • 772
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 436
Силве, да почваме да гледаме серията, пък после ... А за клетвата знам кой ми възрази, но няма значение.
Колкото до булото ... аз затова вчера си замълчах, като упрекваха Зилян за дългото отлагане на първата целувка. Я как трептеше и се усмихваше под булото, че и нямаше търпение той да го вдигне: "Аз не заради подаръка, Хазар".  А той можеше ли да я целуне тогава, както беше втасала? Всеки има своите (не)възможни моменти, и често те се разминават.
Скрит текст:
Както и да е, ние с теб не понякога, а често гледаме и виждаме еднакво.

Последна редакция: чт, 02 авг 2012, 21:46 от Tania M.

# 646
# 647
  • Мнения: 0
Здравейте момичета  Hug ,
мен вече ме "облякоха" както каза Силвето и реших да се появя в темата, че то беше голям срам - да си ходя гола.  Grinning
Хиляди благодарности на Ивето   bouquet за оказаната помощ! След няколко неуспешни опита от моя страна и многократна помощ от Ива и от щерката на Силвето, най-накрая Ивето ми сдъвка всичко и ми го прасна на мейла, та да може моя милост да го копне и да се кефи на макс  newsm44 newsm44 newsm44
Благодаря още веднъж момичета! То не е за индианци, ама нали и аз искам перо  newsm68

# 648
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Яна,  newsm51
Много ме радва, че ти помогнах. Няма да ходиш гола, яяя.  Joy

# 649
  • Мнения: 188
Сега като чета да пишете за клетвата която изрече Бурджу,/съгласна съм с това което сте написали/си мисля дали и при Ресул не се случва същото. Всички тези отмъщения и отвличания които върши,в същото време толкова години няма наследник.Отвлече Бену,заплаши нероденото дете,
Скрит текст:
предстои да отвлече Баръш
Един вид като наказание,нали има една приказка-няма ненаказано зло.

# 650
  • Мнения: 898
Яна честита ти премяна  Hug много е хубава

# 651
  • Мнения: 0
Яна честита ти премяна  Hug много е хубава

Благодаря Диди!  Радвам се, че ти харесва! Много съм щастлива! Колко малко му трябва на човек, нали?

# 652
# 653
  • Мнения: 898
Яна честита ти премяна  Hug много е хубава

Благодаря Диди!  Радвам се, че ти харесва! Много съм щастлива! Колко малко му трябва на човек, нали?
Понякога дори една усмивка е достатъчна или топла прегръдка  Hug

# 654
  • Мнения: 0
Яна честита ти премяна  Hug много е хубава

Благодаря Диди!  Радвам се, че ти харесва! Много съм щастлива! Колко малко му трябва на човек, нали?
Понякога дори една усмивка е достатъчна или топла прегръдка  Hug

 newsm10 newsm10 newsm10
Абсолютно си права Диде!  Hug

# 655
  • Мнения: 898

Последна редакция: чт, 02 авг 2012, 21:38 от didanka73

# 656
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Диди, моля те не поствай такива големи снимки.

# 657
  • Мнения: 898
Диди, моля те не поствай такива големи снимки.
Добре Иве сори

# 658
  • Мнения: 0
Яна  Hug Честита ти нова премяна - много си готина и много си шик!   love001
Браво и на Ивето   bouquet, че е като неуморна пчеличка все да се притече на помощ на такива като нас не много в час с иновациите!
ВИЛИТО 72  newsm10 съгласна съм напълно с твоя пост 649. Със сигурност има нещо такова, в крайна сметка на всеки се дава според заслуженото. Peace

Яна  Hug джанъм, ама и сутиена, и прашките ти са в тон! Докато си ходеше гола, виж сега колко си стилна   love001
Опс насмалко да ти пропусна Перото - е, с него вече си като Завършена! newsm51

Последна редакция: чт, 02 авг 2012, 21:42 от real inima

# 659
  • Мнения: 0
Момичета, в тази серия много ме впечатли Бену. Как се приготви като истинска булка, след ваната си къноса ръката /или там както се казва/ облече се .... и дано никога това да не се случва в реалния ни живот. ooooh!
Когато Ахузар слушаше песента, тя мислеше за Бену и Юсуф, излъга Низар, че и е мъчно за Мидият.
Дано и Вие изкажете мнение, за да видя накъде съм, но на мен така ми изглеждаше. Показаха силната връзка майка - дъщеря. Дестан раздава съвети, но не практични и полезни за едно младо момиче. Точно тези техни вечни тайни правят такива зулуми, че преобръщат и живота на младите.
И не всичките имат късмета на Хазар и Зилян - да се харесат и влюбят.
Не разбрах защо Бурджу започна да се оправдава пред Хазар - насила ме доведе. Не чух някой да и иска обяснение, започвам да се чудя вече и колко добре се познават. Тя хем има сериозен проблем в момента, хем пък се оправдава. Заради гузна съвест ли, що ли..... Едва ли ако съм на нейно място ще ми дойде наум да давам обяснения. Един вид няма обвинение, а има обяснение  Crossing Arms Crossing Arms
ТАНЯ  Peace

Общи условия

Активация на акаунт