Китайски капсули - 9 /за отслабване и още нещо/

  • 84 565
  • 776
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 283
Темата е за китайските капсули за отслабване ЛиДа, Мейзитанг, СуперСлим и други.

Стари теми:
Китайски капсули - 8
Китайски капсули - 7

# 1
  • Мнения: 83
Здравейте Фиданки,чета и събирам сили,преди няколко години пих Лида и за малко да умра,свалих малко но не ги изпих всичките,че направо не се издържаше,сега чета за Мейзинг,правялно ли разбрах че са по -слаби и с по-малко странични ефекти.Имам едни 4 кг и няма сваляне спазвам стриктно дйети и нищо само се депресирам. Желая успех на всички и най-вече здраве.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3
Радост Неземна,благодаря за новата тема!!!

дано тази тема да бъде по-активна(в смисъл не всички да се юрнат да си купуват хапчета,а да се споделя повече от момичетата,които ги ползват) и пълна с мн минуси!!!!!

Другата,аз пия Мейзитанг а1 вече трети ден и нямам странични ефекти-спя нощем,нямам сърцебиене,не се чувствам зле,просто ожаднявам малко повече и нямам апетит,но и не стоя само вода и хапче цял ден-ям по малко сутрин,обед и вечер.....за сваляне на кг още е рано да говоря....

Последна редакция: пн, 30 юли 2012, 16:08 от kalinka-malinka_83

# 3
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Запис и много успехи на всички!  Peace

# 4
# 5
# 6
  • Варна
  • Мнения: 3
днес се претеглих след 3 дена на МЗТ а1 и съм минус -2,3кг......

# 7
  • Мнения: 0
Запис. От днес съм на Лида .. надявам се на до края на опаковката да съм -10 кг.  Praynig Grinning

# 8
  • Мнения: 0
Току що изпих втората капсула. До сега нямам странични ефекти "да чукна на дърво"  Simple Smile

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3
Току що изпих втората капсула. До сега нямам странични ефекти "да чукна на дърво"  Simple Smile


от къде си я поръча и коя точно?

# 10
  • Мнения: 83
Още не съм събрала сили да си купя мейзинг,ще видя,страх ме........
ще мисля
Браво за минусите

# 11
  • Мнения: 0
Току що изпих втората капсула. До сега нямам странични ефекти "да чукна на дърво"  Simple Smile


от къде си я поръча и коя точно?
Купих ги от една мама от този форум  Simple Smile Старата формула.

# 12
  • Мнения: 0
Здравейте,отдавна следя темите но сега и аз се включвам  Simple Smile
Днес започвам Лида (стара формула) дано да е такава която пих преди години и ми подейства добре.
Ще пиша пак,а на всички отслабващи успех Simple Smile

# 13
  • Мнения: 0
Днес ми е 3ти ден. Чувствам се добре. Нямам свалени кг. но се мерих с метър с съм махнала 2.5 см. от бедрата, от ръката 2см. от дупето - 3см. и от гърдите 3см. Laughing

# 14
  • Варна
  • Мнения: 3
днес след 7 изпити капсули МЗТ А1 съм 79,5,т.е. за 7 дена имам свалени 4кг.... Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт