Юни 2011

  • 37 478
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 456
Здравейте. Бързо оздравяване на болните. При нас нищо ново, напоследък кипи дезорганизация и то голяма. Стиснете едни палци за мен, че съм на лекар днес. После ще се включа по-адекватно.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 070
Здравейте и мерси за темичката, Мая Hug

Ние сме добре вече, като цяло този втори вирус по-леко го изкара в сравнение с първия. Дано скоро няма други  ooooh! Praynig

От днес сме без топла вода и вече съм изпаднала в тих ужас. Ще ходя да търся бързовар. Три години живеем тук и май не си спомням профилактика да е имало, за разлика от стария квартал, там беше всяка година. Добре, че другата седмица 4 дни ще сме при нашите, че да се съкрати времето малко.

Аз да ви питам като е проходил преди 2-3 месеца мога ли вече да му купя обикновени обувки, а не за прохождане? Че на нищо не приличат вече, а и 19-20 му са малки на КК. То като се чета - май друга опция нямам така или иначе.

На два детски рождени дни сме тези дни, днес и в петък, ще го видим дали ще му хареса.

Чин, имаш палчета от мен.

Яни, и аз да ти кажа да ходите някъде на трева и там да се учи и да си пада, а ти ще си спокойна.

Приятно изкарване на всички, които са на почивчица  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 20
Здравейте,

Какво да пиша за нас...л Thinking
Селин ходи от около 2а месеца. Стабилна е вече, но напоследък започна да тича и за това гледам навън постоянно да я държа за ръка. Тя много обича неравните и "забранени" места и постоянно там се завира. Няколко пъти падна доста лошо и по-скоро за мое спокойствие не смея да я пускам. Иначе Бюти е права. Като я оставя сама е доста по-самостоятелна и по-бързо се научава.
Ходихме на море с баба и дядо:) Беше разкошно!!! Да е жива и здрава майка ми! Много добре се заредихме и си починахме. Само дето се сдобихме с обривче. Май от водата и мръсотията е, ама ще го борим, няма как.
За ината... ooooh! и нашата принцеса е голяма бесовица. Радвам се като виждам, че вероятно това е период. Аз се притесних да не сме я разглезили прекалено и започнах да не и угаждам постоянно, че много ме е страх да не стане някоя лигла.
Сега от септември започваме да посещаваме този център http://www.gymboreeclassesbulgaria.com/en/timetable пък ако дай Боже започна работа, може и на занималня да я запишем там. Следобяд има кой да я гледа.
С гърнето сме до никъде.
Ами май това е .... newsm78

Мейдънли и аз се чудих за обувките, но мисля още веднъж да взема за прохождане. Така или иначе ще е за 1=2 месеца. А без топла вода  Crazy ДО кога ще е така?

Хайде до скоро, че да не досаждам от първия ден.

# 18
  • Мнения: 547
Включвам се на бързичко... Simple Smile
Тези дни се местихме(отново)...пълна лудница. ooooh!
Матея има обрив също.Осем-девет пъпки ,които нямам представа от какво са. Sad
И ние сме без топла вода.Ужас!Звънях в топлото и казаха ,че е профилактика до 15ти... Twisted Evil
Болните да оздравяват бързо... Praynig
Симпли,чудех се защо не пишеш...Радвам се ,че се завърна. Hug
Чинче,стис палчета и да кажеш дали е мома после... Hug
На всички лагеруващи-хубави летни емоции... Sunglasses

# 19
  • Мнения: 2 456
Влизам да се оплача...

Мейдънли, ние също сме с режим на водата. Не знам дали да си купуваме и ние бързовар или на котлона да топля. За Нико сложих на терасата слънчева вода.
Обувки- Нико е с твърда подметка, отдавна не съм му слагала тези за прохождане на КК. На нищо не приличат.

Симпли Simple Smile  Hug

А сега да се оплача. Като за начало Слав заминава за 2 седмици командировка в Македония. Отначало категорично забраних, после обаче преосмислих, защото са го поканили да снима игрален филм, а той има огромна нужда да се откъсне от тъпите предавания и да снима нещо по-креативно. Освен това е небългарска продукция и за 2 седмици ще вземе пари, за които тук би работил 2 месеца. Ние с Нико сигурно ще хванем самолета за Варна, в най-лошия случай ще се закарам сама.
По-голямото за оплакване е, че днес Слав паднал с колелото..по лице.  Shocked Слава Богу зъбите са му на мястото, но не го познах като го видях. Та, пропуснах часа за прегледа и се надявам да ме приеме следобед в другия й кабинет.  Hug

Абе, чуден ден, дано донесе хубави новини довечера.

# 20
  • Мнения: 84
И аз да се запиша в новата тема. Мая,   bouquet Hug
Кити наистина сега са най веселите снимки. Аз на ден и правя едно десетина снимки. Embarassed На Крис не съм правила толкова много, но пак гледах да хващам по важните моменти. Като бебе все едни и същи снимки - спи или гледа. Rolling Eyes Сега се смее, бели прави, та стават весели кадри. Grinning И наистина снимай Дара, че отдавна не си сваляла снимки, пък много искам да я видя. Hug

На болничките бързо оздравяване. Praynig

Какви са тези обувки за прохождане? Аз всякакви взимам, повече вече с твърда подметка, все гледам такива розови, шарени, момичешки, че от как съм бременна с Крис си мечтая за такива. Rolling Eyes Иначе от Крис има на чико и Примиджи, явно тези ще да са за прохождане. newsm78 А между другото съм чувала, че като прохождат е най добре боси. newsm78 Даже педи ми викаше боса по плажа на разходка - идеално било. newsm78

Чинче, стиснати палци и от мен и хайде чакам с нетърпение новини. Hug

# 21
  • Мнения: 43
Здравейте,
Симпли,браво на Селинка за ходенето ,прощъпулник правихте ли?
Пиши честичко ,сигурна съм ,че ни е приятно на всички да четем новини! Hug
Чинче,уфф какъв ден само! Айде да споделиш утри новини от прегледа! Hug
Силве,това с водата е много гадно ! #Cussing outА от какво предполгаш ,че е обривът?
Деска ,радвам се ,че Йо е бяла и добра! Hug Искам и Дара да е скоро така ,че доста ми е инатливичка !
Живот и здраве петък и събота -т.е уикендът се качваме за 2-3 дни на Пампорово на хладничко , а другата седмица живот и здраве с Дара ще останем на гости при майка заедно с племенничката ми -малко парти по женски ще си правим Laughing
Хубав хладничък ден ,мамчета! Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 142
Здравейте!

Ние се разходихме чудничко в зоологическата, но Лора толкова се умори, че заспа, без да яде Rolling Eyes

Мейдънли, аз отдавна не слагам обувките за прохождане.  Те са само за началото, когато още се учат да си стъпват на крачетата.  Вече спокойно може да купуваш "нормални" обувки.
А профилактика на топлата вода ще има в цяла София почти.  При нас е до 30.08 ooooh!  Най-зле са в кв. Гео Милев, където нямало да имат топла вода до 30.09 Shocked  То направо да си сложи бойлер човек...  Ние ще се изнасяме извън София, че иначе цял месец не знам как се издържа.

накри, обувките за прохождане са специални, меки, високи на глезена и с цип през цялата подметка.  В българия има на Колев и Колев, Капчица и още една марка, на която забравих името.

чин Shocked ooooh!  Как така се е пребил, ужас, горкия.  Дано му няма нищо сериозно и бързо да се оправи.  Нека да отиде да снима, а на теб при мама няма да ти е лошо.  Струва ми се, че имаш голяма нужда от поглезване Wink

ичка, хубав план си имате, изобщо не й давате време на Дара да скучае  Wink

симпли  Hug

Хубав ден засега от мен!




# 23
  • Мнения: 40
Мейдънли, ето това са най-удобните обувки, които Камен някога е имал. Просто не мога да опиша колко съм доволна. Взех ги за 50лв от фирмен магазин, но бях чула, че ги имало по-евтино в хюманик в сердика... дали е така не знам, но преди това за едни български сандали дадох пак 50, а бяха твърди кожени кондури с прекалено малки дупки за проветрение- ужас. Тези са ултра леки, меки (подметка, пета, всичко) и проветриви. Гледам и че масово се носят, така че явно и други хора ги харесват.

# 24
  • Мнения: 984
И Йосиф е с някакъв обрив. Преди малко бяхме на басейн и видях, че вече и по коремчето има. Предполагам, че е от потене и прахоляк.
Чин - дано да е само ожулено и му мине бързо и без белези
Шуши - сандалките изглеждат много добре  Peace
Йосиф сега носи едни леки сандалки номер 21, които бях взела за август/септември, но вече му омаляват  ooooh! Добре, че не взех затворени обувки номер 22, че аз като видя намаление на качествени обувки вземам за един сезон напред. Но пък вече има зимни номер 23  Mr. Green Дано съм ги уцелила

# 25
  • Мнения: 4 370
Здравейте!

И аз да благодаря за новата тема!  Heart Eyes

С ходенето по тревата бъдете внимателни, че тази година забелязвам много оси. Нали и двете ми деца ги жилиха и сега гледам да избягвам. А Никола само по тревата гледа да тича, а днес особено колко оси прелитаха покрай него, добре че не уцели нито една. Иван, милия, си знае урока и не смее и цветя да ми бере вече!  Laughing

Честити ходещи крачета на Селин.

Чин, стискам палци за хубави новини.

# 26
  • Мнения: 11
Здравейте, момичета!
Първо на Мая - благодарности за темичката!!
Ани2, видях , че си писала по-назад, тъкмо вчера си мислех , че отдавна не сте се разписвали вашата групичка Simple Smile
А и други момичета, симпли и др...
Чин, съжалявам за Слав, дано бързо се оправи, това значи ли , че отпада македония, дано не.
Стискам палци за прегледа ти!
За тръшкането - и Борчето ми го е усвоил, е, в нормални граници е, но на мен ми се вижда много. Дано както казва Деси , е период.
По-назад четох, че Софи на Накри е вече солидно на гърнето, браво на нея!!! Ние сме нулев напредък в тази област, но здраве да е. Бебчо пишка през 10 минути, няма как да стане.
(пие по 1 л. вода на ден и повече, +диня....)
Шуши, сандалките наистина изглеждат чудесни.
Междувпрочем, аз не съм запозната с обувките за прохождане, в момента сме с един единствен чифт сандали на КК, номер 21, знаете ги, тези с трите цвята каишки, които имат момчешки и момичешки модел, и само това е. Купили сме едни кецове на адидас, но са за есента чак.

Друго, друго, днес минах на ранна ФМ +БХС, но БХС ще знам чак в края на месеца резултата, иначе останалото е ок. Пуснаха ми и изследвания, които за голяма моя изненада бяха напълно в норма, например хемоглобин 137, а аз мислех, че съм на умиране вече...Засега изглежда , че пак ще сме със сини гащи, но да видим. Ккавото и да е, ще е хубаво!!
Утре рано заминаваме с ММ за кратко в чужбина и сме оставили бебчо при нашите. Ще ми липсва много, но малко усамотение също не е зле.
Това е засега при нас,
на всички морячета весело плуване, а на останалите - приятни разходки и почивки в паркчетата. Яжте сладолед, момичета!
До после!


# 27
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте
Да ни е честита новата тема , Мая Hug
Благодаря на всички който пожелаха на Мона да оздравява, днес не е вдигала темп Praynig, надявам се да е добре.
Съншайн, хубаво изкарване и супер за резултатите.
Симпли и на мен ми липсвахте със Селин.
Шуши тези сандалки изглждат страхотно удобни, заглеждала съм ги на дечица.
Чинче Hug, ти като забрани за командировка, поне слушат ли те че мен не ме пита никой Rolling EyesТака сме се карали онзи ден с Тони, не съм била единствената жена дето мъжа и пътувал, едва ли не стига съм се оплаквала, после била съм най добрата майка, ама първо ме вбеси ужасно с коментарите си.
Така съм забелязала като се караме с Тони все някое дете се разболява ooooh!
Хубав ден.

# 28
  • Мнения: 43
Ехееее,Дара се събуди и видях 3то зъбче Hug
Съншайн,приятно изкарване с МТ ,хубаво е да имаме време само за себе си понякога! Hug
Цвети,радвам се ,че Мона е добре! Hug И аз съм забелязала ,че като се скараме и Дара се разболява!

# 29
  • Мнения: 2 196
Бреей,доста сте писали...Ама то аз като нямам време трудно наваксвам дори и с една страничка ooooh!
Хоупфул,чудесно,че са ти добре изследванията.А и със сини гащи да сте,да се роди живо и здраво,ще пробвате докато излезе момиче Laughing-шегичка
Чин,много лошо това със Слав!Бързо да се оправи и много хубаво за Македония.Нека разнообрази човека.Успех на прегледа!
Шуши,наистина са хубави тия обувчици!Ти как си?Разбра ли пола вече?
Момичета,прави сте,че не трябва да му ходя по дупето,но той ИЗОБЩО не се пази!Без значение дали съм до него или не.Просто като го държа направо си тича,а като го пусна е с една идейка по-бавин,но пак бърза ooooh!В резултат на това много се спъва,пада и така.....
Иначе днес бяхме на консултация,но само за ваксината.Мерки и теглилки чак септември,но аз го сложих на кантара само профилактично и не се изненадах-наддава по 100гр само на месец и толкова!В момента е 10.400кг.
Честито трето зъбче на Дара!Май ще ни минете по брой зъбки...Ники сега ще му избива 5-ия!

Общи условия

Активация на акаунт