Перник - 24

  • 108 422
  • 758
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 13
Здравейте,
искам да пусна жалба срещу сестрата в детската градина.
До кого трябва да я адресирам?

# 706
  • Мнения: 398
Здравейте,
искам да пусна жалба срещу сестрата в детската градина.
До кого трябва да я адресирам?

Директорката с копие до Община Перник и Регионален инспекторат , а ако е медицинска сестра и до РЗИ.

Успех.

# 707
# 708
  • Мнения: 1
                   Здравейте Форумци,
Аз съвестно си прочетох цяяяялата темичка (отне няколко часа), но в интерес на истината не намерих отговор на вълнуващият ме въпрос. Та... По-запознатите ако е възможно да ме ориентират къде в Перник има магазин за бременни. Вече съм в 5-и месец и старите ми дрешки доста отесняха, а все нямам време да обиколя и разуча магазините , та ако е възможно сдъвкана и изплюта да получа информациятааааа....  Grinning

# 709
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Една приятелка си купи от втората употреба на Търговска два чифта дънки за бременни, чисто нови с етикети на тях. Аз лично не съм имала нужда от такива дрехи- бях 61кг в деветия месец
Леко бременеене и раждане

# 710
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Едно време имаше магазин за бременни в Йоина...Сега, доколкото знам, няма специален такъв  Rolling Eyes

# 711
  • Мнения: 26
Аз незнам в Перник да има магазин за бременни-ако някой знае да ме поправи.Някои неща може да си вземеш от бебешките магазини, но зависи какво търсиш.

# 712
  • Мнения: 3 372
Аз когато бях бременна, преди 4 г и половина, имаше магазин за бременни на Търговска. Сега ще видя дали ще мога да го обясня:) Има една лафка за козметика и до нея има стара сграда с магазини. Магазина за бременни беше на втория етаж, стълбите са точно до лафката за козметика. Незнам дали съществува още

# 713
  • Мнения: 13
мисля,че го има още

# 714
  • Мнения: 1
Румяна88, ти си била от бременните миньони. Аз преди да забременея бях 66кг. Качила съм само 3кг от началото , но се досещаш как личат Laughing

Благодаря за отговорите на всички. За вторите употреби не се бях сетила, а онзи магазин на Търговска май се досещам къде е. Тези дни ще щурмувам с надежда да намеря някое панталонче , пък туниките мисля че са лесни после. Simple Smile

Отново благодаря на всички отзовали се! Hug

# 715
  • Мнения: 174
И аз доста търсих специален магазин, но без успех. А и дрехите за бременни бяха много грозни. Изкарах си цялата бременност с клин за бременни от интернет и туники. много дънки и панталони за бременни има в Мания. Там санаистина качествени и много приятни за носене  на допир. Ако не те притеснява втората употреба, опитай там! Успех и лека бременност!

# 716
  • Мнения: 2
Желая ти леко и безпроблемно раждане Simple Smile
Hug мерси)

# 717
  • Мнения: 2
няма на Търговска вече((
изобщо в Перник няма специализирани магазини
аз също търсих, че и така не съм фиданка, а още и с корем 9ти месец) няма ги.
купих си клин голям размер и туника

# 718
  • Мнения: 3 372
Сетих се, че съм виждала в ТЕО панталони с широк ластик, които си бяха точно като за бременни. Обаче незнам дали ги имат още

# 719
  • Мнения: 36
Я кажете някой добър ендокринолог ,при който може с направление и работното му времепо възможност , че съм с малко бебе и времето ми е доста ограничено .. ако имате и номер , да се обадя за час ще съм много благодарна

Общи условия

Активация на акаунт