Перник - 24

  • 108 427
  • 758
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 226
Здравейте, момичета! Утре трябва да отида до болницата в града, за да се уговоря с педиатъра, който съм избрала за детето си, но нямам никакви координати /избрах я по мнения в интернет/  Blush Казва се д-р Рангелова. Някой, ако може да каже телефон, смяна, стая, в която работи, ще ми е много от полза   bouquet

# 721
  • Мнения: 398
Я кажете някой добър ендокринолог ,при който може с направление и работното му времепо възможност , че съм с малко бебе и времето ми е доста ограничено .. ако имате и номер , да се обадя за час ще съм много благодарна

д-р Костадинова - приема с направление в мед.център Евита.Аз лично съм много доволна.

# 722
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Магазин за бременни имаше преди в квартала. Сега ще пробвам да обясня къде беше. пък дано ме разберете  Mr. Green. На пазара на светофара се завива на дясно като си посока квартала. отминава се ДСК и после в предпоследния блок от дясно беше, и магазинчето беше от лявата страна на блока, като си с лице към блока. Ха сега дано ме разбрахте, че и аз трудно се разбирам  Mr. Green
 За Рангелова знам само, че утре на 18.02 е първа смяна и мисля, че кабинета и е в болницата, детска поликлиника

# 723
  • Мнения: 13
Я кажете някой добър ендокринолог ,при който може с направление и работното му времепо възможност , че съм с малко бебе и времето ми е доста ограничено .. ако имате и номер , да се обадя за час ще съм много благодарна

д-р Костадинова - приема с направление в мед.център Евита.Аз лично съм много доволна.
и аз съм много доволна от нея

# 724
  • Мнения: 36
Я кажете някой добър ендокринолог ,при който може с направление и работното му времепо възможност , че съм с малко бебе и времето ми е доста ограничено .. ако имате и номер , да се обадя за час ще съм много благодарна

д-р Костадинова - приема с направление в мед.център Евита.Аз лично съм много доволна.
и аз съм много доволна от нея
Записах си час за утре, благодаря много

# 725
  • Перник
  • Мнения: 18
Споделете мнение за яслите в Перник ?

# 726
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Споделете мнение за яслите в Перник ?

Ние сме от Тева и съм решила в новата ясла да го записвам. Казват, че била добра.

# 727
  • Мнения: 21
Здравейте мами,
Някоя от вас да има впечатления от предучилищната в 10-то училище?  bouquet

# 728
  • Мнения: 4
Здравейте, искам да попитам ако някой знае, има ли частна ясла в Перник?

# 729
  • Мнения: 3 372
Здравейте, искам да попитам ако някой знае, има ли частна ясла в Перник?
Не съм чувала нито за частна ясла, нито градина...

# 730
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Здравейте, искам да попитам ако някой знае, има ли частна ясла в Перник?
Не съм чувала нито за частна ясла, нито градина...

И аз не знам да има...

# 731
  • Мнения: 398
Няма частна , а толко много искам някой да направи.

# 732
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Няма частна , а толко много искам някой да направи.

Ами заемай се  Wink
Не мисля, че в нашия град има достатъчно потребители за такава услуга (поне за момента), а и изискванията, на които подобно заведение трябва да отговаря са много и сложни  Confused

# 733
  • Перник
  • Мнения: 18
Споделете мнение за яслите в Перник ?

Ние сме от Тева и съм решила в новата ясла да го записвам. Казват, че била добра.
   Коя е новата ясла? И изобщо къде има ясли в Пк.Ние сме в района над автогарата. И от колко месечни ги взимат  newsm78

# 734
  • Мнения: 6
SvetlaK, сега като прочетох заемай се и ми стана интересно дали наистина са много изискванията. Честно казано не ми изглеждам много, по-скоро е най-трудно намирането на подходящо помещение. От там нататък персонала не е много, има си описано кой какво образование, т.н. написано е в наредбата. Ако успее да се вземе или открадне и малко знание от други частни ясли за програми, менюта на децата и т.н. всъщност излиза не чак толкова трудно.
Въпроса по-скоро наистина е дали е финансово оправдано спрямо търсенето и финансовата възможност на семействата в града. И да не забравя - трябва си начален капитал, не е нещо, което се започва само с 2-3 хил. лв.
П.П. Харесва ми да се ровя в наредби, тази ми се стори наистина подробна.

Общи условия

Активация на акаунт