Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 10

  • 53 310
  • 736
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 898
Ооооо това е сериозна причина , приятно  изкарване Иве   love001
  http://www.youtube.com/watch?v=vKbi6sDId5A

# 151
  • Мнения: 286
didanka73, мгого е красиво, къде ли е сниман клипа  newsm78

# 152
  • Мнения: 0
Иве   Hug  ,
ти мълчиш, мълчиш и току извадиш някой скрит коз от ръкава - като фокусник си, да знаеш   Sunglasses

# 153
  • Мнения: 898
didanka73, мгого е красиво, къде ли е сниман клипа  newsm78
Нямам представа но гледката спира дъха .

# 154
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Никога не съм харесвала руси жени, и никога не съм схващала какво толкова им харесват мъжете, то си е направо безлично, не се запомнят такива жени. Жената с тъмна коса е друго, тя е жена с характер, страстна ... ама МЪЖЕ!!!

 Hug

# 155
  • Мнения: 286
Дениии и за pусите мъже ли мислиш така  Joy

# 156
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Ами Дани, рядко да ми хареса някой русокос младеж, трябва да има особен чар за да го забележа   Joy

# 157
  • Мнения: 286
Значи за младежие си оставяш вратичка,правилно-знае ли човек...  Joy  Joy  Joy

# 158
  • Мнения: 898
Момичета нищо лично
Скрит текст:
 
Закъсал един с колата. Спира, включва аварийните, отваря капака и нещо прави. Изведнъж отзад някой почва настойчиво да бибитка. Той отива и гледа зад волана седи блондинка.
- Защо стоите и бибиткате? Заминавайте?
- Аз откъде да знам, накъде ще тръгнете?
- ???
- Работи ви и десния и левия мигач.
 

# 159
  • Мнения: 539
Привет,сладурки!
Толкова ми е гот да ви пиша от компа вече  newsm44 ,че ми съхраниха и инфото вътре иде ми да литна  Grinning
Дени ,ей сега пак ще те хапна  Wink ,но с добри чувства.
Никога не съм харесвала руси жени, и никога не съм схващала какво толкова им харесват мъжете, то си е направо безлично, не се запомнят такива жени. Жената с тъмна коса е друго, тя е жена с характер, страстна ... ама МЪЖЕ!!!

 Hug
това ,че на теб или на мен не се харесват русокосите не значи че са безлични  Joy ето сама казваш - харесват се на мъжете ,значи са безлични за теб не и за мъжете  Laughing и Махсун е от тях май  Wink
Миленче, каквото и да напиша ще е малко   Hug  Heart Eyes  благодаря за целия труд който полагаш заради нас любопитките  Blush
Диди,обичам вицове за блондита,макар да нямам нищо против тях  Laughing

# 160
  • Мнения: 898
Лусия радвам се , че вече имаш комп   love001
Относно цветовете на косите нямам претенции стига да има нещо на последният  етаж , ако ме разбираш  smile3521
Скрит текст:
Блондинка минава през едно село и пита селянин:
-Защо някои крави нямат рога?
-Защото - отговаря селянинът - някои си ги чупят като се бият, а други се раждат без.
-А тази крава, специално, защо няма?
-Защото тази крава, специално, е кон!

# 161
# 162
  • Мнения: 286
Момичета,аз  по пpинцип съм чеpнокоса(а сега зависи каква боя съм си купила  Grinning )  и такива хаpесвам в повечето случаи, но нали тpябва лаф да става  Hug

# 163
# 164
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Колкото руси жени познавам, а те не са малко, толкова пъти съм останала разочарована и от "посления етаж" и от всичко останало, разбира се имам и приятелки руси, но в тях няма нищо от онова което има една брюнетка например, винаги съм харесвала повече и жени и мъже с тъмни коси, за очите вече може да са светли даже е желателно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт