Лозано турс - отзиви?

  • 16 461
  • 100
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 575
Здравейте! Някой да е пътувал с Лозано турс някъде http://lozanotours.com/ ? Търсих отзиви, но не намерих.

# 1
  • Мнения: X
И аз търсих и не намерих.Имат съблазнителни оферти за пътувания,но до колко качествено ги изпълняват е друг въпрос. Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 4 575
и на мен това ми беше мисълта. Имат страхотни оферти. Не съм сигурна, обаче, дали ми се рискува.....

# 3
  • Мнения: X
и на мен това ми беше мисълта. Имат страхотни оферти. Не съм сигурна, обаче, дали ми се рискува.....
На мен лично-не...доколкото ми стана ясно от четене тук-там е малка фирмичка от Своге.
Те се представят,че уж са представители на големите фирми,но незнайно защо големите нямат такива драстични намаления,а при тях има newsm78.
Освен това скоро имаха оферта за Хърватска и друга за Рим/самолетна/,и двете сега са свалени от сайта им,а ги гледах онзи ден.
Направи ми впечатление,че някой питаше дали има още ваучери за екскурзията в Хърватска,и те пишеха,ако няма повече ваучери да се запишат нараво при тур-оператора,т.е. при тях,а цената била 335 лв.Ваучера беше за 299 лв.,уж намален от 427лв.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 575
хм, и аз Рим дебна....много ми се ходи....ама като гледам пак сама ще си го организирам...

# 5
  • Мнения: X
Май само двете ще си пишем тук..та и в Рим ми се ходи,и на Плитвицките езера,но не с непроверени агенции,че не искам да ми развалят плановете или екскурзията.
За Рим и аз още се колебая дали да е чрез агенция или самостоятелно.Не ме е страх да е без агенция,защото до пролетта ще имам време да изчета всички теми за Рим,да науча и картата на града,всичко това правих за Виена и не е трудно.
С агенциите пропускаш тази организационна галимация,обаче всичките го минават Рим отгоре-отгоре,а аз например не искам само да мина покрай забележителностите,а и да вляза вътре.
Затова май ще предпочета да се организирам сама,а и от отзивите в БГ мама по-ценно няма. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 0
Здравейте уважаеми,пътувах с въпросната агенция Лозано Турс миналата година по дестинация Венеция-Верона,агенцията се намира и работи в гр,.София и до колкото ми е известно предлага собствени продукти,не чужди или на други агенции.Лично от екскурзията съм доволна и сега през Септември ще пътувам пак с тях до Лесковац.Дано да съм била от полза.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 575
Здравейте уважаеми,пътувах с въпросната агенция Лозано Турс миналата година по дестинация Венеция-Верона,агенцията се намира и работи в гр,.София и до колкото ми е известно предлага собствени продукти,не чужди или на други агенции.Лично от екскурзията съм доволна и сега през Септември ще пътувам пак с тях до Лесковац.Дано да съм била от полза.

И какво работите в Лозано турс? Разбира се, че търсим положителни отзиви за фирмата, но не и от работещи в нея. Търся някой външен, който е ползвал услугите Ви.

# 8
  • Мнения: X
Е сега вече си направиха направо антиреклама Mr. Green-
"Здравейте уважаеми... "ooooh!  Че кой редовен потребител тук ползва такова обръщение...и да не бяхме проверили,че нямаш други мнения,освен това,с което се рекламираш,"уважаема",такива като теб ги надушваме веднага. Party

# 9
  • София
  • Мнения: 4 575
Име:   Delicia
Публикации:   0 (N/A на ден)
Ранг:   Регистриран
Дата на регистрация:   Вт., 07 Авг. 2012, 15:28
Последно Активен:   Вт., 07 Авг. 2012, 15:47
Ел. поща:   lozanotours@abv.bg


Ето и регистрацията, и мейла.  Joy

# 10
  • Мнения: 73
След като си закупихме ваучер за организирано пътуване до Лисабон от Лозано турс,ни изпратиха някакво подобие на договор,след 3-4 дни ни писаха на меил да дадем адрес на който да ни пратят застраховка,самолетен билет,самия ваучер за екскурзията,защото екскурзията била потвърдена Минаваха седмици,мина месец...звъннах им да питам дали си ги пратили,защото нищо не сме получили и ми затвориха   Rolling Eyes .На мъжа ми после не му затворили след по остър тон от негова страна казаха че ще ги пратят отново по куриер за наша сметка!Но след 2 дни получих друг меил, че екскурзията нямало да се състои и искаха сметка да ми върнат парите...е върнаха ги....но вие сами можете да си направите изводите за Лозанотурс как потвърждават екскурзии ,въртят парите на хората и после ги отменят,...или в нашия случай само на нас я отмениха...незнам, но цялата ситуация ми се стори много странна,аз лично никога не бих им се доверили или пък бих ги препоръчала на някого

# 11
  • Мнения: X
Такива малки фирмички винаги крият огромен риск дали изобщо ще наберат желаещи,с какъв транспорт ще се състои пътуването/от автобус до автобус има разлика/,дали няма да ти изменят или съкратят програмата,хотела дали няма да е някоя мизерна дупка и т.н.Те големите в играта се издънват постоянно и все някой тук е пропищял,какво остава за сульо и пульо,сдобили се с тапия за туроператор,незнайно до колко оригинална Rolling Eyes.

# 12
  • Мнения: 73
Име:   Delicia
Публикации:   0 (N/A на ден)
Ранг:   Регистриран
Дата на регистрация:   Вт., 07 Авг. 2012, 15:28
Последно Активен:   Вт., 07 Авг. 2012, 15:47
Ел. поща:   lozanotours@abv.bg


Ето и регистрацията, и мейла.  Joy

ужас   Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes как не ги е срам #Crazy

# 13
  • Мнения: 9
След като си закупихме ваучер за организирано пътуване до Лисабон от Лозано турс,ни изпратиха някакво подобие на договор,след 3-4 дни ни писаха на меил да дадем адрес на който да ни пратят застраховка,самолетен билет,самия ваучер за екскурзията,защото екскурзията била потвърдена Минаваха седмици,мина месец...звъннах им да питам дали си ги пратили,защото нищо не сме получили и ми затвориха   Rolling Eyes .На мъжа ми после не му затворили след по остър тон от негова страна казаха че ще ги пратят отново по куриер за наша сметка!Но след 2 дни получих друг меил, че екскурзията нямало да се състои и искаха сметка да ми върнат парите...е върнаха ги....но вие сами можете да си направите изводите за Лозанотурс как потвърждават екскурзии ,въртят парите на хората и после ги отменят,...или в нашия случай само на нас я отмениха...незнам, но цялата ситуация ми се стори много странна,аз лично никога не бих им се доверили или пък бих ги препоръчала на някого

Нещо започвам да се шашкам като чета за проблема с договорите - на мен миналия петък ми казаха, че ми изпращат договора с куриер (доставката е от София до София, обичайно отнема 1 ден с която и фирма да го изпратиш). Не е нужно да уточнявам, че все още не е пристигнал. Надявам се да не се повтори твоята история. Ще ви държа в течение ако има развитие по въпроса, пък вие стискайте палци.  Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 4 575
Стискаме палци, дано всичко е наред!
Пишете в темата, дали добре, дали - зле. Така повече хора ще бъдат информирани.

Общи условия

Активация на акаунт