Лозано турс - отзиви?

  • 16 462
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Стискаме палци, дано всичко е наред!
Пишете в темата, дали добре, дали - зле. Така повече хора ще бъдат информирани.

 Peace Това е идеята, да се самоинформираме като на друго не може да се разчита. Между другото аз имам ваучери за 4-дневна екскурзия в Рим през октомври - ако има и други пътуващи се обаждайте Simple Smile 

# 16
  • София
  • Мнения: 4 578
Стискаме палци, дано всичко е наред!
Пишете в темата, дали добре, дали - зле. Така повече хора ще бъдат информирани.

 Peace Това е идеята, да се самоинформираме като на друго не може да се разчита. Между другото аз имам ваучери за 4-дневна екскурзия в Рим през октомври - ако има и други пътуващи се обаждайте Simple Smile 

А за там потвърдено ли ти е? Аз много искам Рим. Пусни да видя ваучерите откъде са?

# 17
  • Мнения: 73
Стискаме палци, дано всичко е наред!
Пишете в темата, дали добре, дали - зле. Така повече хора ще бъдат информирани.

 Peace Това е идеята, да се самоинформираме като на друго не може да се разчита. Между другото аз имам ваучери за 4-дневна екскурзия в Рим през октомври - ако има и други пътуващи се обаждайте Simple Smile 
ще следя темата,интересно ми е какво ще се случи с тази екскурзия

# 18
  • Мнения: 9
Стискаме палци, дано всичко е наред!
Пишете в темата, дали добре, дали - зле. Така повече хора ще бъдат информирани.

 Peace Това е идеята, да се самоинформираме като на друго не може да се разчита. Между другото аз имам ваучери за 4-дневна екскурзия в Рим през октомври - ако има и други пътуващи се обаждайте Simple Smile 

А за там потвърдено ли ти е? Аз много искам Рим. Пусни да видя ваучерите откъде са?

Ами потвърдено ми е уж, но като гледам коментарите започвам да се чудя дали всичко ще е ОК. Взех си ваучерите от сайт "on fire", ето и линк (още е активна офертата): http://onfire.bg/offers/RIM--VEChNIYaT-GRAD-Chetiridnevna--eksku … mo-za-369-lv.html
По принцип ваучерите важат от 29.09, но на мен ми запазиха места чак за 13.10 - дано по-ранните дати да са били заети, а не анулирани. Преди да ги купя ги бях проверила в регистъра на лицензираните туроператори и там фигурира фирма с такова име.
Засега ми поражда съмнения липсващия ми договор и това, че няколко пъти питах дали самолетните билети по офертата включват чекиран багаж или са само за ръчен, но до момента не съм получила отговор. Веднъж да си видя резервациите за хотел и билети и се надявам да мога он-лайн да проверя дали всичко е редовно.

# 19
  • Мнения: X
няколко пъти питах дали самолетните билети по офертата включват чекиран багаж
едва ли включва чекиран багаж предвид цената на екскурзията като цяло и предвид,че ще летите с Уиз .
Не е ясно и колко точно ще ви поискат за летищни такси,ако съдя по вашата оферта - около 100 евро,ако съдя по съседния сайт за ваучери :

http://vzeh.bg/deal/73-ekskurziya_do_rim/

ще са 130 евро,там пък вечерята липсва.....дано получите това,което ви обещават,ще е цяло чудо!! Thinking

ето офертата и тук :

http://ofertomania.com/offers/Samoletna-ekskurziya-do-Vechniya-g … -lv-vmesto-738-lv

и тук :

http://rio.bg/front/offers/viewOffer/offerId/193

и тук:

http://nasmetka.bg/samoletna_ekskurzia_do_rim_vechniia_grad-id-809

и кой знае на колко още места.

Последна редакция: ср, 05 сеп 2012, 00:11 от Анонимен

# 20
  • Мнения: 9
Да де, но каквато и цена да са избрали да сложат на екскурзията са длъжни коректно да упоменават всички дължими допълнителни плащания към нея. Дори цената на билет която предлагат да включва само ръчен багаж пак трябва изрично да се вписано в условията по договора. Rolling Eyes

За момента нямам предварителна информация и ми остава са видя какви резервации ще ми бъдат  направени, за да ги проверя през и-нет.Но всичко това естествено ще стане след като получа прословутия договор Simple Smile

# 21
  • Мнения: 9
Момичета гледам, че са пуснали офертата и в Грабо - аз на тях им имам голямо доверие, така че ви съветвам който има интерес да се възползва от тази оферта (пак е от Лозано Турс) : http://grabo.bg/vij-vechniia-grad-rim-4dnevna-ekskurziia-s-3-nos … ten-bilet-0gsghgn

# 22
  • Мнения: 9
Девойки да ви се похваля- имам подписан договор. Платих и дължимата сума за екскурзията, надявам се всичко да е ОК. Някой друг възползва ли се от офертата в Грабо?

# 23
  • Мнения: 0
здравейте, аз също взех ваучер за екскурзия в Рим, но като получих договора беше на стойност 1138 лв, а ваучера е за 360 лв. При вас договора отговаряше ли на стойността на ваучера.Притесняваме това ,че пише задължава се да заплати 1138 лв. а офертата не е такава.Моля който е получил договор да пише

# 24
  • София
  • Мнения: 4 578
здравейте, аз също взех ваучер за екскурзия в Рим, но като получих договора беше на стойност 1138 лв, а ваучера е за 360 лв. При вас договора отговаряше ли на стойността на ваучера.Притесняваме това ,че пише задължава се да заплати 1138 лв. а офертата не е такава.Моля който е получил договор да пише

Прати да видим ваучера. Сигурно някъде има отбелязано колко и за какво се доплаща  newsm78

# 25
  • Мнения: 0
Хора трябва да им платя екскурзията за Рим тези дни, едни приятели също.Договорите са мн. странни.Електронни билети не пращали еми направо на летището.Вобще не видя в в нета отзиви от някой ако е бил някъде с тях .Незнам дано всичко да е ок.Вие както мислите Simple Smile?

# 26
  • Мнения: 0
Здравейте мами Simple Smile Аз съм мъж и се регистрирах специално заради тази тема. Върнахме се с приятелката ми преди седмица от екскурзия във Венеция с въпросната фирма. Там стана на въпрос на една от вечерите, че има тема във вашия форум и фирмата била оплюта. Това го каза един от хората с които бяхме и въпросния беше яко хейтър, все не му изнасяше нещо. Много свободно време сме имали, ала бала. Та този същия вика "ууу те добре са ги наредили мамите". И на мен ми стана интересно да видя какво толкова сте писали, защото и аз и приятелката ми останахме изключително доволни от хората. Те са мъж и жена, сега дали са женени или не незнам, не пролича. Та да ви успокоя - фирмата е читава, хората са пичове, не приличат на печелбари, сериозни са. И на нас нищо до последния момент, като и на вас, но споко Simple Smile Имахме си и трансфер от и до летището. Абе всичко беше 6, аз пак бих летял с тях. Иначе чекиран багаж не влизаше в цената, само ръчен. Носеха един куфар хората и който искаше можеше да си сложи нещо вътре, като после си деляхме цената от 39 лв.  И така, оставям ви с най-добри пожелания, дано съм бил полезен, че малко се бяхте филмирали Wink

# 27
  • Мнения: X
Е,то сигурно поводи за филмиране в родния туризъм не липсват,мошеници също,да не говорим колко ваучери уж са изгодни,но или летищните такси не са включили и са доста солени,или както в случая чекиран багаж няма.Но ако човек го устройва само ръчен това няма да е проблем.
Хубаво е,че някой внася успокоение за фирмата,дано няма общо със самите управители,които се изракламираха нескопосано по-напред в темата.
Все пак от моите досегашни и дългогодишни наблюдения от форума що е оплюто тук от редовите потребители и е похвалено-имало е защо и е отговаряло на действителността. Peace
Дано има и други добри отзиви,от преждерегистрирани,защото фирмата пуска ваучери повече от активно в де що има сайтове за такава търговия.

# 28
  • Мнения: 9
здравейте, аз също взех ваучер за екскурзия в Рим, но като получих договора беше на стойност 1138 лв, а ваучера е за 360 лв. При вас договора отговаряше ли на стойността на ваучера.Притесняваме това ,че пише задължава се да заплати 1138 лв. а офертата не е такава.Моля който е получил договор да пише

Здравей, не знам откъде е твоята оферта, но доплащането по моята екскурзия беше също 1138 лева. В сумата влизат нощувки, хранене на съответна база както е упоменато в договора ти, трансфери, летищни такси и екскурзовод. Доплащане се иска за пътуване с багаж, понеже в офертата се оказа, че влизат само до 10кг. ръчен. Аз вече имам подписан договор и съм платила всичко, надявам се да се осъществи пътуването. Ще ви държа в течение.

# 29
  • Мнения: X
1138 лв. с ръчен багаж не е кой знае колко евтино предвид цените на Руал например.
Къде е тук далаверата?

Общи условия

Активация на акаунт