Supernatural: Paint it Black

  • 25 781
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 630
Сори за Мишата явно съм спала.
Галче, познато, само че аз продължавам да разигравам историята, че кучето е на почивка, а щерката само рисува кучешки колиби.

# 706
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Ох, уж трябва да свикват с тия неща, но винаги, когато имам възможност лъжа  Tired Ама и на мен ми стана мъчно за малкия келеш. Искаше свобода, а...

Фенка, която е висока почти колкото Джаред

# 707
  • Мнения: 630
Няма как да не ти е мъчно, аз още страдам за кучето.
А тази фенка бас ловя, че е на токове, не може да е висока повече от мен Mr. Green

# 708
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Ти пък кога си се равнявала по Джаред без да ми се похвалиш  Crossing Arms Абе няма да е с токове, щом Дженсън така и се чуди  Laughing

# 709
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
"Привет-мривет!" - извика Пипи и размаха голямата си широкопола шапка.  Grinning

Снощи бях на среща с quatre princes charmants  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и все още не мога да си събера душицата, която от възторг, вълнение и радост се разпиля като пухчета на глухарче.
Затова ви поздравявам с нещо:



Аххххх, балсам за сетивата... Особено снощи на живо...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ПП: леко съм прегракнала, но нямаше как.

# 710
  • Мнения: 630
Розе, някой викаше ли силно "Себастияяяяяяяяяян" Mr. Green
Сигурно е било прекрасно, следващия път и аз ще дойда bowuu

# 711
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Викаше, викаше, ти нали не се съмняваш?  Laughing Как мислиш, че си затрих гласа?  Mr. Green
От толкова години ги чаках на българска земя...
Ми вземи та ела. Дейв може да свали не само вратовръзката си  Mr. Green

# 712
  • Мнения: 630
Бе аз предпочитам Урс да я свали Mr. Green

# 713
  • Мнения: 3 818
А вие, несериозници, давате ли си сметка, че вече е 26-ти септември, а ние още не сме уговорили септемврийската среща?! Crossing Arms Иначе на маса едни обещания, едни чудеса...обидена съм и ще изчезна безкрайно...:Р

# 714
  • Мнения: 630
Ей, верно, Фейче, права си. Ми давайте да се виждаме, кво има да се уговаряме Grinning

# 715
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Бе аз предпочитам Урс да я свали Mr. Green

Знам аз ти кого предпочиташ  Mr. Green
Малко си е поодрязал косата, да знаеш. Това брои ли се за сваляне на нещо по него?  Laughing


Фейчееее Hug

Да измислим нещо за другата седмица тогава? Че тая замина, а и нали в събота се работи...  Crazy
И никъде да не си посмяла да изчезваш! Пък!  Crossing Arms

# 716
  • Мнения: 630
Бе аз предпочитам Урс да я свали Mr. Green

Знам аз ти кого предпочиташ  Mr. Green
Малко си е поодрязал косата, да знаеш. Това брои ли се за сваляне на нещо по него?  Laughing
Тц, не се брои Mr. Green
Тя, Фейчето само плаши, няма къде да ходи. Ей сега ще ида да я подбера, наблизо ми е Laughing

Оф, отдолу на Мамата постоянно ми излиза някакъв свински джолан за 5,99 hahaha

# 717
  • Мнения: 3 818
Другия петък? Кво ще кажете? Grinning

# 718
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Какво да кажа, освен ДАААА!  Grinning
На предишното място?

# 719
  • Мнения: 630
Какво да кажа, освен ДАААА!  Grinning
На предишното място?
Даааааа (пуши се там, баси кефа Mr. Green)

Общи условия

Активация на акаунт