Balea, Alverde, Catrice, Essence - 5 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 67 551
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Перник
  • Мнения: 726
Да, попива бързо на моята кожа, не мазнее, прави кожата много мека и гладка и мирише вкусно  Peace

# 47
  • Мнения: 658
Момичета,да попитам-днес си взех хвалените от вас витамини с цинк за коса,нокти и т.н. и с ужас видях на опаковката да пише че капсулата трябва да се поглъща с малко вода и да не се дъвче,а аз не мога да ги гълтам.Мислите ли че ако ги дъвча или сипвам съдържимото в лъжица си губят ефекта съставките?

# 48
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Аз съм замислила скоро да отида до ДМ,за да си купя сух шампоан,но се чудя кой да взема-Балея или Саяс?И за двата има добри отзиви,а като цена са по-добри от този на Клоран.
  Иначе до сега каквото съм купила като продукти от ДМ,винаги съм оставала доволна.Да не говорим,че открих продуктите благодарение на тази тема.  bouquet

# 49
  • Мнения: 35 968
преди време май някой беше писал, че гел очните линии на Катрис са по-лоши от тези на Есенс; вчера си взех от намалението в Лили Sherlock & Khaki Holmes и съм много доволна, нанасям я по-лесно от тези на Есенс, друга разлика не усетих; хубав цвят, но не личи цялата му красота на окото  Confused

Скрит текст:


1 - Essence, 02 Bbc All Night Brown - chocolate brown.
2 - Catrice, 040 Sherlock & Khaki Holmes - golden brown, with a hint of olive in daylight.
3 - Catrice, 020 It's Mambo Nr. 2 - grey cool brown

# 50
  • Мнения: 220
Записче  Peace

И за да не е съвсем постно, ето ревю-сравнение на мейбълинския и новия гарниерски BB крем:

http://maquilab.blogspot.com/2012/08/more-bb-drama-maybelline-vsgarnier.html

Искам и аз кутия ДМ Simple Smile

# 51
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Вчера се сдобих с лосиона Захарна целувка  Heart Eyes


Търсих този с мангото и ванилията, но не го открих.

# 52
  • Мнения: 18
Жаки° ,тези кутии изглеждат страхотно, дано да ги пуснат и при нас!
Момичета, доволни ли сте от безцветната пудра на essense? Ето тази:


Аз съм много доволна, имах ужасен проблем с омазяването, при всяко излизане се притеснявах кога ще лъсна като мазен тиган. Е, благодарение на тази пудра вече изобщо не се сещам. Има леко лъсване по някое време, но изобщо не може да става сравнение с предишното ми положение. Препоръчвам я горещо, пробвала съм я и върху други тежки случаи Laughing и действа безотказно. Само внимавай да не слагаш прекалено много, за да не белее по лицето, аз нанасям с четка и не си личи  Peace

# 53
  • Мнения: 13 625
Добра новина, този продукт скоро ще се завърне Flutter
Скрит текст:

# 54
  • Мнения: 177
Момичета, някой може ли да сравни крема за тяло кокос и този от лимитираната серия на Балеа Африка newsm78

# 55
  • Мнения: 94
А за коя добавка с цинк е ставало на въпрос? Нещо съм изпуснала.. Whistling

# 56
  • Мнения: 5 062
Жаки, извинявам се, това пяна за коса ли е( не разбирам нищо от немски)

# 57
  • София
  • Мнения: 1 781
Аз го прочитам като душ-пяна, нооо съм много зле с немския  Mr. Green, та е напълно възможно да греша  Peace.

# 58
  • Мнения: 38
А за коя добавка с цинк е ставало на въпрос? Нещо съм изпуснала.. Whistling

  bouquet

# 59
  • Мнения: 13 625
Да, душ пяна е Grinning  Не съм ползвала до сега такова нещо и ще ми е интересно да го пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт