Намаления 2012

  • 106 447
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
И аз днес пак си взех изгодни рокли от елизабет.
В pink thé mall има промоция купуваш един артикул и взимаш втори подарък

# 46
  • София
  • Мнения: 2 044
Много ме кефят тези, ама много! Държат цени обаче пущините Tired
Еми държат ги да-чантата от 380 на 250,сандали от сто и незнам си колко на 100,коланите най-евтини по 18 лв а много хубави Crazy.Кожите обаче са им много хубави,чантите с много готино разрпределение,а обувките имам страшно високи техни обувки и са като пантофи,много им е добра извивката също Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 3 857
Детско Зара има ли другаде в Сф, освен в Сердика и Карфур, защото търся 1 клинче, което вече там го няма?

В магазинът на Витошка може би  Peace

# 48
  • Мнения: 5 790
Зара на Витошка няма детско.

# 49
  • Мнения: 3
Съжалявам момичета в бързината сам го пропуснала
Става въпрос за Кауфланд!

# 50
  • Мнения: 1 401
В bershka i stradivarius имат мн големи намаления тенниски 7 лв , панталони 13 , 16 и други .

# 51
# 52
  • Мнения: 4 841
Днес ходихме на кино с половинката и при закупуването на билет ни дадоха едни кари където при допир виждаш наградата си. За трите билета, които купихме получихме безплатна напитка (безалкохолно), голямо меню на половин цена (от 6лв на 3лв) и билет на 2Д с намаление от 8лв на 5,50лв. На племенницата ми последите пъти все и се падаше втори билет безплатен. За Синема Сити става на въпрос. Предполагам промоцията е за всички градове. Има доста награди и май всеки печели.

# 53
  • Мнения: 36
и аз трябва само да се запиша

# 54
# 55
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Днес ходихме на кино с половинката и при закупуването на билет ни дадоха едни кари където при допир виждаш наградата си. За трите билета, които купихме получихме безплатна напитка (безалкохолно), голямо меню на половин цена (от 6лв на 3лв) и билет на 2Д с намаление от 8лв на 5,50лв. На племенницата ми последите пъти все и се падаше втори билет безплатен. За Синема Сити става на въпрос. Предполагам промоцията е за всички градове. Има доста награди и май всеки печели.

Е то в кои градове го има това Синема Сити? /в София беше в мола на Стамболийски, нали Confused:

# 56
  • Мнения: 76
записче Simple Smile

# 57
  • Мнения: 4 841
Е то в кои градове го има това Синема Сити? /в София беше в мола на Стамболийски, нали Confused:

В повечето големи градове в България.
Mall of Sofia - 12 зали + IMAX София
Mall Plovdiv - 11 зали
Galleria Stara Zagora - 7 зали
Mall Russe - 10 зали

ПРЕДСТОЯЩО ОТКРИВАНЕ - 15 май 2012г.:
Galleria Burgas - 10 зали

# 58
  • София
  • Мнения: 4 751
И аз да се запиша. Намалението в ДИКА беше добро, но вече няма почти нищо. Аз гледам за хубави панталони ама нищо не харесах- взех два от манго за около 20 лв всеки.

Дика има само на Витошка, нали  Rolling Eyes

# 59
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
Да се присъединя и аз към тази полезна тема.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт