Намаления 2012

  • 106 448
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 275
Някои дали е минавал по магазините за обувки по Граф Игнатиев
Всеки ден. Всички магазини са с огромни надписи - до 50, 70, че и 80% намаление. Реалността е отрезвяваща Laughing Скъпото си е скъпо, намалено е макс. на 20%. Вардя едни сандали от 160 да паднат под сто, ама няма - 129 са в момента, няма и да ги свалят повече. Евтиното е на около 50% и или е грозно, или нечовешки неудобно...А на 80% са само някакви парцали, дето освен за бърсане на под, не виждам за какво друго стават...Не ми върви нещо шопингът тази година Confused

Аз съм забелязала, че не ми върви на летните намаления. Зимата си пазарувам доста доволно. Може би тогава правят по-добри намаления, за да накарат хората да излязат. А лятото и без това всички са навън.  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 6 214
в Карфур има ДО -70% на дрехи, бельо и обувки, но аз лично не харесах нищо за мен или детето. Детските дрехи да почти само за малки (3,6,9 мес), за по-големи почти нищо няма. Има също -80% на къмпинг и градина. Има доста неща намалени, ако някой го интересува.
мерси за инфото. Simple Smile

# 32
# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Аз от Карфур съм много разочарована. Наистина размери няма почти. Голямо ровене беше да изровя две бодита на Дисни...

# 34
# 35
  • София
  • Мнения: 218
В Карфур и аз не открих почти нищо за моето бебе. Пообрано е и са останали предимно неща за по-малки бебета. Но се намитат тук-там и за по-големи. Аз взех само една блузка с дълъг ръкав за 4,99 за синът ми на Тех. Имаше блузки, панталлонки за 5, 6лв и комплектчета за 8, 9. В Зара на Цариградско шосе всичко е убрано, в HM също са останали само боклуци от намалените стоки. Само в Пренатал имаше хубави неща за всички възрасти, намалени на 60%. Аз взех ризка с дълъг ръкав за 14,80 и дънки пак за толкова(намалени от 37лв). В Кенвало имаше хубаво намаление-потници 9 лв, тениски-12лв, дънки 28лв.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 983
Наде, мерси за темата  bouquet

Днес от Есприт взех детски роклички и блузки по 14 и по 9лв. има и по-скъпички 24-34. Взех и една от 34,
но е убиец   Mr. Green ...рокля събираща комплименти  Laughing За мен 7/8 дънки за 59лв, но много хубаво ми стоят и са от по-лека материя.

И едно коланче за мен на Cropp за 3,9лв намалено от 10лв


В Орсей миналата седмица се сдобих с 2 блузки по 10лв и едни страхотни дънки за 19,90 намалени от 70лв Crazy  Техните намаления са реални, взимала съм си дрехи на реални цени, които сега бяха с фрапиращо намаление, но пък нямаха много номера.


# 37
# 38
  • София
  • Мнения: 2 044
И да не е само запис- от Musette си взех много готина чанта,два чифта сандали и два колана-всичко е естествена кожа.Аз съм и им фен,но не правят мисля повече от 30 %,не зареждат много количества,а нещата са супер качествени,постоянно купувам обувки и ботуши от там Peace

# 39
  • Мнения: 3
Здравей те и от мен запис   и от мен за да мога да ви следя
и сега от понеделник ще има 50% намаление в  на нехранителни стоки не на всичко но има интересни неща

# 40
  • Мнения: 1 675
Впечатлихте ме с този Карфур! Ще взема да отида скоро, че от 2 години май все го подминавам.

# 41
  • Мнения: 2 730
Здравей те и от мен запис   и от мен за да мога да ви следя
и сега от понеделник ще има 50% намаление в  на нехранителни стоки не на всичко но има интересни неща
[/quote
Къде ще е това намаление, че нещо не разбрах

# 42
  • София
  • Мнения: 18 679
Много ме кефят тези, ама много! Държат цени обаче пущините Tired

# 43
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Здравей те и от мен запис   и от мен за да мога да ви следя
и сега от понеделник ще има 50% намаление в  на нехранителни стоки не на всичко но има интересни неща

?!?

# 44
  • Мнения: 1 329
Детско Зара има ли другаде в Сф, освен в Сердика и Карфур, защото търся 1 клинче, което вече там го няма?

Общи условия

Активация на акаунт