Намаления 2012

  • 106 445
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 531
абе стават намаленията в момента, достатъчни са, за да ти е кеф Peace

# 16
# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 224
И аз тук... Crazy

# 18
  • Мнения: 162
запис и от мен!

# 19
# 20
# 21
  • Мнения: 2 730
Някои дали е минавал по магазините за обувки по Граф Игнатиев и Пиротска? Дали има изгодни намаления на сандали. В Пало Ботичели имаше на витрината преди седмица 70%, но реално не беше такова, дали има промяна

# 22
  • Мнения: 1 401
Някои дали е минавал по магазините за обувки по Граф Игнатиев и Пиротска? Дали има изгодни намаления на сандали. В Пало Ботичели имаше на витрината преди седмица 70%, но реално не беше такова, дали има промяна
В паблото си имаше намаление. ест кожа сандали 35 лв ... преди това бяха 65 мисля . Квото и да е, си е намаление. Но бяха страшно неудобни . Аз се записах с едни доста елегантни сандалки за 29
В един от магазините в Сердика на първия етаж редовно правят намаление . Има само ест кожа обувки . 19 , 29,39 лв такива са им цените. Но все не мога да се запиша там Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 11 710
Благодаря за новата тема!

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
Някои дали е минавал по магазините за обувки по Граф Игнатиев
Всеки ден. Всички магазини са с огромни надписи - до 50, 70, че и 80% намаление. Реалността е отрезвяваща Laughing Скъпото си е скъпо, намалено е макс. на 20%. Вардя едни сандали от 160 да паднат под сто, ама няма - 129 са в момента, няма и да ги свалят повече. Евтиното е на около 50% и или е грозно, или нечовешки неудобно...А на 80% са само някакви парцали, дето освен за бърсане на под, не виждам за какво друго стават...Не ми върви нещо шопингът тази година Confused

# 26
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Най-вероятно и за бърсане на под няма да стават, щото най-вероятно са някакви изкуственяци  Peace Напълно споделям мнението ти. Оня ден обикалях Дъ Мол. Направо се потресох. Абсолютни парцалаци навсякъде. В Зара вече няма намеление /поне на детското/, в Овиезе щях да припадна, преградили половината магазин /празен/, а в другата половина - по едно парцалче на щанд /пак за детския сектор говоря/. Трябваше да купувам подаръци и взех всичко от Пренатал /въпреки че и там не беше като миналата година намалението   Crossing Arms/. За Карфур няма и да споменавам. Подигравка с хората /особено с тези, които знаят какво беше миналата година  ooooh! /

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 17:28 от радос

# 27
  • Мнения: 952
Заповядайте в новата темичка за намаления  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=659486.0




Благодаря! Hug

# 28
  • Мнения: 800
като ви чета май не си струва да бия път до СФ, явно няма изгодни неща Simple Smile 
Ако някой има пресна информация , нека обобщи къде какво намалено има Simple Smile

# 29
  • Мнения: 5 790
В Дика е добро намалението, но вече вадят и новата колекция.
Има блузи по 15-20 лв, панталони по 29 лв, поли също по 29, сака по 49. Аз си взех страхотен ленен гащеризон за 59 лв.

Общи условия

Активация на акаунт