Отговори
# 30
  • Мнения: 8 522
Стига сте се обяснявали вече.  Laughing Laughing Laughing

No more melo newsm50  Mr. Green


Heart Eyes

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 23:02 от ·٠•Snejka•٠·

# 31
  • Мнения: 1 012
Тупарова, не знам защо още продължаваш с тези неща, знам какво визираш, но въпросният ми пост го преиначихте яко и го обърнахте на 180 градуса, вложихте в устата ми думи, които не съм казала, но без значение, понеже не се познаваме, не е правилно да категоризирам хората тук. Смятам, че не ме разбрахте правилно и ме нападнахте без повод, но тъй като постовете могат да се прочетат всякак и това, което не си мислел по никакъв начин, на друг да се стори съвсем различно, то се вижда и по тълкуването на филма, няколко човека го виждат по коренно различен начин. И така да бъде, всички сме различни, няма лошо.  След като сте се почувствали обидени, значи наистина сте прочели обида, поради което се извиних и смятам, че не е справедливо да продължавате. Затова, моля, престанете вече с тези неща, нека си обсъждаме филма и се забавляваме, или да си чешем човките, както ти се изрази.  Peace Нямам лошо отношение към никого тук, избягвам да се заяждам и ви моля и вие да не го правите.

# 32
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

# 33
  • Toronto
  • Мнения: 683
 Shocked Ромина, изобщо не знам за кой свой пост говориш. И ни най-малко не визирах теб, ма хич наум не ми е идвало.
Отговорите ми са към тези два поста:

Дами,получих лично съобщение от Лудостта:С тебе никои не разговаря ясно ли е лелче бабе или кавато и да си. Ще си хленча ма колкото си искам като не ти харесва ти се махай.  
Искам публично да и благодаря!

А възпитанието ми е добро просто хората ми лазят по нервите! Няма смисъл да говорим за възпитанието на някого, когато не го познаваме  и не сме му виждали очите.[/i]

# 34
  • Мнения: 3 547
Абе май всички яко ви е напекло слънцето тия дни...какви ти баби, аз само детска градина, развилняла се тук виждам...

Момичета, засрамете се ...как може ! rotfImbo rotfImbo

То бива пристрастия и драми, ама чак пък толкова...чак личната си поща взехте да публикувате тук ...един вид - колко сме отворени - дай сега да дискредитираме някого, че в момент на афект ни написал някое гневно писъмце...
Ееее...и какво толкова, не можем ли да преглътнем и да гледаме само хубавите неща, вместо да се дърлим тук като махленки?!
Ами не ни интересува, оправяйте се на лична или се блокирайте и не се четете...

Отдавна съм разбрала, че наистина някои хора приемат нещата много лично  и съм решила да не споря, щом обективността е тооолкова относително понятие тук.

Никой не е безгрешен, всеки си има своите очаквания за това как ще бъдат приети посланията му.
Генерални умозаключения за това обаче кой бил или не бил компетентен и кой колко грамотен, мисля няма нужда се правят тук.

Спрете да се мислите всички за отличнички по Български език и литература, а и това не е литературен форум за българския книжовен език. Всички знаете, че в нета са допустими доста отклонения от нормите на книжовно писане като писане изцяло с малки букви, неспазване на строга пунктуация и други подобни, както и писането на лек, небрутален жаргон.
Все пак тук не творим класика в епистоларната литература, а просто си чатим за релакс.


Наистина сте прехвърлили нормите на добрия тон и двата отбора.
Жалко, много жалко...
Ромина толкова се старае да направи темите хубаво място за забавление, а то какво се получава - само разправии.

Пишете нещо за Каванч, стига с тия Зейнеп и Джемре, че ги намразих вече и двете  Mr. Green



На Каванч този, игралният филм дали му е първа такава роля, извън сериалите имам предвид?
Ако е така е много важно да е успешна ...


# 35
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
 newsm50 newsm50 стига вече!


# 36
  • Мнения: 2 282

Няма стига! Ще се извиниш!

# 37
  • Мнения: 18 588
Здравейте момичета  Hug Много ми е интересно защо ми е изтрит поста от 1 страница...аз само поздравих Ромина за новата тема newsm78 Колкото до това, за което се дърляте тук, не мога да ви разбера...Какви отбори, какви 5 лева? Може ли да се обиждате по такъв начин само заради един филм, пък бил той и нашият любим Кузей Гюней? Я се стегнете малко! Не ви знам моми ли сте, лели, баби и т.н. ама това вече е прекалено. Всеки тук си харесва определени герои, казва си чистосърдечно мнението за филма, какво лошо има в това? Може и да спорим, ама да се обиждат потребители е недопустимо. Вие какво искате - да ни заключат темата ли? Аз не се включвам напоследък, защото чакам да започне новия сезон, че всичко вече е казано 1000 пъти, но това не значи, че не се интересувам от темата. Така, че Лудостче, Дафне, моля ви - успокойте топката, все пак гледаме филм, не забравяйте. А ако на някого някой му лази по нервите-просто не му чете постовете и готово. Очаквам като вляза другия път да не чета такива неща. Става ли? Хайде, хубава вечер на всички! Hug

# 38
# 39
  • Мнения: 1 012
Ето този грим вече максимално ме кефи!  newsm10А във филма я правят на... и аз не знам как да го определя  ooooh!

Лорче, мисля, че имаше един друг, но не знам дали е преди Перла или след. Казва се Americans at the Black Sea http://en.wikipedia.org/wiki/Americans_at_the_Black_Sea (Amerikalılar Karadeniz'de)
Не знам обаче дали го има някъде за гледане  newsm78

# 40
  • Мнения: 3 547
Я гледайте един хубав филм, докато чакате новия сезон ...

На мен ми го препоръчаха в другия форум който следя и много го харесах, казва се Сладко от смокини, някои може и да са го гледали Simple Smile

http://www.youtube.com/watch?v=w7RH_r_fg2k&feature=plcp

# 41
  • Мнения: 3 547
Ето този грим вече максимално ме кефи!  newsm10А във филма я правят на... и аз не знам как да го определя  ooooh!

Лорче, мисля, че имаше един друг, но не знам дали е преди Перла или след. Казва се Americans at the Black Sea http://en.wikipedia.org/wiki/Americans_at_the_Black_Sea (Amerikalılar Karadeniz'de)
Не знам обаче дали го има някъде за гледане  newsm78

Роминка, ако намериш филма някъде ще съм ти благодарна, ако споделиш     bouquet

# 42
  • Toronto
  • Мнения: 683
Ето този грим вече максимално ме кефи!  newsm10А във филма я правят на... и аз не знам как да го определя  ooooh!
И то най-вече на сватбата, дето наистина беше готова за Туайлайт Laughing
Ромина, прочете ли ми поста, че нищо от това, което съм писала днес, няма нищо общо с никой твой пост?

# 43
  • Мнения: 1 012
Да, прочетох го, Тупарова, ок, всичко е наред, от моя страна няма проблеми  Hug

Лорче, в ютуба намерих само това, може и с превод да го има някъде, но после ще се поровя повече. Тук има дами, които са фенове на Къванч по-отдавна, може те да знаят нещо повече  Praynig

# 44
  • Мнения: 3 547
Аууу...какъв е младичък и хубав там...макар и без превод ще погледам колкото има  newsm03

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт