Отговори
# 45
  • Мнения: 18 588
Доколкото знам, няма субтитри този му филм

# 46
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
Добра вечер на всички! Hug
Дами, струва ли си заради някакъв си сериал да се слиза на подобно ниво? Че вече и на лични обиди се е минало доколкото виждам. И на официално разделяне на отбори. Ами делете си се. Аз отказвам да съм в нечий отбор. Гледам ФИЛМ и не смятам, че харесването на този или онзи персонаж е повод за настройването ми срещу хората, несподелящи мнението ми. А тук за съжаление точно това става.
 Sad Embarassed

# 47
  • Мнения: 3 547
Много харесвам Мерве в този филм с ей този мъж...
Има химия между тях !





# 48
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
dafne izvinenieto shte ti go pratq na lichni ,za da mogesh posle da go napravish publichno! Tyk nqmam bulgarski za tova taka pisha.Leka vecher na vsichki.

# 49
  • Мнения: 2 282
dafne izvinenieto shte ti go pratq na lichni ,za da mogesh posle da go napravish publichno! Tyk nqmam bulgarski za tova taka pisha.Leka vecher na vsichki.

 Joy Joy Joy Joy Joy Ти наистина ли мислиш, че търся твоето извинение. Мерси! Няма нужда!

# 50
  • Добрич
  • Мнения: 4
Много харесвам Мерве в този филм с ей този мъж...
Има химия между тях !






О, да определено! Наистина има такава химия между тях... Heart Eyes Но и с Кузей ми харесват, макар че не толкова колкото с Бурак.

# 51
  • Toronto
  • Мнения: 683
С Кузей все още не са имали толкова екранно време. Пък и с Бурак нали са били гаджета, нормално е да има химия.

# 52
  • Мнения: 3 371
Брех, как съм изтървала купона ! ooooh!
Гледам пак са се появили "корифеи", дето да ни учат какво и как да пишем, на какво да обръщаме или да не обръщаме внимание, от какво да се обиждаме или пък не, за какво бил форума и така нататък....
Дафне , Hug с теб сме си "менкали капите" нееднократно, но помежду ни винаги е имало респект и уважение, дори когато сме били на коренно различни позиции ! Ето това вече, е въпрос на възпитание! Така и не разбрах, защо точно ти го отнесе ?! newsm78 Респект към начина, по който си се отнесла към цялата тази ....история  ! Peace
Форумите, като обществено и публично явление, са много подходяща следа и "арена" за изява на всякакви личности ! Такива, които са уверени в себе си, уравновесени и не се притесняват да споделят мнението си, независимо от "обществените " нагласи ! И, разбира се, на такива, дълбоко комплексирани, обидени на света и хората около себе си, неоценени, нереализирани, които тук намират подходящо пространство и възможност да се скрият зад относителната анонимност на форумите.
Мили хора, и от двете групи, ако имате някакви проблеми, моля - потърсете специалисти !  Praynig
Тук също има такива, но те присъстват тук за забавление, някои в момента са в отпуск, пък и услугите им никак не са евтини ! Mr. Green Тук не е нито времето, нито мястото, където да се справяте с личностните си проблеми, да ги правите достояние на "широката общественост" и да търсите разбиране ! Отново моля за извинение за лирическото ми отклонение ! Hug

Ромина,  Hug имам линкове за "Американци на Черно море ". Peace Ще ги пратя като ги намеря ! Peace

# 53
  • Мнения: 1 012
Госпожата, много ще се радвам, ако ги намериш, в ютюбчето нещо не са добро качество  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 4 458
Записвам се  Grinning Предполагам в тази тема ще започнем да обсъждаме новите серии  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 186
Госпожата, без твоята тежка дума не може. Как ще пропуснеш да отправиш някоя лична нападка, под формата на вечната ти толерантност, аман наистина. Naughty

# 56
  • Мнения: 75
И понеже и моят пост е бил изтрит(макар да незнам защо Thinking), да благодаря отново на Ромина  bouquet, дано темата от сега натам да е по-приятна.  Praynig Peace

# 57
  • Мнения: 8 517
Добро утро и приятен ден. Hug Hug Hug

# 58
  • Мнения: 3 371
Добро утро и от мен ! Да е усмихнат денят ви, момичета !  bouquet

Снежка,  Heart Eyes  bouquet Hug!

Нещо и от мен !



И за тези, които не обичат ягоди ! Wink



Скрит текст:
Този левент много често се появява напоследък, дали няма да има по- съществена роля във втори сезон ? Thinking

# 59
  • Мнения: 2 282
Хайде сега, нищо лошо не виждам в това, че съм от бабите.  Simple Smile
Това е последното, заради което да се обидя, даже ми е забавно. Wink
На мен пък хич не ми беше забавно. Даже се стреснах, отварям си темата и ми изскачат някакви заплахи. И за да ти покажа как се почувствах, ще те нарека изкопаемо. Но, не визирам годините ти. Около 53-55 си. Ако бъркам, ме поправи. Имам в предвид закостенелите ти схващания за живота. Във 21 век ми пишеш за  вечната, незабравимата, изпепеляващата първа любов. И си против секса на едно момиче с мъжа, който обича.
Няма какво да ми скачате. След вчерашните обиди и заявения неутралитет от някои потребители, зад който прозираше обаче нездраво удоволствие от цирка, който спретнахме,мисля, че ембаргото върху епитетите е вдигнато. Докато не се намеси администратор.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт