LA REDOUTE.FR - 221

  • 55 698
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 231
Аз имам едно запитване към всички... Дали има ТЕМА, в която се продават и купуват стоки от ЛР, които примерно не са по мярка на поръчителите си или нещо такова, за размяна видях, но не и за продажба  Thinking
в продавалника

тема тук за продажба няма

# 46
  • Мнения: 11 607
Еве, благодаря за темата Hug....

Все разчитах,че ще се разпиша с отчет, но уви.....Чакаме другият курс......

# 47
  • София
  • Мнения: 3 169
Започвам и аз да се притеснявам за ситуацията с кодовете от 01.08. Имам 2 поръчки, едната в ПП е със статус Pending, а от другата е изтеглена сума само за единия артикул, съответно In Progress. Дали като минат 15 дни, сумите няма да се разблокират и тогава ЛаРедут да си поискат плащане с доставка? Въпроса ми е към по-опитните. Имали ли сте друг път подобна ситуация? Как се е развила..

# 48
  • Ямбол
  • Мнения: 23
Здравейте! Имам проблем с плащането. Не ми дава да платя с Пейпал. Някой от вас има ли такъв проблем?

Разбрах къде е проблема - в подаръка

Последна редакция: пн, 13 авг 2012, 13:51 от katiastamenova

# 49
  • Мнения: 327
Здравейте! Имам проблем с плащането. Не ми дава да платя с Пейпал. Някой от вас има ли такъв проблем?

Излез и влез отново в акаунта си или пробвай с Хром,Опера или Мозила!

# 50
  • Мнения: X
Започвам и аз да се притеснявам за ситуацията с кодовете от 01.08. Имам 2 поръчки, едната в ПП е със статус Pending, а от другата е изтеглена сума само за единия артикул, съответно In Progress. Дали като минат 15 дни, сумите няма да се разблокират и тогава ЛаРедут да си поискат плащане с доставка? Въпроса ми е към по-опитните. Имали ли сте друг път подобна ситуация? Как се е развила..
Какво плащане при доставка, те са вече доставени...Поне моите, а и на доста момичета тук са им доставени пратките на адреса, но сумите стоят Pending  newsm78

# 51
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Имам една поръчка с фитнес уред и колан - разделена е на две. В двете фактури към поръчките в сайта има начислена доставка, но от Пейпал са изтеглени на два пъти само парите за артикулите, както е оторизирано плащането.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 169
Започвам и аз да се притеснявам за ситуацията с кодовете от 01.08. Имам 2 поръчки, едната в ПП е със статус Pending, а от другата е изтеглена сума само за единия артикул, съответно In Progress. Дали като минат 15 дни, сумите няма да се раз блокират и тогава ЛаРедут да си поискат плащане с доставка? Въпроса ми е към по-опитните. Имали ли сте друг път подобна ситуация? Как се е развила..
Какво плащане при доставка, те са вече доставени...Поне моите, а и на доста момичета тук са им доставени пратките на адреса, но сумите стоят Pending  newsm78
Имам пред вид да поискат сумата с включена цена на доставка, а не при доставка.Те и моите са доставени!

Последна редакция: пн, 13 авг 2012, 17:27 от vanian

# 53
  • Мнения: X
А как биха я поискали, като в ПП такива не минават? Аз нямам много опит, ама нали затова хората плащат така, за да са защитени. Чудя се и аз какво ще се случи...

# 54
  • Мнения: 112
Открих, че и тази марка бельо се намалява с кода за колието
http://www.laredoute.fr/vente-slip-midi-sous-entendus-imprime-fl … inipdp=derniervus pl&prodcolor=1&secintref=0
Може и да не е нещо ново, но пък може на някоя мама да е полезно  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1 109
Moите 3 поръчки с код 10200 вече са Ливре,а парите в пейпал още са пендиг.
Но Ларедутци са ми направили рефунд за една рокля ,която ми анулираха след като им писах 2 пъти!

# 56
  • Мнения: 1 401
Аз се чудя защо не ми се появявате , а то имало нова тема .  Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 934
http://www.laredoute.fr/vente-jogging-a-capuche-enfant-fille.asp … 2&secintref=0

Имате ли представа от минали години дали си отговарят номерата на анцузите и дали се спират при пране?

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
кое  емнай евтиното нещо от новата колекция , нещо не мога да си ги сортирам излизат ми едни пуловери newsm78
ако може линк на новата колекция сортирана по цена   bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 35 148
http://www.laredoute.fr/vente-jogging-a-capuche-enfant-fille.asp … 2&secintref=0

Имате ли представа от минали години дали си отговарят номерата на анцузите и дали се спират при пране?
Отговарят, да. Не се свиват, предходните бяха много качествени за парите си!

Ев, благодаря! Hug

Общи условия

Активация на акаунт